Search results

+
  1. G

    Krakowska inicjatywa

    Hej, Ja na razie mam taki Meksyk w pracy, że nie wiem jak się nazywam (ewentualnie zapominam odpisać na sms, przepraszam HuntMocy :(). W czwartek i piątek jestem oddelegowany do prowadzenia szkoleń w Warszawce, więc zdecydowanie odpadam :/ Po nowym roku za to powinienem mieć trochę wolnego...
  2. G

    Anime i manga

    Z nowego sezonu: Utawarerumono – Itsuwari no Kamen Zdecydowanie tak. Fajna kreska, nieźle zapowiadająca się historia (to remake podobno, ale nie będę sobie spojlerował serii, skoro i tak wiele nie oglądam w tym sezonie...). Zobaczymy co z tego będzie. Ogląda się dobrze. Haikyuu!! S2 Cóż...
  3. G

    Krakowska inicjatywa

    Yarpena tam aktywujcie w Warszawce! To też jedna z ofiar Downgrade'u z Krk do Wawki...
  4. G

    Krakowska inicjatywa

    Hmm... Bardzo proszę o oznaczanie mnie w wątku, żebym przez przypadek nie przegapił kiedyś jak akurat będę w Krk :) Ja tu staram się zaglądać, ale jesteście takimi spamerami niedobrymi, że się zgubić można w Waszych ustaleniach co do terminów! I zdjęcia wrzucać! Dużo zdjęć! Żeby mi żal tyłek...
  5. G

    Anime i manga

    Po Twoim poście sprawdziłem - dobre. Więcej w tym typie poproszę :D Lekkie, przyjemne, ładna kreska. Trochę haremowate, ale (poza oczywistą relacją, której spojlerować nie będę) raczej nienachalnie. I nie uważam, żeby było jakoś tragicznie przesadzone z tymi "osiągnięciami" przedhajskulowymi o...
  6. G

    Anime i manga

    Ok, ogarnę - dzięki ;) Supermoce to zdecydowanie też coś dla mnie. Ze standardowych tytułów w tej kwestii nie przekonał mnie do siebie chyba tylko One Piece (no i Fairy Tail - ale w tym wypadku bardziej chodziło o irytujące fillery, które skutecznie mi obrzydziły oglądanie). Chociaż w tej...
  7. G

    Anime i manga

    Jak anime jest dobre, to łykam wszystko. Preferowane - sportowe i akcji. Czysto komediowe mnie raczej nie bawią - chyba, że chodzi w nich o coś więcej niż oklepane żarty i harem ;P
  8. G

    Anime i manga

    Ktoś poleci jakieś animce w tym sezonie? Nie mam pojęcia za co się brać ;) Jak na razie - Shingeki! Kyojin Chuugakkou: Eeee.... wth is this?
  9. G

    Anime i manga

    Ktoś mi wytłumaczy dlaczego GOD EATER częściej nie wychodzi, niż wychodzi?
  10. G

    Anime i manga

    Szczerze powiedziawszy podoba mi się taka tendencja - Overlord to jeden z lepszych tytułów ostatnimi czasy, Gate też jest niezłe. The Gamer? Tego jest tylko manga z tego co kojarzę, tak? Jakieś widoki na ekranizację? Swoją drogą: nadgoniłem Baby Steps - jak ktoś lubi anime sportowe, to się nie...
  11. G

    Wiedźmin a matura, praca licencjacka itd.

    Nikt? Nic? :(
  12. G

    Krakowska inicjatywa

    Master_Dandelion jasne, z Czechowic jestem, przecież to powiat Bielski ;)
  13. G

    Anime i manga

    Wiem, że to zabrzmi trochę heretycko, ale Tsubasa mi jakoś nie podszedł za pierwszym razem... Dam mu jeszcze szansę na pewno, ale na razie sobie odpuszczę. Eyeshield21 znam, kilka odcinków mi zostało do końca :) Hajime no Ippo chyba nie dla mnie. Generalnie mam za sobą wszystkie Slam Dunki...
  14. G

    Anime i manga

    Ten sezon: Gangsta - rewelacja. Już o tym parę stron temu pisaliście, więc ja oszczędzę klawiaturę, po prostu stwierdzę, że zdecydowanie warto. Overlord - Dla mnie bomba. Byłem sceptycznie nastawiony, bo "kolejne anime o kimś uwięzionym w grze, jak oryginalnie ostatnimi czasy", ale jest...
  15. G

    Wiedźmin a matura, praca licencjacka itd.

    Misie Pysie Kolorowe! Nie orientuje się ktoś gdzie mogę dorwać jakieś przykłady działań w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (nazwijmy to działaniami na rzecz społeczeństwa: wspieranie lokalnej społeczności, wolontariaty, dobroczynność, dbanie o własnych pracowników, wspieranie jakichś...
  16. G

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Gdybym mógł, to bym Cię wycałował! :D Dzięki! hunt , już pisałem w Inicjatywie - pomijając już nawet fakt, że mnie w Krk nie ma, to mam teraz absolutną masakrę :( Koniec spamowania z mojej strony! Idę do odpowiedniego tematu! ;)
  17. G

    Krakowska inicjatywa

    Ja generalnie teraz do końca roku raczej będę w Krk rzadko... Pracuję ze Śląska teraz na razie - ale najpóźniej w marcu powinienem wrócić! No i jak będę dał radę to oczywiście na spotkaniach się pojawię w międzyczasie ;)
  18. G

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Hmm... W zasadzie nie wiem gdzie o to zapytać, więc zapytam tutaj: Nie orientuje się ktoś gdzie mogę dorwać jakieś przykłady działań w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (nazwijmy to działaniami na rzecz społeczeństwa: wspieranie lokalnej społeczności, wolontariaty, dobroczynność, dbanie...
  19. G

    Krakowska inicjatywa

    Cóż... na spływach bywam 2-3 razy w roku, to Wy zawsze tak wybieracie terminy, że kolidują :D
  20. G

    Krakowska inicjatywa

    Ja mam spływ w czwartek, tym razem w czwartek jadę, więc wpłynięcie kajakiem do HEXa raczej nie wchodzi w grę :P
Top Bottom