Search results

+
  1. M

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Lordzie Koniu, co to za panienka?? znasz ją, ile ma lat?? z Krakowa tak samo jak my??
  2. M

    Graficzna strona gry \

    w kolo ciala pasterki pasly sie owce, kolo ciala rybaka plywaly rybki, kolo ciala prostytutki...Panowie z CDPR nie widzicie co tu sie dzieje...dajcie jakies nowe zdjecia z gry bo za kilka dni bedzie sie tu prowadzic dyskusje na temat sadzenia ziemniakow i krochmalenia firanek
  3. M

    System walki w grze Wiedźmin

    ciala w miescie - nie bo ktos je posprzataciala w plenerze - nie bo zawsze cos sie posili padlinkawiec gdzie te ciala maja lezec i ile czasu w swiecie w ktorym kazdy kazdego zjada?
  4. M

    Świąteczna kartka od Wiedźmina

    a ja jak nie dostalem kartki tak nie dostane juz chyba...a teraz wchodze na stronke i najnowszy news o miodzie pitnym...panowie co tu sie dzieje??
  5. M

    Tydzień z Wiedźminem

    Kiedy bedzie ogloszenie konkursu z wiedzminem bo chcialbym juz dostac glowna nagrode Ps taki temat jak pisanie strony lub kto do jakiej szkoly chodzi albo z czego ma pale to sobie na PW piszcie bo kogo to obchodzi ??tylko zasmiecacie (tak troche) bez obrazy ten temat
  6. M

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    ale bedzie mozna poruszac sie za pomoca strzalek na klawiturze (przy widoku z gory) i robic samemu skroty klawiaturowe?? do broni (chodzi mi miedzy innymi o to by nie bylo widac tego zoltego koleczka ktore wskazuje nam po kliknieciu gdzie kliknelismy )
  7. M

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    widze ze grafika juz nikogo nie interesuje?? po tym co widzielismy.. wiemy ze stoi on na bardzi wysokim poziomie i nie ma do czego za bardzo sie przyczepic , ale ja postanowilem poruszyc jeszcze kilka spraw ktore wykukalem1.moze to malo wazne, ale jak dla mnie szczury troche dziwnie sie ruszaja...
  8. M

    Wiersze...

    ale sledzisz uczniow co robia po szkole?? i na forum zagladasz, czy jestes fanem wiedzmina?? bo jesli to drugie to przetlumaczyl bys moze kilka tekstow i wrzucil na forum??
  9. M

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Dzieki wiekszosc zespolow sluchalem po raz pierwszy (no ale to tez dlatego ze metalu slucham tylko dobrego i malo komercyjnego) Moonsorrow niektore kawalki Fintroll tez przypadly mi do gustu, Hagalaz'Runedance super (wlasnie w takiej muzyce miedzy innymi gustuje) zauwazylem rowniez ze bardzo...
  10. M

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    hehehe ja nie jestem muzykiem...planuje pracowac zupelnie w innej branzy, ale gram amatorsko na pianinie, glownie muzyke wspolczesna, czasem sam soc wymysle, nawet nie znam sie na nutach tylko gram ze sluchu. Jesli nie mieli tyle zapalu by nawet zalatwic zwykly mikrofon i jakiegos kompa, by...
  11. M

    Tydzień z Wiedźminem

    zrobienie strony to nie taka latwa sprawa jakby sie moglo wydawac jednak...aha nie bede nie mily i dam kilka wskazowek1.zrobienie dobrego planu to poczotek...nie pisz odrazu kodu strony tylko ja zaprojektuj nawet w paincie jak nie masz czego innego 2.nie rob strony na raty tak by w niektorych...
  12. M

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    bo tak sie narobilo takich kapel jak po deszczu nie ma wsi albo miateczka gdzie by nie bylo jakiejs pseudo kapeli... i wszyscy w miescie mowia ale super graja ...a jeszcze sie nawet nie wylansowali ...przesli mi ich MP3 jakas to sprawdze czy sa tacy dobrzy jak mowisz
  13. M

    Muzyka i dźwięki w grze

    tak tak we wszystkich ostatnich trailerach (w wiekszasci to te same kawalki) muza jest swietna...nawet apelowalem aby udostepniono ten kawalek bitewny konczacy Making of....3 ten gdzie na koncu wchodzi chor... w postaci MP3 bo przeciez i tak juz go sluchalismy w Trailerach a przeciez nie...
  14. M

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    no wlasnie, ja tez tego nie pamietam, ale zauwaz jak drobnym jest to odstepstwem a w wiedzminie (chodzi mi o ten juz nakrecony film) prawie wszystko bylo odstepstwem procz wiedzmina nie trzeba byc wielkim znawca by wiedziec ze amerykanie chodza masowo do kina tylko na filmy podkreslajace ich...
  15. M

    Tydzień z Wiedźminem

    to wiem...nie o to mi chodzilo...tylko czy wiedzmin ma juz zagranicznego wydawce...bo chyba jeszcze nie???
  16. M

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    chyba jednak nie do konca...film na pewni odniusl by sukces ale nie taki jak wladca..w koncu ta ksiazke czytaly cale pokolenia...pozatym amerykanie nie lubia takich filmow z taka fabula
  17. M

    Tydzień z Wiedźminem

    a mowie ze gry nie sa budujace..prosze prosze zachecaja nawet do czytania ksiazek czy cos mnie ominelo??? wiedzmin ma juz zagranicznego wydawce???
  18. M

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    tak podaj mi jakis fragment ktory pamietasz z Wladca ktory odbiegal od fabuly...ja nie za bardzo kojarze...moze dlatego ze ksiazke czytalem juz ponad 5 lat temu...ale wydaje mi sie ze film odbiegal na tyle minimalnie ze bylo to do zaakceptowania i zapomnienia
  19. M

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    mnie to wnerwia bo zawsze zapominam jak cytuje kogos z " ' " w nazwie i potem musze jeszcze edytowac
  20. M

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    zgodze sie jesli film mialby trwac 10 godzin....co to za brednie film nie na podstawie ksiazki...moim zdaniem poprzedni film byl miedzy innymi klapa bo odbiegal fabula od oryginalu
Top Bottom