Search results

+
  1. betavulga

    organizacja turnieju mobilnego Gwinta - kwestia techniczna

    Hej! Bardzo powoli (ze względu na pandemię) przygotowuję się do organizacji czwartego, lokalnego, nieoficjalnego turnieju Gwinta. Tym razem pomysł jest taki, żeby zrobić go gdzieś w knajpie (18+), przy piwku itd. - można wpadać z telefonami, laptopami, tabletami. I tutaj pojawia się problem...
  2. betavulga

    Nietypowa przyjaźń (Podróż) - błędnie naliczone kontrakty

    Ukończyłem wszystkie zadania "Nietypowej przyjaźni": 12 tygodni x 3 zadania = 36 zadań. Niestety Gwint zaliczył mi tylko 34 zadania. Nagrałem krótki filmik, który to pokazuje. Blokuje mi to możliwość ukończenia "Szczęśliwego zakończenia".
  3. betavulga

    Strzelec wyborowy - kontrakt

    W końcu doczłapałem się do rangi 0 i gwint nie zaliczył mi kontraktu Strzelec Wyborowy. To się dostaje na koniec sezonu?
  4. betavulga

    Jaki tablet do Gwinta?

    Hej! Szukam tabletu do Gwinta - 10 cali, android. Macie jakieś sprawdzone propozycje?
  5. betavulga

    kontrakt Jeździec Gonu

    Mam coś nie tak z kontraktem Jeździec Gonu. Błędnie mi się wyświetla Nowicjusz Gonu (5/10). Po każdej wygranej mam info, że zaliczyłem kontrakt Nowicjusz Gonu. Kontrakty Nowicjusz, Ogar, Adept, Wojownik, Ekspert Gonu zaliczyłem rok temu.
  6. betavulga

    Kolekcja kart - prezentacja postępu

    Pytanie odnośnie prezentacji kolekcji kart - stworzyłem komplet kart potworów. Zarówno karty zwykłe oraz premium, dodatkowo wszystkie brązowe karty po dwie sztuki (zwykłe x2 oraz premium x2). Gwint pokazuje, że brakuje mi jeszcze kart premium. Jak rozumieć ten wykres, mając wszystkie karty?
  7. betavulga

    Gwint w Słupsku - turniej fanowski

    Gwint w Słupsku - turniej fanowski Gwent Evening Rolniczak! - pod taką nazwą organizuję wieczorek z Gwintem w Słupsku. termin: 10.12.2016 (sobota), godz. 16:00 miejsce: Zespół Szkół Agrotechnicznych, ul. Szczecińska 36, 76-200 Słupsk Gwent Evening Rolniczak! to unikalna okazja aby rozegrać...
  8. betavulga

    wiedźmińskie komiksy

    wiedźmińskie komiksy Pytanie, czy znacie jeszcze jakieś komiksy związane z Wiedźminem. To co udało mi się ustalić: Droga bez powrotu Geralt Mniejsze zło Ostatnie życzenie Granica możliwości Zdrada Dom ze szkła Dzieci lisicy Racja stanu (2 części) Jak zabijać potwory Rachunek sumienia Coś...
  9. betavulga

    Wiedźmin Gra Przygodowa - Revised Edition

    Wiedźmin Gra Przygodowa - Revised Edition Gra ma nie tylko błędy związane z mechaniką, ale rażące błędy związane z uniwersum. Mam taką propozycję, żebyśmy wspólnie omówili WSZYSTKIE karty i zaproponowali zmiany do następnego wydania, bo takie pewnie będzie. Niezbyt wiedziałem jak to...
  10. betavulga

    malowanie figurek

    malowanie figurek zamieszczone przez użytkownika zawias na forum gamesfanatic.pl szczęka mi opadła z wrażenia :hatsoff: a Wy malujecie swoje figurki?
  11. betavulga

    Wiedźmin 2 - najgorszy :-(

    Wiedźmin 2 - najgorszy :-( Wiedźmin 2 wylądował na ostatnim - 274. miejscu - w rankingu prezentów B. Obamy :-( http://www.washingtonpost.com/blogs/the-fix/wp/2014/08/04/every-gift-given-to-barack-obama-between-2009-and-2012-ranked/
  12. betavulga

    Wiedźmin - planszówka lub RPG

    Wiedźmin - planszówka lub RPG https://twitter.com/CDProjektRED_IR/status/370495128315920384/photo/1
  13. betavulga

    Wiedźmin - puzzle

    Wiedźmin - puzzle http://www.ekonomia24.pl/artykul/997498.html
  14. betavulga

    Wiedźmin w nowym wydaniu - GAMEBOOK

    Wiedźmin w nowym wydaniu - GAMEBOOK CDP.pl wprowadza nową serię wydawniczą pod nazwą GameBook. W zestawie będzie znajdować się gra oraz książka. Wśród listy tytułów jest Wiedźmin. Cena: 39,99 - 49,99 PLN (w zależności od sklepu). Pozostaje pytanie, co to za książka? Zbiór opowiadań? Jeśli tak...
  15. betavulga

    Wiedźmun - komiks

    Wiedźmun - komiks Wg http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Wied%C5%BAmun są dwa tomy przygód Wiedźmuna Drugi tom - Dwie wieże funduszu emerytalnego - moża wciąż nabyć, natomiast na temat pierwszego nie mogę znaleźć żadnego info, kiedy i kto go wydał. Czy ktoś się orientuje jak był wydany Wiedźmun 1...
  16. betavulga

    zlecenie na archespory

    zlecenie na archespory Witam! Gdzie i o jakiej porze znajdę archespory? O ile pamięć mnie nie myli to przy zawalonej wieży zawsze można było się natknąć, ale tym razem jak kamień w wodę. Jestem pod koniec trzeciego aktu i tylko z tym zleceniem mam problem. Proszę o dokładne namiary na te gadziny
  17. betavulga

    xbox 360 - o co chodzi?

    xbox 360 - o co chodzi? Zastanawiam się nad zakupem xboxa na premierę Wiedźmina2 na konsole. I teraz pytanie - jaka "wersja" jest najlepsza i o co chodzi z tymi wersjami? Widziałem w sklepach wersje SLIM, 4GB, 250GB... jestem totalnie zielony w temacie, nigdy nie miałem konsoli (ba, nawet nie...
  18. betavulga

    Słupsk - pokaz kaskaderów Stunt Forces

    Słupsk - pokaz kaskaderów Stunt Forces W sobotę 17 września podczas Święta Ryby: "Kaskaderzy z grupy Stuntforces zaprezentują szereg walk wiedźmińskich, a po pokazach będą podpisywać płyty "Wiedźmin” i "Wiedźmin 2”." źródło: http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110915/SLUPSK/862702370
  19. betavulga

    materiały do pobrania

    materiały do pobrania Pewnie taki temat gdzieś jest, ale strasznie się motam na tym nowym forum. Swego czasu były dostępne do pobrania np. artbook oraz bestiariusz w PDFach z edycji kolekcjonerskiej 1, ost itd. Miałem to na starym kompie, którego szlag trafił. Skąd obecnie to pobrać w wersji...
  20. betavulga

    kowal foch

    kowal foch wstyd się przyznać ale przy kolejnym przechodzeniu wieśka mam problem z kowalem na początku drugiego aktu.ani zakonny, ani krasnoludzki nie chcą ze mną gadać.w 1 akcie:- zabiłem elfy przy paczkach Harena- pomogłem Zoltanowi (quest Rasiści)w 2 akcie:- na kuroliszka polazłem sam...
Top Bottom