Search results

+
  1. O

    Walka z Raymondem

    Walka z Raymondem Ostatnio gdy robiłem misję z uniewinnianiem podejrzanych (nie pamiętam nazwy) na sam koniec questa dotarłem do dziwnej akcji. A mianowicie czy to przypadkiem nie bug? Jeżeli było to na forum to przepraszam za założenie nowego tematu jednak osobiście nie znalazłem nawet...
  2. O

    Niewinni

    Niewinni Mam taki malutki problem. Z kim tzeba pogadać aby uniewinnić (każdego z osobna) Vincenta, Talara, Baranine, Vivaldiego i Kalkszteina. Przed walką z Azarem,nie chodzi mi tutaj o sekcje zwłok do której tzeba mieć przeczytane książki o medycynie i zerrikanii.
  3. O

    SPOILER Wszystkie Receptury

    SPOILER Wszystkie Receptury SKŁADNIKI : A - Aether V - Vitriol Q - Quebirth V2 - Vermilion H - Hydragenum R - Rebis 1. ELIKSIRY TRZYSKŁADNIKOWE :- Baza: Mocny Alkohol (np. Temerska żytnia). -Wymagania: Inteligencja 10. -Cena receptury: 200 orenów. Biała Mewa: Działanie: Baza na...
  4. O

    Dziecko niespodzianka

    Dziecko niespodzianka W 1 akcie gdy wykonuje się misje dla loyvardena (czy jakoś tak on się nazywał) podczas pochówku jego przyjaciela spotyka się króla Gonu po odpowiednio przeprowadzonej rozmowie Geralt obiecuje mu dziecko niespodziankę (coś co juz ma a czego się nie spodziewa) czy w dalszej...
Top Bottom