Search results

+
  1. Y

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Póki co, to mam wrażenie, że przez zepsuty modem się łącze
  2. Y

    Nasze zdjęcia

    Wiesz, w pewnych okolicznościach to się wszystko takie równe, piękne i kochane wydaje
  3. Y

    Nasze zdjęcia

    Gdybym tak pamiętał kto te zdjęcia robił Po prostu udowadnialiśmy wyższość wódki z red bullem nad whiskey z lodem
  4. Y

    Nasze zdjęcia

    Hmmm dorzucę jakieś moje foty, tylko ostrzegam, że nie mam długich włosów grill w Anglii (zgadza się, nie jestem trzeźwy)http://img148.imageshack.us/img148/2071/upudziana028lv3.jpgteż w UKhttp://img47.imageshack.us/img47/9326/img0205lw6.jpg
  5. Y

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    To byłoby niezłe. Animacja motion capture i klimatyczne tła. Tylko po co od razy FF z tego robić? Polacy nie gęsi, swego wiedźmina (i jego świat mają).
  6. Y

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Nie ma co kombinować. Nawet jeśli wiedźmin okazałby się Jedi Academy z nałożonymi teksturami rodem z ASowej sagi to i tak każdy fan po niego sięgnie
  7. Y

    Wiedźmińskie Fan-Arty

    Bum! Witam ponownie Ale mam zaległości I na dzień dobry knock out i leżę na deskach. Woju, ten rysuneczek (bitewka) powalił mnie jak prawy sierpowy w szczękę!
  8. Y

    Filmy fantasy

    A może tak opinia kogoś kto oglądał?
  9. Y

    Gry komputerowe

    Ostatnio szukałem jakiejś nowej gierki, przeszedłem Alone in the dark 4 (gra bardzo dobra, jednak krótka i ze skopaną końcówką - horror zmienia się w shootera) i sprawdzając stare CD-A znalazłem grę Chaos League. Podszedłem do niej z rezerwą, jednak po kilku meczach okazała się byc świetną...
  10. Y

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    To jest Kres. Feliks W. Kres. To dla mnie osobiście znaczy o niebo więcej niż nominacja do oskara, czy znak jakości Q, gdyż ten autor jeszcze nigdy nie napisał niczego złego. Baaa, nie napisał nawet niczego dobrego. Wszytstko co pisze jest REWELACYJNE! Co do "Piekła i szpady" - z tego świata...
  11. Y

    Filmy fantasy

    Widział ktoś może różową panterę? Bo nie wiem czy warto iść do kina, a opinie wszędzie skrajne że ho ho
  12. Y

    Książka a gra

    To co napisałem : dlaczego gra nie może być n apodstawie sagi? - to pytanie retoryczne Zaraz za nim sam odpowiadam Starczy doczytać
  13. Y

    Bestiariusz

    He he to nie był żaden wilkołak! Łatwo zauważyc, że większość opowiadań Sapka czerpie tematy z baśni. To opowiadanie akurat nawiązuje do "Pięknej i Bestii" (granatowa róża, bestia władająca swym dworkiem itd)
  14. Y

    Książka a gra

    Wiedźmin zginął? Ale herezja! Czy nikt nie czytał sagi dokładnie?Ciri przeniosła Geralta i Yennefer do jakiegoś cichego, spokojnego miejsca ale o śmierci nie może być mowy gdyż:a) Geralt ma na sobie bandaże i żebra bolą go jak cholerab) Ciri przeniosła ich tam i ma podobno odwiedzać, a w...
  15. Y

    Gry komputerowe

    Co do WoW -> gra jest świetna, ale droga. Z kolei prywatne serwy maja tony błędów.Diablo -> nie znoszę i znosić nie będę gry, w której cała filozofia polega na klikaniu myszą.Starcraft -> zdecydowanie najlepszy RTSSeria Total War -> spróbuj, a nie polubisz już innych strategii Polecam...
  16. Y

    Filmy fantasy

    To jest nic - kumpel ściągnął sobie kiedyś Batman - Początek, zwołał całą ekipę z browarkami (ja wcześniej byłem w kinie - ale stwierdziłem, że mogę drugi raz obejrzeć). Film się zaczyna, a tu jakaś laska w skórzanym stroju i masce wchodzi przez okno do domu. Ja skapowałem, że to nie batman...
  17. Y

    Witcheropedia reaktywacja:)

    Bo co niby Fallen miałby powiedzieć o grze? Pochwali - to stwierdzimy, że nie może inaczej. Nie pochwali - to będzie koniec pisania złotym kolorem na forum
  18. Y

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Chcecie żeby Dziadek robotę stracił?
  19. Y

    Gry komputerowe

    Nie mam niestety psx'a, zaś silenta dorwałem tylko w jakiejś nie do końca emulującej się wersji, więc sobie ją podarowałem. I tak Resident Evil 1 i 2 rządzą. Ale co z tym AitD4? Warto czy nie warto?
  20. Y

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    Może ze zniżką dla forumowiczów :P Żartuję ofkors.
Top Bottom