Search results

+
  1. S

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Oto czesc ksiązki której pisze błedów już robię coraz mniej...:)The Devily AngelRozdział I - PoczątekNadszedł czas, kiedy wszyscy ludzie zatracili się w bezkresnym szaleństwie. Każdy walczył o przetrwanie. Na ulicach szerzyły się morderstwa, gwałty, kradzieże, nawet takie dziedziny życia jak...
  2. S

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Znalazłem swój właśny sposób, abymiec świerze pomysły do mojego opowiadania.Zamiast siedziec i czytac inne opowiadania, pomyślałemsobie, że powinienem siedziec i myślec nie wiedząc co robiąinni bo moje opowiadanie zabardzo nasiąknie ich.Dużo opowiadan które czytam są podobne(tylko troche)...
  3. S

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Nowy chce Ci powiedziec że styl na który zwróciłeś uwagę można powiedziec że go zmieniłem bo to co tu zamiesciłem wyglądało bardziej jak streszczenie a nie jak opowiadanie więc je rozpisuke(w Wordzie 2003)Niema błędów. Może tylko przecinki i stylystyka
  4. S

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Marcin Skowronoś>Ja tam pisze od niedawna więc mogłem nie zauważyc że napisałes to w takiej formie.Dzięki za uświadomienie.
  5. S

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Włąśnie tu niewiem czy to zamieżone czy nie.Ale to tylko pomylenie pewnie kropi ze znakiem zapytania.
  6. S

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Marcin>Napisałeś jakie mam błedy. Świetnie dziękuję, ale żadnych refleksji na temt mojego opowiadania?? Troche jestem podirytowany, ale to nic jakoś przeżyje.Więc proszę Cię powiedz co sądzisz o tym tekscie, a ja Ci powiem co ja sądze o twojim ok??A tak wogule Powiem Ci, że masz dziwny błąd...
  7. S

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Witam ponownie Dawno tu nie byłem, ale wróciłem i prosze o wasze krytyki na temat mojej częsci opowiadania:The Devily AngelRozdział I - PoczątekNadszedł czas, kiedy wszyscy ludzie zatracili się w bezkresnym chaosie. Każdy walczył o przetrwanie. Na ulicach szerzyły się morderstwa, gwałty...
  8. S

    Hand to Hand",czyli walki wręcz(sztuki walki)

    Wiedźmin też się broni niemówie że odrazu używa Capoeiry ale czegoś napewno używa.Pewnie techniki Bania, Łpkieć, Kolano Ale w zime niemusze tego kopniaka robić tylko mase innych które są albo chwycić gościa za łep i prz........ w dyńke.
  9. S

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Próbuje ale Cięzko, Ja tam bardziej gustuje coś co się na świecie jeszcze nieśniło a żeby była tragedia.
  10. S

    Hand to Hand",czyli walki wręcz(sztuki walki)

    No tak ale jak się bronie to nie odwalam tanca tylko umieie kopać walić mocno.A ten styl tańca na treningach to poto aby nauczyć się balansować ciałem i w tedy mnie trudniej trafić złapać, a ten temat jest też również o innych sztukach walki.
  11. S

    Hand to Hand",czyli walki wręcz(sztuki walki)

    Hand to Hand",czyli walki wręcz(sztuki walki) Stworzyliścię temat o broni. Widze waszą fascynacje, ale jak człowiek niema broni to walka wręcz ...............
  12. S

    Wydawca Wiedźmina

    V prodeji bude : podzim 2006Przepraszam co to znaczy??
  13. S

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Mam Proźbę do wszystkich Moglibyście Dać jakieś linki do opowiadan fantasy bo brakuje mi weny twórczej jak czytam te tutaj to mówie fajne ale inspiracji żadnej:]
  14. S

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    A tak popatrzcie krytykujemy innych co źle robią a sami niejesteśmy lebsi niech ktoś spróbuje nakręcić wiedzmina i dogadać się ze wszystkimi na plania, trzeba chyba byś świętym.
  15. S

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Czy był Blondynem czy niebyłł.Mnie to nieobchodzi dręczy mnie tylko że zniszczyli potencjałtego scenariusza.Gdyby to niebył Wiedźmin to trgo by nikt nieobejżał.
  16. S

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Zgadzam się z Tiborem Powiedzcie czemu mam uczestniczy w setkach rożnych foróm o innych tematach jak moge uczestniczyc w forum Wiedźmina bo wiem że da się tu pogada o wszystkim
  17. S

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    no ale jak czytam tył kasety to zgadnijcie kto sposorował film pieniędzmi........Lew Rywin(był producentem)
  18. S

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Przejży na oczy Idea i dobra wola już nieistnieje wszystko kręci się w okół pieniądza,są wyjątki ale żatko. NP......Ja
  19. S

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Jak ktoś mało zarabia to pisa mu się niechce dobrych dialogów.
  20. S

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Więc jest to początek opowiadania(książki) troche zmodyfikowane niż poprzednie więc oceńcie co o tym sądzicie:D"The Devily AngelRoździał INadszedł czas kiedy wszyscy ludzie zatracili się w bezkresnym chaosie. Każdy walczył o przetrwanie. Na ulicach szeżyły się morderstwa, gwałty, kradzieże.Świat...
Top Bottom