Search results

+
  1. Nathaniel

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Nowa technologia Nvidii: Ansel umożliwiająca między innymi robienie trójwymiarowych screenshotów lub screenshotów w ogromnej rozdzielczości będzie dostępna także w Wiedźminie 3: http://www.geforce.com/whats-new/articles/ansel-revolutionizing-game-screenshots Dla chętnych link do całości...
  2. Nathaniel

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Z różnych względów dopiero teraz udało mi się ukończyć Wiedźmina 3 (po 129 godzinach rozgrywki). Zostało mi jeszcze sporo zadań pobocznych i zleceń oraz rozszerzenia (zacząłem "Serca z kamienia"). Mam dosyć mieszane uczucia. Z jednej strony jest to zdecydowanie gra na którą czekałem i która w...
  3. Nathaniel

    Wiedźmin 3 - grafika

    Mnie tak jak już chyba wcześniej pisałem najbardziej odpowiada ten: https://sfx.thelazy.net/games/preset/3696/ + lekkie Lumasharpen: #define sharp_strength 0.40 #define sharp_clamp 0.02 Kolorystyka wydaje się bardziej naturalna i ogólne wrażenie jest dużo lepsze, a próbowałem z 6 różnych...
  4. Nathaniel

    Blood Decals

    Like I said in the post that you have quoted, the 'problem' is that the blood decals stay visible on the ground for 3-5 seconds. So very often you are not even done fighting one enemy and the blood splatter left on the sand disappears.
  5. Nathaniel

    Blood Decals

    That is what we all were talking about. The regular blood decals. They were lacking before in some cases, mainly on humanoid enemies. The issue now is they are back, but stay visible only for a brief moment. It would be nice to increase the time when they stay visible.
  6. Nathaniel

    CDPR trust poll - do you believe we'll have the patch today?

    Thanks, there is a 'should be' though, trololol.
  7. Nathaniel

    Dziękuję developerom!

    Dziękuję za wspaniałą grę, świetne uzupełnienie książek. Za otwartość, różnorodność i fabułę. Gry jeszcze nie ukończyłem, ale już wiem, że jest jedną z najlepszych produkcji, w jakie grałem.
  8. Nathaniel

    Grafika - mody / zmiany w plikach gry

    Również bardzo serdecznie polecam ten preset. Gram na nim od dłuższego czasu i uważam, że jest rewelacyjny. Świetne, naturalne, stonowane kolory. A ten mod od oświetlenia wygląda genialnie. Jak rozumiem, to jest na razie wersja testowa? Edit: Ok, już doczytałem. Chodzi o zaimplementowanie...
  9. Nathaniel

    Blood Decals

    I have already browsed through all the commands available there. I have also checked the ini settings, I think that it is not possible to change it with with current tools. We will probably have to wait for the release of RedKit.
  10. Nathaniel

    Blood Decals

    Yes, blood splatters are present on the PC version as several people here (myself included) have mentioned already, but some are still waiting for a fix on the PS4 as far as I can tell. Furthermore I would like to see an option or some possible settings to increase the time that blood splatters...
  11. Nathaniel

    Will there be hooded cloaks for witcher in near future?

    Yeah like the kind seen in the trailers. It would be great, was wondering about the same thing recently :)
  12. Nathaniel

    Wiedźmin 3 - grafika

    Wskaż mi proszę ustawienia, dzięki którym można zmienić globalny zasięg rysowania albo np. zasięg rysowania budynków.
  13. Nathaniel

    Patch 1.03 Blood Decals

    I would like to know that as well. And not just in the water. I would like to know how to make it visible longer on the ground as well.
  14. Nathaniel

    Blood Decals

    Yeah, exactly. I have tried modifying that value and others as well, but nothing seems to work to make blood splatters sat visible longer than a few seconds.
  15. Nathaniel

    Grafika - mody / zmiany w plikach gry

    Heh, sorry, że nie na temat, ale jakby ktoś miał na sprzedaż takie efekty krwi jakie są tutaj, to chętnie kupię. https://youtu.be/BivVXw-NLTw?t=2m22s Mody, przybywajcie!
  16. Nathaniel

    Grafika - mody / zmiany w plikach gry

    Przecież to żaden problem sprawdzić. Chyba, że brakuje/szkoda Ci 3 minut czasu. Kopiujesz do katalogu z grą 4 pliki, uruchamiasz grę i mówisz "Aha, wygląda fajnie" albo "Eee, nieładne". Jak to drugie, to usuwasz wcześniej wgrane 4 pliki. Koniec.
  17. Nathaniel

    Grafika - mody / zmiany w plikach gry

    DrzemorTak jak już pisałem parę stron wcześniej: ja przy zastosowaniu tych efektów SweetFX nie zauważam jakichś wielkich spadków wydajności. Max 10 fpsów. A ogólnie to mam 65+ fpsów ze wszystkim na max i on w 1080p.
  18. Nathaniel

    Grafika - mody / zmiany w plikach gry

    Posprawdzałem sobie kilka wersji "modów" i ostatecznie zostałem przy tej wersji SweetFX: The Witcher 3 - SS V1.1 + dodałem sobie troszkę ostrości. Noc jest ciemna (o ile księżyc nie jest w pełni i noc jest bezchmurna), żółty tint zniknął, kolory bardziej stonowane, światło się fajnie rozprasza...
  19. Nathaniel

    The Witcher 3 Modding

    I think you could call those mods as they change how the game looks: https://sfx.thelazy.net/games/game/970/
Top Bottom