Search results

+
  1. T

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    A po cholerę coś takiego? To jest ograniczenie swobody użytkowników. A tak w ogóle, to nie wydaje mi się, by problemem forum były zbyt długie posty - odkąd Mas nie spiera się z Geno - a raczej ich lakoniczność, bezmyślność, głupota, nadmierna prostota. A tego nie da się niczym regulować.
  2. T

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Jak widzę trochę wymieszały się gusta muzyczne ostatnio wśród forumowiczów, ae wypasu i tak nie ma z tego, co widzę na ostatnich stronach ;) Jeśli kogoś interesuje czego słucham w ostatnim czasie, to albo może sobie wejść na mój rpofil na last.fm, albo w skrócie: Muchy, Renton, Interpol, The...
  3. T

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    No wiesz koziek, duszy spamera nigdy nie można się wybyć ;PA bo ja wiem za co Iwona? Może for fun? :D Kto wie, jakie tu teraz obyczaje panują ;)
  4. T

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Wszedłem sobie na forum, tak patrzę i patrzę i ludzi nie poznaję :D Ale tu się pozmieniało od "moich czasów" :D Może coś tu napiszę nawet :P Tylko, żeby mnie ktoś nie zbanował (haha) ;)Ciebie? A niby za co?Iwona.
  5. T

    2012 - koniec świata?

    Odpowiadając na pierwszy post - to tak, pewnie coś wty jest - bzdura wielka. Mimo mojego młodego wieku przeżyłem już kilka końców świata i jakoś ciągle się trzymam ;) Śmieszą mnie takie pseudo-teorie pseudo-naukowców.
  6. T

    "Fakty i Mity" wiedźmińskiej społeczności :)

    Niestety Yarpen, gdzieś zawieruszył mi się ten kompromitujący filmik z Twoim udziałem, więc lipa wyszła faktycznie. A z dyktafonem też jakiś przekręt... same trzaski i szumy - tak to jest, jak się kupi wietnamski, zamiast porządnego chińskiego, badziew :P
  7. T

    Koncerty

    Ja myślę poważnie nad tym, by wybrać się na Open'era w tym roku :) I czekam na takie własnie zespoły jak to Gofer mało pochlebnie skwitował ;) A gdyby było MUSE to normalnie ekstaza :D
  8. T

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Już daje info :) A tak w skrócie to Muchy są jednym z najlepszych polskich zespołów ostatnich lat i chyba jednym z najbardziej i najczęściej nagradzanych - między innymi Najlepszy Polski Zespół 2007 roku wg Machiny i Programu Trzeciego Polskiego Radia. Poniżej kilka teledysków i...
  9. T

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    W czwartek Muchy w Częstochowie :) Jak ktoś jest z okolic to niech da jakiś znak ;)
  10. T

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Ja tak zastanawiałem się czy nie wybrać się na The Police - w końcu jak się studiuje w Katowicach to też możliwość jest jak najbardziej ;)A skąd wiesz o Santanie i Lennym? Kiedy mieliby zawitać do tego pięknego kraju? Do tego pięknego regionu nad Rawą - buahahaha.
  11. T

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Jowitka -> Nie będe zaprzeczał, potwierdzał tego czy jesteś, czy nie jesteś niezła, bo brak mi dostatecznej wiedzy na ten temat ;) Głównie chodziło mi o to, że strasznie łatwo jest szafować krytyką, często niepopartą żadnymi argumentami, bo jak pisałem, to, że czegoś nie lubimy do niczego więcej...
  12. T

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Dwa banały w jednym zdaniu - niezła jesteś Jowitka. Tak, jest tam w ogóle muzyka. To, że czegoś nie słuchamy, nie lubimy, nie upoważnia nas do wydawania tak krytycznych i w sumie bezpodstawnych zdań. Mam wrażenie, że wszyscy którzy jadą po jakiejś muzyce, tutaj na przykład teraz o hip hopie po...
  13. T

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Ostatnio składanki Offensywa 1 i 2 - obydwie firmowane nazwiskiem Stelmacha i logiem Trójki. Kawał porządnej polskiej alternatywy nastrajający pozytywnie do naszej rodzimej muzyki... aha, i w porównaniu z niektórymi składankami naprawdę równa i dobra... śmiało polecam ją zamiast pewnej ostro...
  14. T

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Uhm... tajemniczo... nic tylko pisać fabułę jakiejś powiastki spod znaku spiskowej teori dziejów ;)
  15. T

    Zlot - propozycje, dyskusje, itd

    Trochę wypadłem z tematu, ale fajnie byłoby się spotkać w większym gronie jeszcze kiedyś... ale nie przełom maja czerwca! Wtedy sesje są! Ale ogólnie to jestem otwarty na propozycje ;)
  16. T

    Serwisy poświęcone grze Wiedźmin.

    Dobrze słyszeć :P Bo się zbliża i zbliża, tylko coś zbliżyć nie może ;D
  17. T

    Muzyka inspirowana Wiedźminem - Vader, Nightwish i inne.

    Zapraszam do konkursu, w którym można wygrać 3 płytki z muzyką inspirowaną Wiedźminem. Więcej info w tym miejscu :)
  18. T

    Trzecie urodziny serwisu Elkander

    W sumie to każdy może brać udział - mam na myśli współpracowników. Ścisła redakcja tylko nie może brać udziału w konkursach. A przy okazji - jak ktoś jest chętny do współtworzenia Elkander to się polecam ;)BTW. Pojawił się nowy pierścien do znalezienia, poprzednie 3 zostały odnalezione...
  19. T

    Trzecie urodziny serwisu Elkander

    Hehe :) To już nasze trzecie urodziny :) Zapraszam :)
  20. T

    Serwisy poświęcone grze Wiedźmin.

    Polecam nową recenzję Wiedźmina na naszej stronie. Tym razem Wieśka pod lupę wziął MasPingon. Tekst pod poniższym adresem:http://witcher.elkander.pl/gra/recenzje/recenzja2-thewitcherNiedługo również świetne omówienie eliksirów występujących w grze - pozdro Elwer ;)
Top Bottom