Search results

+
  1. K

    Muzyka i dźwięki w grze

    Dla mnie najlepszym wariantem byłoby ostre grzmocenie na wielu bębnach (jakieś kongi, jamby etc.) i jakieś instrumenty strunowe z trzeciego świata. Jeszcze tylko basior, czasami gitarowy akcent i voila! (chyba tak to się pisze :>)Wczoraj była w TVN 'Królowa Potępionych' (to chyba 'Queen of the...
  2. K

    Favourite Character

    All in all, trader Biberveldt is the best one. Does anyone know Essi Daven?
  3. K

    Muzyka i dźwięki w grze

    Chciałbm, by muzyka bitewna była taka jak w trailerze z E3 - szybka i wzbogacona gitarą, czyżby jakimś Gibsonem? ^_^ (okropecznie kocham Gibsony)
  4. K

    Filmy fantasy

    A dla mniej najlepiej brzmi Zemsta Sh*tów. Konju -> Zdaje mi się, że zekranizowali jeno Ostatnie Życzenie i Miecz Przeznaczenia, tj. opowiadania.
  5. K

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Mmmmoże to nie jest dobre miejsce na takie pytania, ale zaryzykuję - najwyżej dostanę bana: Czemu kobiety tak leciały na Geralta?? Przecież ładny to on nie był, rozmowny też nie... I rzadko się mył. :)
  6. K

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Mogę zrezygnować z halucynogenów na rzecz Nocy Majowej. No ale jeszcze raz pytam:CZY BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ REKRUTOWANIA MŁODYCH WIEDŹMINÓW??
  7. K

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Draghmar -> Niewiele mi pomogłeś...
  8. K

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Walu de Rive, Lord Koniu -> Zamachowski jako Jaskier to taka sama klapa jak Żebrowski jako Geralt. I jeszcze pytania do CDPRedowców:1. Czy będzie możliwość targowania się podczas ustalania zapłaty za robotę w grze?2. Czy będzie opcja "Przyrzeknij, że dasz mi to, co w domu po prwrocie zastaniesz...
  9. K

    Komiksy

    Skoro już mowa o komiksach - pan Truściński (gł. rysownik) robi o ks. Popiełuszce. Z tego co widziałem do tej pory, muszę powiedzieć, że będzie zawalisty.
  10. K

    "Papierowe" gry RPG

    Nieważne, czy z systemem, czy bez, MG musi być naprawdę oblatany i błyskotliwy, bo gracze czasem zadają iście popieprzone pytania. Moja siostra gra z kolesiami bez systemu i jako tako się klei.
  11. K

    Gry karciane - dziś Thorgal, jutro Wiedźmin?

    A najlepiej jest grać w Magica w kilka osób, np w "pentargram" albo w "cesarza". Doprawdy, fajnie.Ale zdaje się, że to temat o karciance "Wiedźmin" (chyba).
  12. K

    Gry komputerowe

    Draghmar: MUD - (ang. multi-user dungeon) tekstowa gra rpg, tyle że sieciowa. Git. Bardzo wpływa na wyobraźnię (może nawet za bardzo - takiego mojego znajomego dopadły jakieś naprawdę dziwne myśli ).Duvelschaiss!! Link mi nie działa!
  13. K

    Gry komputerowe

    Temat o grach cRPG będzie dobry do pisania o mudach? Dobra...Tak więc polecam najlepsiejszego polskiego muda, w dodatku połowicznie wg "Wiedźmina" - Arkadię. Naprawdę wspaniała gra. Kiedyś tak mnie wciągnęła, że grałem całymi dniami hehe.www.arkadia.prv.pl
  14. K

    Filmy fantasy

    Skoti -> Mi też się podoba :)
  15. K

    Forumowy RPG

    Dobra, dzięki, jestem już cicho. A czy przewidziane są sesje w późniejszych terminach?
  16. K

    Świąteczna kartka od Wiedźmina

    Poszukajcie na nich wzmianek drobnym druczkiem o prawach autorskich. Jeżeli nic nie ma, to prosiłbym o przesłanie skana. :)
  17. K

    Muzyka i dźwięki w grze

    A ja jak to słyszę to mi się kojarzy z Apocalipticą.
  18. K

    Forumowy RPG

    Dzieki, Skoti. A co z wysyłaniem postaci do MG? Po prostu historia, profesja, wyglad?Yarpen -> Długo mnie tu nie było i narobiło się trochę zaległości
  19. K

    Forumowy RPG

    Zaraz, wy chcecie grać na forum publicznym czy na PM czy na jakimś czacie czy IRCu czy co??
  20. K

    Świąteczna kartka od Wiedźmina

    A tak w ogóle to jest jakiś zakaz skanowania i zamieszczania w necie tych kartek?
Top Bottom