Search results

+
  1. O

    Dziecko niespodzianka

    Po zakończeniu gry w drugą część Wiedźmina oraz przeczytaniu sagi, ośmielam się sądzić że sławetną Niespodzianką Wiedźmina jest sama Ciri. Wszystko pasuje Wiedźmin traci pamięć ale nadal "ma" Ciri za córkę. Jak wiadomo Ciri ma przechlapane u króla Gonu, i pomyka między światami dzięki starszej...
  2. O

    W co inwestować?

    najlepiej przepuść całą kasę z ulicznicami :D znakomite doznania gwarantowane. Kiłę dostaniesz w prezencie
  3. O

    Bug - Źródło - Zamknięte drzwi

    ludzie oznaczajcie spoilery! niektórzy jeszcze nie przeszli wieśka możecie im zepsuć zabawę!!!!ja proponuję nowszej wersji gry lub przeinstalowanie jej
  4. O

    Wielebny i Mikul gdzie oni są?

    Witamy na forum :D Jeżeli to nie to to po prostu wczytaj wcześniejszy zapis gry
  5. O

    kowal foch

    Musisz zrobić jakieś zadanie albo dla Zygfryda albo dla Yeyvina (chyba tak się to pisze:) )
  6. O

    Raymond - problem

    Miałem podobny problem, zachodziłem do Raymonda a ten prosił mnie o 200 orenów ale nie było możliwości zapłacenia mu. Rozwiązanie było banalnie proste, nie przeprowadziłem rozmowy z posłańcem, wyszedłem z jego domu i od razu napadł mnie mały chłopiec, wszedłem powrotem i było już ok.:)
  7. O

    Brak Zygfryda

    Wydaje mi się że Zygfryd stoi koło świątyni zakonników w Wyzimie klasztornej (tam niedaleko wejścia na cmentarz) i trenuje odział dla którego będziemy mogli dać nazwę np. „szmaciarze” :D .
  8. O

    Kokacidium na bagnach

    Filtr petriego, jaskółka, puszczyk, miejsce mocy i brunatny olej na miecz tym się traktuje takie bestie
  9. O

    Walka z Raymondem

    Tak wiem zrobiłem to po prostu z czystej ciekawości przeszedłem już grę kilkakrotnie, sprawdzałem teraz tylko inne możliwości przeprowadzenia tego wątku. dzięki z apomoc zamykam.
  10. O

    Zadanie od Wielebnego

    Jak mi się wydaje to nie była staruszka tylko żebraczka można ją spotkać w wiosce przed podgrodziem (niedaleko kapliczki wiecznego ognia) spróbuj w różnych porach dnia, jak niema jej na zewnątrz to wchodź do domków i sprawdzaj każdy po kolei. Na pewno kiedyś ją znajdziesz. Albo po prostu nie...
  11. O

    Walka z Raymondem

    Walka z Raymondem Ostatnio gdy robiłem misję z uniewinnianiem podejrzanych (nie pamiętam nazwy) na sam koniec questa dotarłem do dziwnej akcji. A mianowicie czy to przypadkiem nie bug? Jeżeli było to na forum to przepraszam za założenie nowego tematu jednak osobiście nie znalazłem nawet...
  12. O

    Dziecko niespodzianka

    Powodem jego zainteresowania mogło być okoliczności w jakich poznał Alvina. Nie często spotyka się dzieciaka który na wiadomość o śmierci swojej opiekunki unosi się w powietrze otoczony magiczną aurą i wypowiada prastarą elfią przepowiednie. Jednak z pewnością nie uważał go za kogoś bliskiego...
  13. O

    Dziecko niespodzianka

    Kontrargumentem jest treść przepowiedni: „ Dasz mi to co już masz a czego się nie spodziewasz” w tym momencie Geralt nie był w żaden sposób powiązany z Alvinem ponieważ zajmowała się nim Abigeil dopiero w późniejszych etapach gry staje się jego „ojcem”. A co do byków :D na nie też znalazłem...
  14. O

    Przeraza czy lab?

    Rzeczywiście właśnie to sprawdziłem Mik@’el ma racje sorki za błędne informacje.
  15. O

    Przeraza czy lab?

    ja przeszedłem grę obiema możliwościami. różnica różnica jest taka ze w walce na moście pojawiają się zmutowane psy oraz odpala się troszkę inny filmik. pieski są nafaszerowane mutagenem, mające właściwość jak dobrze pamiętam vermition(chyba tak się to pisze... nieważne, to ten pomarańczowy :] )...
  16. O

    Dziecko niespodzianka

    Wydaje mi się że tworcy gry troszeczke zknocili sprawę ogulnie z całym dzikim Gonem. Jego wypowiedzi są płytkie i niekiedy pozbawione sensu. Obecne są także niedociągnięcia z nim związane np nieistniejący eliksir z oparów gonu :wall:
  17. O

    Jaki największy dmg udało się wam uzyskać?

    Ja grałem na modach i trainerze. To każde moje uderzenie było po 2000 :D
  18. O

    Najpakerniejszy stworekw grze według was.

    Najwięcej problemów sprawił mi król Gonu i jego orszak w Odmętach ale po kilku minutach opary gonu zawalały już miejsce w moim ekwipunku :D
  19. O

    Najpakerniejszy stworekw grze według was.

    Najwięcej problemów sprawił mi król Gonu i jego orszak w Odmętach ale po kilku minutach opary gonu zawalały już miejsce w moim ekwipunku :D
  20. O

    Najpakerniejszy stworekw grze według was.

    Najwięcej problemów sprawił mi król Gonu i jego orszak w Odmętach ale po kilku minutach opary gonu zawalały już miejsce w moim ekwipunku :DDwa identyczne posty skasowałem. Postaraj się pilnować, żeby nie wysyłało Ci seriami ;)Vatt'ghern
Top Bottom