Search results

+
  1. D

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    To byłaby najlepsza droga, ale prawdopodobnie nie osiagalna w tym stadium gry. Poza tym w grach najwiekszy problem czesto stanowia napisy w UI, czy cos... czyli nie te w oknach dialogowych, ale raczej np. nazwa okna, przedmiotu czy cos. Albo scisle zintegrowane z grafikami.
  2. D

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Nie mówia, bo daltonisci o tym problemie nie mówia... Bo jest to u nas pientowane, zreszta nie tylko u nas, ludzie nie wiedza na czym to polega. Na przykład niby nie moge miec prawa jazdy, a tak naprawde daltonizm akurat tutaj w niczym nie przeszkadza.Nie mowiac o ludziach, ktorzy mysla, ze jak...
  3. D

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Nie wiedziałem, czy to tu napisać, czy może jednak stworzyć nowy wątek.Pisze to ponieważ twórcy gier często nie doceniają i nie dbają o pewnych ludzi, a mianowicie daltonistów. Gry czasem są tak fatalnie wydane, że daltonista z pewną wadą może mieć duże problemy podczas gry. Na przykład HotMM5...
  4. D

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    A ja nie, bo padlo moje pytanie ;Darczi, ale prawda jest taka, ze duzo pytan nie bylo, a nie wszystkie zapewne sie nadawaly. Np. na forum NWN2 dano gracza taka mozliwosc, to pojawily sie dziesiatki, jak nie setki pytan, a u nas zaledwie pare...
  5. D

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Btw. wydawca wiedzmina, nie bedzie przypadkiem CDP, czy ja czegos nie czaje...
  6. D

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Fakt, duzo graczy okresla gre tylko na podstawie grafiki, a potem sie okazuje, ze praktycznie nie da sie grac na takich lagach. W sumie dla mnie fabula jest wazniejsza, choc grafika tez jest wazna, lecz jej roznorodnosc, a nie ilosc wodotryskow. Takie F.E.A.R. grafika... coz jest ladna...
  7. D

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Mi sie tam osobiscie przejadla tematyka wojenna... ilez to mozna robic te strzelanki... jedna nie rozni sie od drugiej. Ostatnia dobra strzelanka, ktora mi sie podobala to HL2, a CoD2 F.E.A.R. juz niezabardzo. Najblizsza strzelanka, ktora prawdopodobnie bedzie oferowac cos nowego i jakis...
  8. D

    Gry komputerowe

    Ruszyla oficjalna strona NWN2 z 15 minut temu, wiec narazie duzo na niej nie ma, ale jest i pare ciekawych rzeczy... np. z tego co zauwazylem data Listopad 2006, choc nie wczytalem sie dokladnie...
  9. D

    Witcheropedia reaktywacja:)

    Moim zdaniem to i tak nie... jest fajne. Nie powinno sie ograniczac wolnosci slowa w rzaden sposob. Mozna gdzies poprostu dac liste faktow, post czy zakladka na stronie, czy tez wrecz 1 strona otwierajaca sie gdy wchodzi sie na forum.Kiedy premiera: NiewiadomoJaki trzeba miec procek: ... itp...
  10. D

    Witcheropedia reaktywacja:)

    Nightmare to zły pomysł. Siedze na tym forum, chyba od poczatkow jego istnienia [dla mas], ale nie odczuwam potrzeby wypowiadania sie w kazdym temacie. Zreszta tez w sumie zarejestrowalem sie puzniej. I nie mam nabitych tylu postow, co ty. 2290... hmm to jak mam zaczac koxac beznadziejne posty...
  11. D

    Oficjalna strona Wiedźmina - sugestie, opinie, krytyka

    Dziadu wiem, ale ja nie mowie o daniu tam odrazu 3000 słow, 2 razy tyle, a moze nawet 3 razy tyle znakow co teraz byloby calkiem git.
  12. D

    Oficjalna strona Wiedźmina - sugestie, opinie, krytyka

    To nie głupi pomysł, ale jak juz cos zmieniacie w komentarzach to jak mozecie dodajcie wiecej miejsca. Naprawde 160 liter czesto nie wystarcza, by wyrazic to co sie mysli.
  13. D

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    To nie jest pytanie, a moze i jest.Fajnie, by było jakby tworcy wiedzmina zrobili a'la konkurs. Chodziłoby o różnego rodzaju propozycje dawane przez graczy, ktore by znalazly sie w grze.Na przyklad: -Quest poboczny, z roznymi mozliwosciami wbrniecia z tego. Gracz musiałby rozpisac cały dialog i...
  14. D

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    ffdshow sie przydaje, takze XviD i ACC3filter czy jakos tak... ten ACCfilter to dzwiekowy, czesto sie przydaje...
  15. D

    Gry komputerowe

    Trailer NWN2, choc niskiej jakosc to ogolnie podoba mi sie klimat w jakim go zrobiono i ten smok. Moglobyc troche wiecej muzyki, ktora buduje napiecie... http://www.3dgamers.com/dlselect/games/neverwinternights2/nw n2_v2_no_vo_sm.zip.htmlMogli by zrobic podobny, tylko ze bardziej zywy, z lepsza...
  16. D

    Przeglądarki internetowe

    Nightmare:Chce poczekac na IE 7.0 oficjalie... Btw. wkurzylo mnie troche to, ze po zainstalowaniu FF zniknal mi IE [to jeszcze malo wazne, bo przez folder mozna wejsc], ale co najdziwniejsze zniknely mi gry windowsowskie. Nie wiem, jak to mozliwe, ale moja matka mysli, ze zrobilem to specjalnie...
  17. D

    Przeglądarki internetowe

    Boze jak ja kocham takie dyskusje, ze jeden uwaza ze np. FF jest lepszy, a IE suxa, i bedzie sie wyklucal z drugim, ktory uwaza, ze X przegladarka [lub windows, czy linux] jest lepszy.Szczerze mowiac wole IE, teraz uzywam FF, maly eksperyment... i mi tez strony wczytuja sie wolniej przez FF...
  18. D

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    Predzej Atari maczalo w tym swoje wstretne paluchy...
  19. D

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    NWN2 ma swoja strone -> http://www.atari.com/nwn2/ tylko nic, a nic sie nie zmienila od 2 lat. Nie zapominajmy o forum BioWare, to mozna nazwac strona NWN2... choc to dla mnie troche dziwne, ze tworcy NWN2 z Obsidian'u wypowiadaja sie na forum BioWare, zamiast stworzyc wlasne, ze strona. Choc...
  20. D

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Wlasnie taki popup bylby OK, bo na nie kazdego maila wszystko idzie... zauwazylem, ze WP.pl ma ostatnio powazne problemy z automatycznymi mailami, bardzo czesto mi nie dochodza. Wiekszosc forow stosuje popupy i maile, choc moim zdaniem te pierwsze sa o wiele lepsze, jezeli nic innego nie...
Top Bottom