Search results

+
  1. U

    Forumowy RPG

    Kogut, a ja nadmienię, że parę z postaci znajdziesz na stronach tematu w okolicach 15. Ale i tak ci wyślemy ;]Aha- robimy sesję na forum oczywiście? Ja bym proponował osobne forum z wyłączoną rejestracją, pisania gości itd. MG i założyciel to oczywiście admini ;]Jakby co- poszperam trochę w...
  2. U

    Forumowy RPG

    Jako, że Kogutowi jakoś nie mogę wysłać zgłoszenia, zamieszczam je tutaj:Imię: AvallahRasa: ElfKlasa: MagHistoria postaci: historia Avallaha jest zamglona i niezrozumiała, jak wszystkich elfów zresztą. Jego udział w opowieści o Białym Wilku był niewielki- choć i tak zdołał odmienić bieg...
  3. U

    Najlepsze cytaty z książek, filmów i gier

    Mógłbym pisać jeszcze dalej, ale... nie warto. Cytat z Pomniejszych Bóstw, strony 121.
  4. U

    Najlepsze cytaty z książek, filmów i gier

    Wiesz... hobbit nie jest najlepszy do cytatów. Ja zaś, dla rozluźnienia towarzystwa, przytoczę cytat z Króla Szczurów:
  5. U

    Gry komputerowe

    Trzeba? No tak, ale jest jeden serv Free Trial, na którym można grać do oporu. Wiem, bo postać tam mam od ponad miesiąca. Często też można spotkać kogoś z Polski. A te betatesty... już w kwietniu mówili, że "już niedługo" będzie trzeba płacić. I co?PS. Są plotki, że na servie Free Trial wedle...
  6. U

    Muzyka i dźwięki w grze

    A ja zaprzeczę temu z całą mocą. Zamachowski po prostu nie pasuje do Jaskra. Jaskra sobie wyobrażałem po prostu inaczej. Np. tak jak na screenach z gry:)
  7. U

    Broń i ekwipunek Wiedźminów.

    Nie mam pod ręką Sagi, ale raczej napewno to oznaczały te runy. Ja po prostu uważam, żw miecz był tak twardy (bo był- jak go opisywał Percival), że zatrzymał zaklęcie zniszczenia. Zresztą, Yen i Geralt nie mieli by wtedy żadnej szansy, gdyby nie opóźnione drugie oko Vilgefortza.
  8. U

    "Papierowe" gry RPG

    Fajnie. Nie użyłeś nawet dużych liter i znaków przestankowych. Bo po co? Ważne, by w końcu osiągnąć rangę tego zmutowanego dziecka.Ja się nie zgodzę z Mrokiem. Mg musi nie tyle umieć panować nad drużyną, a być dobrym Mistrzem Podziemi, Bajkopisarzem, Bajarzem, niemalże bogiem i dobrze opisywać...
  9. U

    Najlepsze cytaty z książek, filmów i gier

    A ja jeszcze parę cytatów Terry'ego Pratchett'a podam:)o delfinach- "Nigdy nie ufaj gatunkowi, który ciągle się uśmiecha. Na pewno coś knuje" A teraz najlepsze. O specjalnym winie pozyskiwanym z niewyrośniętych winogron i zjawisku prekaca.
  10. U

    Gry komputerowe

    Czy ja wiem... może i ogrom questów, wielkie biblioteki i dużo czytania, ale o wiele więcej podziemi, potworów i walki. Właściwie, to częściej odbywam piesze wędrówki przez Pastwiska i Popielne Ziemie, niż wykonuję questy. A jak się już jakiś nadarzy, to i tak muszę wędrować, z tą różnicą, że...
  11. U

    Gry komputerowe

    Zgadzam się w zupełności. Właściwie nic więcj, niż hodowla bulcanów, snatherów, gavoltów i tym podobnego ścierwa. Ale zawsze fajnie jest się spotkać z qmplem w grze i powalczyć ramię w ramię, równie ekscytujące jest zdobycie nowego poziomu czy stworzenie wielkiej drużyny. Ale chciało by się...
  12. U

    Gry komputerowe

    Wiesz, co w tej chwili zrobiłem? Zerwałem się i wpisałem szybko www.battle.net . Za free? To dlaczego trzeba mieć "Authorization Key"? A może powinienem przeczytać umowę licencyjną w całości? :)
  13. U

    "Papierowe" gry RPG

    Wiecie, na sesjach forumowych i na chacie jest to mocno uproszczone. Na forum podaje się kilka danych i rozdziela Punkty Umiejętności, a na chacie po prostu omija się ten fragment i pisze, co robi. Tym niemniej najlepsze są spotkania "na żywo", gdzie stworzenie prawdziwej karty trwa z godzinę...
  14. U

    Imiona w grach i literaturze

    Heh, niezłe. Wyszło mi "Griffo Hornblower of Waymoot". Podoba mi się ten tytuł:)No, ale wracając do tematu, to w końcu nie od imienia tu gra zależy, a od fabuły. A może w The Witcher 2 zrobić opcję tworzenia nowego wiedźmina, łącznie z imieniem? To by było to! No i oczywiście parę questów w Kaer...
  15. U

    Imiona w grach i literaturze

    Skoro mowa o imionach w grach, to króluje tutaj najwyraźniej Morrowind. Duża mnogość odpowiednich nazw sprawia, że można się poczuć istnie fantastycznie. I wiecie co? Jest nawet stronka z przykładowymi imionami dla naszego bohatera:)http://www.til.gamingsource.co.uk/names.shtmlEDIT: Ups, nie...
  16. U

    Broń i ekwipunek Wiedźminów.

    Tak? To raczej był runiczny napis "Na pohybel skurwysynom!". Nie sądzę, aby w jakiś sposób chronił przed zaklęciami, może tylko dodawał szaleńczej mocy berserkerowi, który go nosił.Ale fakt faktem, że sihill był tak ostry i twardy, że mógł zatrzymać jakieś zaklęcie, a przynajmniej odjąć mu mocy...
  17. U

    Gry komputerowe

    To on już wyszedł? Myślałem raczej, że dopiero jako beta...Jeśli chcecie darmowego MMORPG, pograjcie w Knight Online. Niezłe, bez płacenia. Jedynie rejestracja i download pliku.http://www.knight-online.com.my
  18. U

    Najlepsze cytaty z książek, filmów i gier

    Heh, przez ostatnie kilkanaście postów mamy tu już RolePlayning... ponieważ dobrze, by dalej w pełni rozwijać topic "najlepsze cytaty z książek fantasy i gier", przytoczę kilka cytatów ze Świata Dysku:Sługa: Mistrzu! Ty jeszcze żyjesz?Mistrz: Wygląda na to, że tak. Śmierć osobiście przychodzi po...
  19. U

    Wiedźmińskie Fan-Arty

    Wiesz, raczej to był zabieg humorystyczny, polegający na stosowaniu najprostszych słów poznanych niemalże w przedszkolu. Ale... 25% twoich dzieł? To co z pozostałymi 3 tapetami?
  20. U

    Wiedźmińskie Fan-Arty

    Przyznał się! Przyznał się! "Jedyna tapeta, przy której trochę więcej się napracowałem". Ha!A co do 15: Ale to nie jest TYLKO atwork + napis, to też poszarzałe zdjęcie, obraz, atwork, w sam raz pasujące do wiedźmińskich klimatów. Dlaczego na reklamówkę? Bo białe tło mi się z takową skojarzyło i...
Top Bottom