Search results

+
  1. D

    Zostań testerem Wiedźmina.

    A to co ty myślisz, że zadzwonią po godzinie? To by ci od razu powiedzieli.Ja mam wrażenie, że najpierw chcą pogadać ze wszystkimi chętnymi, żeby dobrać najlepszych. Inaczej to nie bardzo widzę sens.
  2. D

    Zostań testerem Wiedźmina.

    Obawiam się, że by się obrazili w CDP, gdybym ich pytania zdradził. Przdstawienie trwa i co by było gdyby ostatni aktorzy wiedzieli w co się pakują. Ale trzeba przyznać, że był to inny zestaw niz do jakiejkolwiek innej pracy.Ja też usłyszałem, że testy się zbliżają. Jest wrażenie, że zaczną się...
  3. D

    Zostań testerem Wiedźmina.

    No i jestem po rozmowie. Cieszcie się panowie, bo po mnie maci spore szanse. Najpierw sie spóźniam nielicho (żeby te korki szlak trafił), potem w rozmowię też nie mówiłem jak mógłbym najlepiej. W sumie wypadłem ciut wątpliwie.A telefonować jeszcze pewnie będą.
  4. D

    Zostań testerem Wiedźmina.

    Nie no martwić to się nie martwię. Jak mnie nie przyjmą to przynajmniej bez obciażeń sobie pogram w końcowy produkt. Ale ciekaw jestem, czy coś z tego wyjdzie. Jakby co już po weekendzie.
  5. D

    Zostań testerem Wiedźmina.

    No ja się trochę łamałem, czy się zgłaszać z chęcią pracy. Wymagania zdaje mi się spełniam z nawiązką. Mieszkam w Warszawie, język znam, z biznesem growym miałem jako taką styczność i 20-stka na karku jest.Tylko jak ludzie mówili robota zapowiada się w miarę ciężko. No i potem człowiek w...
  6. D

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    Fakt, większość poznikała. Choć nie wiadomo ilu po prostu się nie wypowiada.
  7. D

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    Na pewno ładnie by to wyglądało, ale droga impreza. Ludzie mieli watpliwości cenowe co do samego drewna, a co dopiero ze skórą. A produkty skóropodobne to jakoś mi się nie uśmiechają.Torba ma swój urok, ale średnio jak jest zapakować w nią grę. Wszystko by w środku latało.Kufel... nie łapię...
  8. D

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    Dzięki za poparcie. Co do ceny pudełka rozejrzałem się po internecie i było różnie. Widziałem jakieś bukowe za 200zł, ale dało się znaleźć i za 40zł i mniej. Jak się podpiszę umowę na więcej sztuk powinno wyjść w miarę ludzko. Zwłaszcza, że nie trzeba żadnego wielkiego, masywnego pudła. Ba...
  9. D

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    Ja sugerowałbym, jeśli ma to być rzecz faktycznie wyjątkowa i z klasą, zrezygnować z większosci dupereli pałętających się przy każdej niemal edycji kolekcjonerskiej, jak koszulki, plakaty, itp. Najlepiej, żeby biorąc grę do ręki nie było od razu widać, że to gra. Pudełko dać drewniane (okucia...
  10. D

    Wrzesień - oficjalna data premiery

    Ja tam uważam, że jak wiedźmin będzie to będzie.Trochę może tylko denerwować takie przesuwanie terminów, no ale niestety w tym przemyśle jest to raczej norma nawet wśród doświadczonych twórców gier. Co wiec dopiero mówić jak panowie z Reda wiele gier wcześniej nie stworzyli.Od początku mozna się...
  11. D

    Geralt - antybohater czy ikona popkultury?

    Hmm Geralt growy może być zupełnie inny. Gra jest grą, a twórcy mówili przecież, że gracz podejmują za bohatera decyzje. Mogą z niego zrobić błędnego rycerza, albo nieczułą maszynę do zabijania. Każda chęć pokazania kanonicznego Geralta kończyć się będzie ograniczeniem gracza, a ci nie lubią być...
  12. D

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    Jakby ktoś mimo wszystko był zainteresowany co było w podręczniku to się rzucę. Podług niego Bruxy są nie dość, że wyższe, ale zdaje się niemal najsilniejsze spośród wszystkich wampirów. Patrząc na intelekt i ogłade biją takiego Alpa na głowę. Po przynajmniej jednym punkcie przewagi w skali do...
  13. D

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    Skoro takie były intencje to dzięki Lucyfie. Nawet bym i pewnie zmienił parę szczegółów (przykładowo szatę, która faktycznie może powodować nieporozumienia). Teraz jednak wolę im tam nie zawracać kolejnymi zmianami głowy, bo jeszcze się wkurzą i powiedzą, ze temu facetowi postaci nie wstawią.
  14. D

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    Może odpowiem co do mojej postaci. Nie chciałem stworzyć nikogo specjalnego, tylko opisałem postać, którą większość z moich znajomych skojarzy, gdyż narodziła się w mojej głowie ładnych parę lat temu i dotąd jest wykorzystywana, kojarzona, utorzsamiana ze mną (niepotrzebne skreślić). Wedłóg mnie...
  15. D

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    Dobrze, wysłałem zmienioną wersję. Jeśli nie było żadnych prac nad postaciami, a podejrzewam, ze nie było, to preferowałbym tą. Łatwiej ją będzie ponad to zaimplementować.Dla zasady wklejam ją również tutaj.Driden Wornegon – Człowiek dość wysoki i masywny jak na maga. Włosy brązowe, obcięte...
  16. D

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    W takim układzie zakładam, że ta postać, która jest na stronie starczy.
  17. D

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    No i ciągle nie wiem, czy Wornegona przerabiać, rozpisywać i co dopisać jeśli już.Jakby co nie kombnowałem z wampiro-elfo-magami, z akcentem likantropicznym.
  18. D

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    Ta na stronie starczy Funky? Jest w miarę dokładniejsza, ale nie wiem czego będziecie potrzebować.
  19. D

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    I znów się u cicho zrobiło, no ale cóż, nie śpiesz się nam chyba, do końca prac nad grą trochę czasu jeszcze zostało.
  20. D

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    A to ciekawe, to skąd ma pochwę na ten miecz na plecach? Zaginęło samo ostrze? Ach ci kieszonkowcy i znów będzie na Polaków, że nawet wiedźminowi miecz ukradną.
Top Bottom