Search results

+
  1. E

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Hmmm ja mam taką sprawę odnośnie wyglądu wody. Owszem - wygląda pięknie, płynie, robią się fale, odbija obiekty, światło... Właśnie, nie wiem, ale jak ukazany był rzut z góry na wodę, ale też jak było trochę po kątem, jak dżeralt brodził w niej, to te odbicia wyglądały... eee trochę nie teges...
  2. E

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    może to dlatego, że jest ~45 userów online?
  3. E

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    omg ale się teraz wszzzystko muuuli. I ja chcę możliwość przeglądania tematów ze wszystkich działów.
  4. E

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Nie no jestem pod wrażeniem grafiki, widać, że się nie obijacie, tylko ostro pracujecie! Fajny efekt fali w wodzie, sugestywna burza i upity Geralt :D Tak trzymać!
  5. E

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Proszę bardzo http://www.youtube.com/watch?v=uuhTKBJComgMam nadzieję, że mnie bluealien nie zje
  6. E

    Tydzień z Wiedźminem - Wasze sugestie i uwagi na przyszłość

    Ja mam pytanie (nie wiem czy było, wuntek długi..) odnośnie materiałów filmowych (bo takie zapewne przewidujecie ;]). W ubiegłym roku te opublikowane na thewitcher.com po targach niestety nagrywane były chyba na słabszych kompach (gorsza grafika niż na tych zgrywanych w targów) no i się cięły...
  7. E

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Wszystko fajne, system decyzji znamy z ubiegłorocznej prezentacji (:]), grafika pikna, tylko twarz Geralta.. :P ;)
  8. E

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Powtórzę to, co napisałem w komentarzu. Wpierw screen:http://media.pc.ign.com/media/682/682220/img_3543928.htmlTeraz: Po co ten "refleks" pośrodku kostki brukowej? Takie coś byłoby ok np. w symulatorze lotu na "oszkleniu" kokpitu. A tu nie ma nic. Tylko glow od słońca, a i od tego glowa nie...
  9. E

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Ludzie, trzeba się czepiać każdej pierdółki? Już widzę, jak podczas gry walicie co sekundę w pauzę, by wypatrzeć, że tu jakiś kant wystaje, tam jakaś dziurka w cieniu, indziej coś odstaje... Screeny są ładne, ale nie muszą być Unreal Enginem 3, żeby się przyjemnie grało.. "nie widze zadnych...
  10. E

    Świąteczna kartka od Wiedźmina

    A moja kartka doszła w stanie idealnym, z numerkiem 125 i podpisem Michała I/J.. wickiego? (Iczwidzkiego? Nie wiem, nie moge rozczytać...)
  11. E

    Świąteczna kartka od Wiedźmina

    A ja nie mam :P Bleee :( Może jutro, tak jak rok temu? Ktoś też nie dostał? :)
  12. E

    Świąteczna kartka od Wiedźmina

    Kurcze, u mnie dalej nie ma i jak znam życie (vide rok poprzedni) dostanę na początku stycznia :/
  13. E

    Oficjalna strona Wiedźmina - sugestie, opinie, krytyka

    Jaen-ni-rin: Bo widzisz - strona witchera jest na ramkach. Tzn na pływającej ramce w środku. I jest system, powodujący dodanie "reszty" strony gdy otwiera się jakąś konkretną (wpisujesz http://www.thewitcher.com/team.asp to najpierw otwiera się team.asp, a potem strona sie przeładowuje na...
  14. E

    Oficjalna strona Wiedźmina - sugestie, opinie, krytyka

    Co się stało ze stroną wiedźmaka? http://exsite.edigo.pl/explosion/wwwwitchbug.pngTaki coś mi się pojawiło, gdy wróciłem na stronę główną (poprzez wpisanie adresu striny, nie poprzez kliknięcie linku POCZĄTEK) po odwiedzeniu adresu www.thewitcher.com/swieta[edit1]dodam, że nie pomaga nawet...
  15. E

    Świąteczna kartka od Wiedźmina

    No wlasnie? Co z mailami z myslnikiem/pauza? Dalej nie dzialaja...
  16. E

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Też już obejrzałem oba filmiki i jestem pod wrażeniem. :) Podobał mi się efekt "fali uderzeniowej" przy znaku Aard i fizyka. :) Piękny jest również system cieni (pochodnia!) i działania eliksirów. W ruchu gra wygląda jeszcze lepiej niż na screenach.GJ Fallen!
  17. E

    Oficjalna strona Wiedźmina - sugestie, opinie, krytyka

    Ja używam standardowo Opery iniemamocnych (na nią)
  18. E

    Tydzień z Wiedźminem

    Wysłałem ci PW przecież.
  19. E

    Oficjalna strona Wiedźmina - sugestie, opinie, krytyka

    U mnie dwuklik nie pomaga
  20. E

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Tak - to może jeszcze podmuch wiatru od ruchu miecza? Już nie przesadzajmy bo CDPR siedziało by nad grą całe wieki dopracowując takie pierdółki
Top Bottom