Search results

+
  1. T

    D'jinni - znalezione błędy/bugi

    Ale mam nadzieję, że nie korzystasz wtedy już z bifów tylko wyłącznie z asetów rozpakowanych? Najlepiej zrobić sobie alternatywne witcher.ini ze zdefiniowanymi aliasami dla wypakowanej zawartości bifów.
  2. T

    D'jinni - pytania i odpowiedzi

    Z jakiegoś powodu w wersji 1.4 wyleciały dwa skrypty w stosunku do wersji 1.3:immortal.ncs i god_mode_on.ncs. Wgranie tych skryptów z wersji 1.3 do do Data\Scripts wersji 1.4 powinno sprawić że god mode zacznie działać.
  3. T

    Lua

    Możliwe, że trochę zmieniliśmy kompilator. Na szczęście kompilacja skryptów lua nie jest konieczna.Tym niemniej - trafna uwaga. :) Kompilacja nie jest konieczna, gra równie dobrze radzi sobie z plikami lua jak i luc. Jednak priorytet mają pliki binarne, czyli jeżeli na jednym poziome zasobów...
  4. T

    D'jinni - pytania i odpowiedzi

    Jeśli używasz Total Commandera, możesz też spróbować użyć tej wtyczki:http://89.76.218.68/wiedzmin/Napisałem ją kiedyś, jak pilnie potrzebowałem wyciągnąć z bifa jeden plik. Może teraz się przyda.
  5. T

    Lua

    Wiedźmin używa Lua 5.0.2. Parametr '-d' powoduje, że skrypt kompilowany jest tylko w przypadku gdy źródło jest nowsze niż binarka.
  6. T

    pliki m0_*.utc sa uzywane w grze?

    Nie mam w tej chwili dostępu do Enhanced Edition, ale jeżeli miałbym strzelać to wydaje mi się, że wszystkie szablony postaci, których nazwy rozpoczynają się od 'm0_' dotyczą pierwszej oficjalnej przygody: Ceny Neutralności.
  7. T

    pliki m0_*.utc sa uzywane w grze?

    Skąd wypakowałeś te pliki?Mam właśnie zainstalowaną wersję 1.0 gry i nie ma w niej żadnego szablonu postaci rozpoczynającego się od 'm0_'.
  8. T

    Modele i tekstury

    Taką świeczkę można zrobić na kilka sposobów. Dwa, które nasuwają mi się od razu to:1. Można ją w całości zaszyć w pliku efektu (łącznie z geometrią). Komponent RenderMDL w WfxEditorze pozwala na manipulację geometrią wczytaną z MDL/MDB.2. Model z efektem można spiąć poprzez szablon przedmiotu...
  9. T

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Nie wiem co jest przyczyną, ale spróbuj zrobić tak: 1. Uruchom grę2. Wejdź do opcji (bodajże drugi przycisk menu od dołu)3. Pierwszy suwaczek od góry oznacza język tekstu, przesuń go odrobinę w prawo4. Zatwiedź zmianę przyciskiem na dole po prawej stronie
  10. T

    D'jinni - pytania i odpowiedzi

    Od wersji 1.4 filmy i muzykę można dodać do pliku przygody. Nie muszą znajdować się w aliasie OVERRIDE.
  11. T

    D'jinni - pytania i odpowiedzi

    W wersji 1.4 D'jinni zapamiętuje ułożenie okien, dlatego po ponownym włączeniu okienko loga jest w tym samym miejscu.Podczas przesuwania okna z logiem w środkowym panelu powinny wyświetlać się cztery strzałki dokowania. Wystarczy przesunąć okienko z logiem na dolną strzałkę. Okno powinno...
  12. T

    Zmasakrowane dialogi

    Większość wersji powstała w oparciu o finalną wersję angielską, przy czym niektórzy tłumacze posiłkowali się tekstem polskim.
  13. T

    Rozszerzenia

    3d Studio Max.
  14. T

    Rozszerzenia

    Jak najbardziej.
  15. T

    Rozszerzenia

    Emocje niepotrzebne ;)A co do multi... To wątek służący zgłaszaniu pomysłów do rozszerzeń. Abstrahując od tego, że zapowiadaliśmy już że multiplayera nie planujemy - ten temat jest tutaj małym off-topikiem :)Zdefiniujmy rozszerzenie, bo chyba nikt tego do tej pory nie zrobił. Rozszerzenie...
  16. T

    Rozszerzenia

    Plotka. Jest mnóstwo pomysłów na to co chcemy robić w przyszłości, ale brak jakichkolwiek konkretów. Ta informacja najpewniej została wyrwana z konetkstu, nie ma jeszcze żadnych planów tego typu.
  17. T

    System walki w grze Wiedźmin

    System walki nie jest wzorowany na Diablo, nigdy do tego nie dążyliśmy. Pierwszy działający prototyp mechaniki, którą możecie teraz oglądać w grze, był gotowy w 2004 roku. Założenia dotyczące sterowania bardzo nam się wtedy spodobały i w zasadzie od tamtego czasu mocno się ich trzymaliśmy...
  18. T

    Rozszerzenia

    Multiplayera w Wiedźminie nie będzie, to mogę od razu wyjaśnić. Była o tym wielokrotnie mowa na tym forum.
  19. T

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Gdybym był złośliwy umieściłbym tu paskudny spoiler. Ale nie chcę wam psuć przyjemności z grania. Cierpliwości, jeszcze tylko kilka dni.
  20. T

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Tak, chodzi o pasek życia. On na prawdę pomaga w walce :) No ale jeżeli tak przeszkadza, to może poza naprawieniem go dodamy opcję wyłączania. Będziemy czekać na wasze uwagi po premierze, wtedy zbierzemy wszystkie i pomyślimy co z nimi zrobić.
Top Bottom