Search results

+
  1. Rivenhedi

    Kochane LEGO przyślijcie rodzice

    Fakt, czasami można znaleźć coś fajnego :beer:
  2. Rivenhedi

    Co nieco o sprzęcie

    OLED-y nie są już tak wrażliwe jak kiedyś i ciężej jest je wypalić. Dodatkowo techniki wydłużające żywotność matrycy są ciągle doskonalone. Używam telewizora OLED od 6 miesięcy i jestem zadowolony, ale jeżeli masz już dobry telewizor to upgrade nie będzie mocno wyczuwalny - zwłaszcza w mocno...
  3. Rivenhedi

    Phantom Liberty Tour

    Czyli nie tylko ja tak zlamiłem, mnie jedynie pociesza fakt że nazwa mojej drugiej poczty jest taka sama jak forumowy nick...
  4. Rivenhedi

    Co nieco o sprzęcie

    Też na razie nie będę ruszać swojego sprzętu, jak na razie moje 3070 jeszcze mnie nie zawiodło. Widziałeś to cudo? (bardziej soft niż sprzęt ale podzielić się warto)
  5. Rivenhedi

    Co nieco o sprzęcie

    DLSS 3 nie będzie działał na kartach poniżej serii 40XX ponieważ jest to zlepek 3 technologii, które wykorzystują nową architekturę. Jeżeli chcesz skorzystać to czeka Cię wymiana karty
  6. Rivenhedi

    Gry komputerowe

    A jak ze sterowaniem, poprawiło się od czasu dema?
  7. Rivenhedi

    Gry komputerowe

    Nie wiem jak wam, ale mi to bardziej przypomina Mortal Shell niż DS, też niby soulslike, ale o kompletnie innym charakterze. Co do klimatu to ogólnie było ok, ale zawiodłem się na designie PC, mogli pójść w coś ciekawszego. Mam nadzieję że jeszcze się zmieni. Jednak to co było kompletnie...
  8. Rivenhedi

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Dorzucę swoje 2 grosze. W moim przypadku W3 crashował częściej, tak od ręki pamiętam 5 twardych crashy gdzie CP77 nie wywalił się ani razu. Z kolei miałem bardzo duże szczęście z bugami/glitchami w W3 bo nie miałem ich prawie wcale. Z kolei w CP77 było znacznie gorzej. Niestety przy tego typu...
  9. Rivenhedi

    Anime i manga

    Wow, nie myślałem że JK kiedykolwiek pojawi się u nas w kinach, przynajmniej teraz nie muszę czekać na blueraya. A co do anime to polecam, serio solidny shounen.
  10. Rivenhedi

    Rozpoczyna się nowa saga

    Nie do końca, to była bardzo ograniczona koniunkcja ze światem gdzie był Biały Mróz więc nic raczej przejść nie mogło. Jeżeli nowa saga będzie osadzona w przyszłości to pewnie wymyślą coś innego, np. takie monolity przez które mogłyby przechodzić potwory :beer:
  11. Rivenhedi

    Rozpoczyna się nowa saga

    Hmm, przy przechodzeniu Cyberpunka nie miałem takiego problemu, skan co prawda był przydatny ale konieczny. O to mi chodziło. O ile system z GoT był fajny, tak myślę że kompas sprawdziłby się lepiej w Wiedźminie. Ja akurat fanem systemu walki z GoT nie jest, zdecydowanie jest efektowny ale dla...
  12. Rivenhedi

    Rozpoczyna się nowa saga

    Mgła wojny nie jest konieczna, przynajmniej dla mnie. Mnie za bardzo wskaźniki nie rażą po oczach, ale wolę mieć opcje ich wyłączenia. Mam tylko nadzieję że kompletnie zrezygnują z wiedźmińskiego zmysłu bo to była kompletna klapa. W CP77 bardzo fajnie udało im się stworzyć zadania/exploracje beż...
  13. Rivenhedi

    Rozpoczyna się nowa saga

    Myślę że Redzi mają już odpowiednie rozwiązanie w swoim portfolio. Mianowicie mam na myśli questy z Wiedźmińskim uzbrojeniem z W3, Pancerz kruka z W1 czy legendarne pancerze z W2, trzeba tylko pozbyć się szumu w postaci randomowego lootu i skupić się tylko na takich fabularnych nagrodach. IMO...
  14. Rivenhedi

    Rozpoczyna się nowa saga

    Też mam taką nadzieję, lubię Ciri ale jej historia została fajnie zakończona w W3. Najlepszy ruch dla CDPR to albo prequel osadzony w czasach powstania Wiedźminów, gdzie moglibyśmy zobaczyć jak to wszystko się zaczęło. Do takiej koncepcji nawet łatwo wstawić tutorial/samouczek bo można to...
  15. Rivenhedi

    Rozpoczyna się nowa saga

    Super! Szkoda mi RedEngine bo ma bardzo charakterystyczny look&feel w porównaniu do innych silników, ale rozumiem tą decyzję. Lumen, nanite itd to świetne ficzery, które z pewnością ułatwia proces tworzenia i optymalizacji. Co do samej gry to mam nadzieję że tym razem rozgrywka skupii się na...
  16. Rivenhedi

    Dying Light

    Po prostu to już nie pierwszy raz jak widzę na internetach że 3070 niedomaga (chociaż jak dla mnie jest idealna), akurat tym razem odczułem to na swojej skórze. Nie powiedziałbym że to poziom PS3, ale LOD rzeczywiście odstaje. A co do gameplayu to jak na razie mam mocno mieszane uczucia, bo z...
  17. Rivenhedi

    Dying Light

    Ja na szczęście nie gram dużo w gry AAA więc nie czuje potrzeby dla zmiany, ale współczuje osobom które kupiły tą kartę z myślą o wymagających grach. To jest dokładnie tak samo jak u mnie. W prologu 60+ na ultra/bardzo wysokich bez żadnych problemów (oczywiście z DLSS) a zaraz po wejściu do...
  18. Rivenhedi

    Dying Light

    Do tej pory 3070 kompletnie mi wystarczyła bo gram tylko w 1080p i na razie nie zamierzam się przesiadać (np. w CP77 nie miałem żadnych problemów z wydajnością w tej rozdzielczości). Pobawiłem się trochę z opcjami graficznymi i jest ok, zauważam lekkie spadki, ale przez większość czasu mam te...
  19. Rivenhedi

    Dying Light

    Tylko karty RTX (20XX i w górę) obsługują DLSS. Dobrze wiedzieć. Już zacząłem się bać że co niedobrego się dzieje że sprzętem.
Top Bottom