Search results

+
  1. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    dla mnie toussaint - tak jak myslalem i potwierdza się teraz - wygląda mega ładnie w tych kolorach. Ogólnie strasznie fajnie wyszedł też drugi plan i widoki. Jeszcze nikt nie skomentował chyba tu nocy? Nareszcie taka jaka powinna być. no! Jak w podstawce miałem pełno pytań czemu tak zrobili z...
  2. A

    Krew i Wino - zmiany w stylu graficznym

    dodam jeszcze że większość scen które widzieliśmy są z zachodów albo wschodów. https://www.youtube.com/watch?v=LYfoKQKicko tutaj np. słońce jest wysoko. Nikty już nie będzie zmieniał koncepcji graficznej tyle czasu przed premierą. Mi się podoba :hmm3:
  3. A

    Krew i Wino - zmiany w stylu graficznym

    Mi się to oświetlenie bardzo podoba, nadaje taki odrealniony klimat. Teraz piszecie że jest okropne a tak naprawdę może jednak okazać się plusem i pasować do tego miejsca. Jednak w W2 kolorowe oświetlenia nadawały mi klimatu.
  4. A

    [UWAGA SPOILER] Nasze najpiękniejsze screenshoty

    jest jakiś sposóbna wyłączenie interfejsu bez odznaczania tych wszystkich opcji w konfiguracji?
  5. A

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    ja przez 'przypadek' wjechalem im free kamerą do piwnicy :s
  6. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    :smile:
  7. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    niebo też poprawili :) więcej 'chmur 3d' i widać poprawę szczególnie nocą.
  8. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    Po 1.10 grafika wreszcie przestała mnie wkurzać (w większości :D)/ Nareszcie głębia ostrości jest widoczna! Alleluja! W dodatku widać że majstrowali przy mgle :) Ja jeszcze zmniejszam zasięg mgły do 0.30 i jest dobrze.
  9. A

    Kompletny poradnik modowania Wiedźmina 3

    "debug console mod erro r" po spatchowaniu do 1.10. Zreperowałem grę na gogu i dalej to samo. Co robić :<? Okej. wystarczyło nie klikać "OK" i gra się uruchomiła. Czekam na jakiegoś fixa. Ewentualnie ktoś wie jak odinstalowac console enablera?
  10. A

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Ja nie rozumiem hejtu na Skyrima. Grało mi się w niego świetnie bez modów, głównie przez wykreowany świat.
  11. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Chyba jestem jedynym kogo soundtrack w wiedźminie irytował ( jedynie przy whispers of oxenfurt i kilku innych nie dostawałem bólu głowy). Teraz gram bez muzyki i cóż. Szczególnie niefajne było przejście z eksploracji do walki i non stop zmieniająca się muzyka. Ale widzę że większości się...
  12. A

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Chyba nic nie jest gorsze od tej mgły więc najwyżej mocne światło przehandluje się jako 'wizja artystyczna' :threaten:
  13. A

    Grafika - mody / zmiany w plikach gry

    Ja pierdziu czemu nie zacząłem grać w tą grę po wyjściu tego moda :uma: Ogólnie dopiero teraz zainstalowałem jakiś preset (dokładniej ashen fx) +cutscenkowe oświetlenie i dużo mniej wkurzania się na grafikę jest :) kurcze..... czekam.
  14. A

    Szukam moda / Proponuję moda

    Ja się tylko podłączę pod prośbę moda z większym DoF. Przydałoby się szczególnie że jest ta 'wszechmgła' :sadtriss: I szukam jakiegoś dobrego moda do ustawień kamery. żeby była blisko poleci ktoś coś :< ????
  15. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    południe jest najgorsze. wygląda mniej realisrycznie i dalsze obiekty są bardziej zamglone. mam nadzieję że to kiedyś poprawią bo tak ciągle przesuwać pore dnia to nie badzo :/
  16. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    Gorzkie żale przybywajcie...:D Tekstury skał też w Skyrimie są lepsze.. patrząc na skały w Kaer Trolde.... I noc w Skyrimie też była lepsza dużo oj dużo. I szczerze to chmury wolumetryczne też tam są lepsze.. Eh eh :D Szkoda że podłoże jest zupełnie płaskie w większości gry, bo gdy nie jest to...
  17. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    nie ma ich na Skellige. Jedynie w pewnej misji się pojawiły i widok był świetny. Szkoda.
  18. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    Gra wygląda na prawdę dużoooo gorzej gdy jesteśmy w jakimś ocienionym miejscu. Wszystko wtedy jest nienaturalne. Widoki też wyglądają ubogo np. na Skellige gdy słońce nie rzuca promieni na góry. Na prawdę myślę że dało by się to jakoś rozwiązać dodając jakieś lekkie źródła światła, oszukać tu i...
Top Bottom