Search results

+
  1. D

    Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

    Wiem, że jest masa "usprawnień", ale "baza" swoje latka ma. Może gdyby silnik był autorski, a nie stary zapchany nowalijkami, gra chodziłaby płynnie na starszych kompach. Po zainstalowaniu programu GameXP (polecanego przez kogoś w innym wątku) i zmianie rozdziałki na 800x600 da się już grać w...
  2. D

    Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

    Ehh, pograne... - -'Wkurza mnie to niemiłosiernie, że np. Jade Empire czy Hitman: Blood Money śmigały na moim sprzęcie w najwyższych detalach bez zająknięcia, a Wiedźmin na minimalnych tak tnie, że nawet człowiekowi z moim samozaparciem się odechce. Pomijając fakt, że silnik Witcher'a ma...
  3. D

    Nowa strona „Wiedźmina”!

    A mnie się żadna z tych nowych stron kompletnie nie podoba, ale może to kwestia przyzwyczajenia. Wkurza mnie, że po byle pierdołę muszę wchodzić na stronę przez parę minut, czekając aż się wszystko załaduje i będę mógł przejść do podstrony. A na forum najbardziej denerwujący jest brak [Wstecz]...
  4. D

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    A może Geralt na tym zdjęciu ze Strogg'iem (wiadomo, o które chodzi ) ma zamiast miecza wąż strażacki? Abstrakcyjny to pomysł, ale trochę tak to wygląda. ^^
  5. D

    Zapowiedzi, recenzje

    Tylko jakość. Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi...
  6. D

    Zapowiedzi, recenzje

    Wracając do filmiku z Gry-OnLine.pl:Polecam poświęcić te 6zł i ściągnąć film - jest w o wiele lepszej jakości i widać wszystkie teksty dokładnie (ciekawostką jest, że rozmowy są w języku angielskim, ale spotkać też można np. " :westchnienie: " lub "Hi hi, ale leje." ). Poza tym, te...
  7. D

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    A ja jestem zauroczony soundtrackiem z filmu "300". Gorąco polecam utwór The Hot Gates (to ten z riffami, 3xM ). Poza tym przesłuc**ję polecanych mi od dawna Tool'a i A Perfect Circle. Płytka "Thirtheenth Step" APC robi wrażenie. ^^
  8. D

    Po prostu sport

    Eeee... Jako, że dziś jest (przynajmniej u mnie) pierwszy dzień prawdziwej wiosny, jestem aktualnie w takim stanie, że nie mam pojęcia 'o co kaman'. Wiem, że do MŚ awansują 32 drużyny, a do ME - 16. Na jakich warunkach i po ile z grupy - nie mam pojęcia.
  9. D

    Forumowa filmówka

    EDIT: Uprzedzony przez Gwyn'a zmuszony jestem nadmienić, że ten post odnosi się do pytania Daerdina. Jak dla mnie to naprawdę świetny film. Taki "Gladiator" x2 lub 3. ^^ Nie twierdzę, że to ogólnie lepszy film od "Gladiatora", ale wszystkie wartości przez te filmy propagowane są w "300" bardziej...
  10. D

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    A ja wczoraj po raz drugi skończyłem czytać najlepszą serię książek w swoim życiu - Trylogie Sieńka. ^^ Mówcie, co chcecie, ale pod koniec "Pana Wołodyjowskiego" można się poryczeć.
  11. D

    Co nieco o sprzęcie

    Dzięki, tego się spodziewałem. :) Na płytę już mnie w tej chwili nie stać, bo muszę jeszcze kupić zasilacz - mój 190W może mieć pewne problemy z tym GF. Swoją drogą - pytanie laika: Czy płyta główna (AGP - PCI-E) ma jakieś znaczenie przy kupowaniu zasilacza?
  12. D

    Co nieco o sprzęcie

    To dla mnie ciekawa informacja. ;> Noszę się właśnie z zamiarem wymiany mojego wysłużonego Radka 9200 na coś nowszego. W tej chwili mam na oku GeForce 7600GS Gainward 256MB (459,-) bądź nieco droższy GeForce 7600GS Galaxy 256MB (489,-) z chłodzeniem Zalmana i pamięcią GDDR3 ( model Gainwarda ma...
  13. D

    Po prostu sport

    To też, jaszczur10, nikt o pochodzeniu jako takim nie mówił. Agaaaa Radwaaaańska!!! Przed 5 minutami 18-letnia Polka pokonała Szwajcarkę Martinę Hingis (jeśli ktoś choćby się otarł o tenis, nie może nie wiedzieć o kogo chodzi ) 4:6 6:3 6:2 w 3 rundzie niezwykle prestiżowego turnieju Sony...
  14. D

    Po prostu sport

    ...I kto teraz powtórzy "nie trenerom z zagranicy"?
  15. D

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    Cholibka, no... A myślałem, że moje ukryte hobby nigdy nie wyjdzie na jaw... Ja bym się jednak specjalnie 'Małym Romanem Wielkie G' tak nie przejmował. Projekt projektem, ale jest jeszcze w Sejmie (i samym Rządzie zresztą też) paru ludzi, którzy tak pochrzanionych przepisów nie przepuszczą.
  16. D

    Gry komputerowe

    Gofer Tobie polecam jeszcze raz spróbować KotOR'a po Ciemnej Stronie Mocy - zakończenie jest dużo lepsze (zresztą nie tylko ono ). A Gwynbleidd'owi powodzenia życzę.
  17. D

    Nasze zdjęcia

    Z czystej ciekawości: Ile kosztuje replika AK-47 Kałasznikow?
  18. D

    Gry komputerowe

    Gwyn -> Ano, niełatwy. Ale jest na niego pewien ciekawy sposób, który podam Ci na PW -jeśli oczywiście chcesz - by nie robić tu zamieszania.
  19. D

    Gry komputerowe

    To poczytaj sobie lamenty zagranicznych graczy, którzy wystrzeliwują całe magazynki w jednego kolesia z odległości 15m i mają ochotę tę grę wypieprzyć.
  20. D

    Gry komputerowe

    Człowieku czy Ty umiesz czytać? S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl to NIE JEST, powtarzam - NIE JEST, FPS. A propos' S.t.a.l.k.e.r'a - dlaczemu po angielsku "Czarnobyl" pisze się przez "e" - "Chernobyl"?
Top Bottom