Search results

+
  1. H

    Głosy w grze Wiedźmin

    Ja mam tylko nadzieje, ze Fronczewski jak narrator to juz rzecz oczywista :]
  2. H

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Ja mam pytanie do CDPR:Czy Michał J. Adamczak (znany wszystkim z Śgk jako manJAk) bierze udział w tworzeniu gry? Z tego co wiem pracowal przy jakichs polonizacjach w cdprojekcie i ciekaw jestem czy ma takze swoj udzial w tworzeniu witchera :)
  3. H

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Wlasnie bedzie bump maping? Bo teraz juz prawie wszystkie nowe trojwymiarowe gry na rynku go obslugują. (nie mowie oczywiscie o maluch racer itp :) )
  4. H

    Muzyka i dźwięki w grze

    Mortifer - :O chyba nie mowisz powaznie!! Te chóry, bębny kawałki na instrumentach dętych czy smyczkowych w iwd to syntezator?? Jakoś trudno mi to sobie wyobrazic... Musisz się mylić! To by było niemożliwe...
  5. H

    Muzyka i dźwięki w grze

    OOO MORTIFER!! Widze ze ktos zna jednak Outcasta!! To gra genialna a muzyka absolutnie wybitna... Ale koszty takiej muzyki (skomponowanie, wykonanie, nagranie) pewnie są astronomiczne. A btw moze ktos wie dokladnie jakie są koszty stworzenia takiej sciezki dzwiekowej?ps. do ekipy cdpr - wrzuccie...
  6. H

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze Przeszukałem forum i nie znalazłem miejsca gdzie możnaby się wypowiadać o screenach, a teraz jest o czym! Niedawno ukazany screen - ten z podpisem "Wiedźmin ma do załatwienia kilka spraw w Nowej Wyzimie" to IMHO zupełna rewelacja, żeby nie...
  7. H

    Muzyka i dźwięki w grze

    Wow, pozytywne zaskoczenie co do muzyki! Na prawdę kawałek świetnego "gierczanego" soundtracku. Jeszcze tylko mam nadzieję, że główny motyw bedzie wpadający w ucho i przy tym nie monotonny....
  8. H

    The movie based on Sapkowski's works

    Hey casting of main characters was IMHO very good, but dialogs was terrible, i don't understand how they could destroy so good written story..
  9. H

    Favourite Character

    Oh I can't understand why Sapkowski had do this sh*t with one of the best characters in his books (who had written - knows)... Also Regis was interesting, Vysogota and at last (but not least:) was Reynart de Bois-Fresnes, this one was so odd:)).
  10. H

    Wasze opinie i pytania na temat głównego bohatera gry!

    No ale to opowiadanie to zupełnie inna historia, alternatywna że tak powiem. Przecież na tym weselu byli wszyscy bohaterzy którzy zginęli w trakcie sagi! A co do Geralta, to w sumie niezły plan, biorąc pod uwagę też jego wypadek, tj. zderzenie z widłami to i osłabienie można mieć. Nie mówiąc już...
Top Bottom