Search results

+
  1. D

    Patch 1.2 dostępny!

    Aha...to good...ale powinniście to jaśniej napisać, żeby nie było więcej nieporozumień. ;) Choć zastanawia mnie to "nie powinno" zamiast "na pewno nie trzeba" :PEdit: lista zmian jest w pliku readme.rtf w katalogu gry (dołączyłem do posta)
  2. D

    Patch 1.2 dostępny!

    No ok...A to ma być żart czy jakiś błąd? To teraz, gdy jestem pod koniec drugiego aktu (czekałem do tej pory na patcha), miałbym zaczynać od nowa?
  3. D

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    Jak gra się okaże dobra, to się moda zrobi, jeśli narzędzia pozwolą na taką ingerencję. ;)
  4. D

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    Ciekawe jak się mają do tego te obiecanki, które Dziadu zaserwował...Zapytałem się na PW, ale póki co brak odezwu...
  5. D

    Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

    Bo Ty zostałeś potraktowany przez system tak jak ja. Tzn. Ty kliknąłeś na "Złóż zamówienie" dopiero o tej 19:40 (ja 19:14). A przed nami było ponad 500 osób, które albo miały coś w koszu, ale do końca nic z tym nie zrobiły, aż się CDP do nich odezwał, albo kliknęły na guzik dużo wcześniej...
  6. D

    Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

    No cóż, pogadałem sobie z jakąś Panią z BOKu i potwierdziła, to co gdzieś wyłapałem, czytając to forum lub gram.pl.Niby jak ktoś złożył zamówienie o np. 16, przy czym poprzez złożenie zamówienia rozumiemy kliknięcie na "Złóż zamówienie", to system to i tak jakoś rejestrował, ale często...
  7. D

    Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

    Z tego co widziałem na gram.pl to tradycyjnie na maile odpowiedzi nie ma. ;) Zwracanie uwagi jak widzisz nic nie daje, bo jest brak odzewu. Dlatego nie jest dziwne, że ludzie reagują zdenerwowaniem. Jedni potrafią spokojniej, a inni nie - każdy ma swoją psychikę i nie można każdego rozpatrywać...
  8. D

    Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

    I właśnie przez takie podejście jak Twoje, Sephirath, CDP co jakiś czas ma jakieś problemy, z których później się tłumaczy, przeprasza, po czym wszystko wraca do "normy". ;)CDP wstawał tydzień prawie i jak widać im się nie udało. Lista jest wykonana nieudolnie. Brak reakcji na niezadowolenie...
  9. D

    Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

    Dla prawdziwego kolekcjonera liczy się numerek. Nie myl fana z kolekcjonerem, bo to dwie różne sprawy. Fan może być kolekcjonerem, ale nie musi i vice versa. Skoro Ty nie jesteś, to nie wyśmiewaj tych, którzy są. Czy było by też dziwne, gdybyśmy rozważali powiedzmy monety? Są wydania...
  10. D

    Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

    Hym, hym...Rzeczywiście koszyk jest w ciastkach. Jeśli tak, to tym bardziej system przyznawania numerów jest...bzdurny. Miałem 6 sztuk, jak pisałem wcześniej, ale zamówienie zrealizowałem z drugiego komputera, więc nie było tam tego ciastka. Rany...żeby chociaż CDPRed nie szedł w ślady ludzi...
  11. D

    Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

    Hahaha...Nie to już parodia jest. Nie dość, że zwlekanie i brak wyjaśnienia powodów. Nie dość, że lista to zaledwie 1/6 tego co być powinno już w piątek, to na dodatek wyssany z palca system przyznawania numerów. No ciekawe, bo ja w koszyku miałem już 6 egzemplarzy niedługo po 16. Około 19 nagle...
  12. D

    Nowa strona „Wiedźmina”!

    Gdzieś tam mi mignęły jakieś negatywne opinie na temat tego obrazka na górze strony dla Społeczności (tego poprzedniego) i tak sobie pomyślałem, że moglibyście dać jakiś prosty skrypt, który by losował obrazek z jakiejś puli. Wtedy było by ciekawiej. :)
  13. D

    Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

    Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że obecna propozycja jest gorsza, więc nie wiem czemu mam wskazywać na lepszą. Jest różnica pomiędzy czymś na tym samym poziomie lub zbliżonym, a czymś super wypasionym.Po drugie w sytuacji, gdy wydawana gra jest własnej produkcji, to ma się trochę większy...
  14. D

    Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

    Wiem, ale wolę coś własnego niż gotowego, a jak próbuję wgrać własne, to bez względu na to czy jest to z własnego linka, czy z HDD, to zawsze mi zmniejsza. :/
  15. D

    Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

    Ach...wiem na co jeszcze pomarudzę, choć wiem, że to nic nie da. :D To pudełko jest z tej serii małych, z którymi nigdy nie wiem co zrobić, bo za małe, niestabilne. *Szkoda*, że gry nie są już wydawane w tych starych, *dużych*, tekturowych pudłach co kiedyś...heh...Mam nadzieję, że EK będzie...
  16. D

    Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

    Cicho tam :P Nikt nic nie wie :PPewnie jakaś tajemnicza persona... :P
  17. D

    Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

    Dotychczas nie było nic ciekawego na forum, to co się miałem udzielać. :D ;)I właśnie to co napisałeś jest wg mnie prawdą. Nie jest super nie_wiadomo_co, jak to można gdzieniegdzie wyczytać. Jest to propozycja przyzwoita, jak na wydanie standardowe + fajnie, że będzie opowiadanie, bo dotychczas...
  18. D

    Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

    A ja standardowo będę tym złym, który nie podnieca się jak tylko zobaczy słowo "Wiedźmin" w tytule. :PDVD z grą Wiedźmin. - Oczywiste jest, że to się znajdzie w pudełku ;)Dysk bonusowy z materiałami Video, oraz innymi materiałami kolekcjonerskimi (tapety, arty itp.). - w obecnych czasach jest to...
  19. D

    Głos Geralta w angielskiej wersji gry!

    Dołączę się do głosu innych. Pierwsza próbka jest naprawdę ok, ale dwie pozostałe odstają. Dodatkowo tekst o amnezji w moim odczuciu brzmi komicznie. :P
  20. D

    Nowa strona „Wiedźmina”!

    Obstawiam, że to raczej wina Opery (na mojej działa normalnie), która miała w pamięci starszą wersje strony i nie odświeżyła sobie tego (dlatego nie lubię Opery ;)). Żeby Opera zawsze w 100% poprawnie wyświetlała zawartość merytoryczną strony, trzeba potraktować ją z F5.Edit: Dodajcie jakiś alt...
Top Bottom