Search results

+
  1. U

    Przyznanie klasyfikacji ESRB i USK.

    Coś mi się wydaje że chyba jednak będzie ocenzurowana. Jak nie w Niemczech to w USA.
  2. U

    "Sword of The Witcher" - premiera nowego klipu zespołu VADER już dziś!

    Dla mnie za monotonny, brak solówki, nudny :P W Guitar Hero by się nie znalazł :D Sama oprawa wizualna całkiem całkiem.100% lepsza jest muza z gry, ostatnio wpadł mi w ucho nowy kawałek przy walce z golemem :] Z tego zrobili by teledysk :D
  3. U

    Zostań testerem Wiedźmina.

    A ja mam do was pytanie za 100 punktów, ubiegacie sie o posadę w CDP:RED czy CDP:LC?Jeśli to drugie to do mnie zadzwonili po ponad miesiącu, jak jeszcze było wcześniejsze ogłoszenie :] Ci którzy boją się pytań czy coś w tym stylu nie mają się czego bać, standardowe pytania jak przy każdej innej...
  4. U

    Premiera gry "Wiedźmin" przesunięta na 26 października.

    Co do obsuwy to w sumie sie ciesze :DNa pocieszenie powiem wam, że czas przejścia gry 90h jest zdecydowanie wartością zaniżoną. Jeśli będziecie czytać każdą księgę, wpis w dziennik, słuchać NPC to przejście całej gry zajmie sporo więcej czasu.
  5. U

    CD Projekt ujawnia pełen skład edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina.

    Przyjemny komplecik, ale nie ma w nim nic czego już byśmy gdzieś nie zobaczyli a podobno ta EK miała być czymś wyjątkowym.Choć jest w nim wszystko co być powinno to mimo tego czuje jakiś niedosyt i rozczarowanie.
  6. U

    Nowa strona „Wiedźmina”!

    Strona jest spoko, ma klimacik. Forum jest brzydkie.
  7. U

    "Gram z Wiedźminem" - spekulacje i domysły

    To ułożyli by alfabetycznie :]
  8. U

    Demo, Co? Jak? Kiedy?

    Miałem na myśli mapy :] nie lvl postaci.
  9. U

    Demo, Co? Jak? Kiedy?

    Jako demo mogli by zrobić jakiś epizod z nowel albo z sagi. Taka retrospekcja. Wtedy demo było by po prostu wprowadzeniem do gry. Ma to jednak kilka wad np. trzeba by zrobić od podstaw kilka lvl a nie wiadomo czy jest na to czas.
  10. U

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    Ja chce płytę z muzyką. To co już nam zaprezentowano brzmi świetnie więc płyta musi być Do tego ładnie wydane pudełko (oprawione w skórę?) I coś co jest użytkowe (nie, medalion użytkowy nie jest, nożyk do papieru tez nie ) Raczej bym celował w kufel albo piersiówkę. W końcu gra ma być 18+.
  11. U

    Do poprawki- komjuniti radzi REDom

    W innych grach wczytywałeś sejwa i zamiast grać całą grę od nowa, grałeś ostatnią 1h żeby zobaczyć inne zakończenie. Tutaj musisz ponownie przejść całą grę (40-80h) i na zakończenie ma wpływ wiele wydarzeń a nie 1 zabicie kolegi jaki w KOTOR np.Nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Te znaczki...
  12. U

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    DX10 jest tylko pod Viste więc nie zawita jako standard przez najbliższe kilka lat, aż nie załatają dobrze systemu.
  13. U

    Do poprawki- komjuniti radzi REDom

    Nie zastosowanie się do mojej sugestii na pewno nie poprawi żywotności gry Pomyślcie nad przypadkami jak z Silent Hill i zastanówcie się czy chcecie żeby wasi klienci rzucali monitorami przez okna bo po 80h gry mają to samo zakończenie
  14. U

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Bo testy nie oznaczają że gra już jest gotowa. Poza tym ktoś musi już zacząć prace nad dodatkiem i drugą częścią
  15. U

    Do poprawki- komjuniti radzi REDom

    Mam dla CDPRED propozycję nie do odrzucenia. Powinniście dać jakiś marker w dialogach przy kolejnym przechodzeniu gry. Taki marker pojawił by się w miejscu gdzie już daną kwestie wypowiedzieliśmy (oczywiści tylko przy tych kluczowych dialogach jak np. torturowanie więźnia w prezentacji). Co...
  16. U

    Kto będzie podkładał głos w Wiedźminie ?

    Kiedyś leciała kreskówka Eek The Cat. Był dobry odcinek jak kot wbił się do studia i zobaczył że glos jego ukochanej dziewczyny pokłada spasiony motocyklista. Nie chciał bym zobaczyć czegoś takiego w instrukcji do Wiedźmina z Triss Barwa głosu a wygląd osoby mogą zupełnie do siebie nie pasować.
  17. U

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Oto recenzja Piratów z Karaibów, wystarczy zamienić tytuł na Wiedźmin i mamy recenzje filmu http://www.youtube.com/watch?v=5Cutv58h8Ag
  18. U

    Gry na konsole

    Pokaz mi gdzie CDP dopalca do tej inwestycj, sprzedaja nam konsole po 500$, konsola dla sklepow nie kosztuje 400$ tyle kosztuje dla klientow, wiec juz tu sa o 100$ do przodu. Placimy wiecej o 25%. CDP nie jest zwyklym sklepem, maja scisla wspolprace z MS.Krew mnie zalewa ze nie poprosilem kumpla...
  19. U

    Gry na konsole

    CDP bedzie sprzedawal konsole X360 za 1700zl a w "promocji" 1650zl w stanch kosztuje 400$ wedlug aktualnego kursu $ = 3,1zl wychodzi ze konsola jest warta 1240zl. Wiec pytam. Z JAKIEEJ RACJ POLACY MAJA PLACIC O 400zl WIECEJ !?! Nie zapominajmy ze srednie zarobki w Polsce a w USA odbiega od...
Top Bottom