Search results

+
  1. M

    Gry komputerowe

    Nie w sumie. No na przykład są tury każdego gracz, wybierasz talie przed walką, zmieniasz w niej karty, dodajesz nowe, losujesz karty przed walką itp. I to w zasadzie chyba tyle. Oczywiście nie pamiętam wszystkiego, więc Ci teraz nie powiem.
  2. M

    Gry komputerowe

    Heh, ja dostałem na urodziny Etherlords II... Muszę Ci powiedzieć, że jest to bardzo fajna gierka. Przeszedłem ją każdą z dostępnych ras. W jakim stopniu jest to RPG, a w jakim karcianka.... Powiem, że w miare równym. Jest w niej kilka elementów z RPG, np wybór specjalizacji i podobne...
  3. M

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Ehhh Argon... Chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem... Ja w moim poście wyrażnie napisałem, że można się spodziewać po Japończykach zrobienia RPG w realiach HH, skoro podjęli się zrobienia symulatora krowy, psa i komara. Ps. Edytuj posty.
  4. M

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    No kto wie? Może kiedyś jacyś programiści z Japonii zaczną nad czymś takim myśleć... Wejście na blokowisko, okradzenie kolesia (umiejętność kradzież), potem na ławke porymować i walka na bejsbole... A po Japończykach wszystkiego sięmożna spodziewać, skoro zrobili już symulator psa, krowy i...
  5. M

    Gry komputerowe

    Co do grafiki, to ja już wcześniej mówiłem, że jest jakaś taka plastikowa. Duzo lepiej sprawdza się ona w rozświetlonych słońcem lasach i łąkach niż w szarych i mrocznych podziemiach. Co do potwora to jest on naszym znajomym ze wcześniejszych gier z serii Elder Scrolls. Jeśli się nie mylę to...
  6. M

    Muzyka i dźwięki w grze

    W którymś numerze CDA był dość długawy wywiad ze Scorpikiem. Właśnie było tam opisane jak nagrywał dźwięki do gry, które nagrywał w studiu przy użyciu rzeczy codziennego użytku. Polecam przeczytać ten wywiad. Było też między innymi napisane, jak nagrywał dźwięki potworów.... Nikomu nie...
  7. M

    Tydzień z Wiedźminem

    Hehe. Dokładnie tak jak mówi Tibor, na tapete nie pasują wcale. Ja właśnie ściągam sobie trailer. Mam nadzieję, że do północy się ściągnie... I bardzo się ciekawie co oddane w nasze łapki będzie jutro.
  8. M

    Muzyka i dźwięki w grze

    Pewnie ocenzurowaliby i tyle. Znając życie w amerykańskiej wersji gry nie byłoby przeklaństw. Tylko my będziemy się mogli cieszyć (chyba) wersją nieocenzurowaną... PS. Czekam z niecierpliwością na materiały.
  9. M

    GAMES CONVENTION [GC] w Lipsku

    Ja niestety nie miałem jeszcze okazji i przyjemności być na growej imprezie. Więc nie wiem jak tam jest i bardzo chce się dowiedzieć... . A tak na poważnie to chyba zaczne odkładać kase na wyjazd na GC za rok.
  10. M

    GAMES CONVENTION [GC] w Lipsku

    Hehe niezłe te targi, jak można takie widoczki podziwiać... Zazdroszczę tym, którzy tam byli i widzieli wszystko na żywo. Sam chciałbym tam być... Chyba zaczne zbierać kase na wyjazd za rok.
  11. M

    Wydawca Wiedźmina

    No wiesz, jak by nie patrzeć gra a film to nie to samo. W filmach panuje inna kategoria podziału wiekowego, a w grach inna. A na ograniczniki wiekowe w sklepach nie patrzą wcale. Przy kasie kasjerka sprawdza kod kreskowy czy tylko cene i tyle. Więc znaczki na pudełkach z grą są moim zdaniem...
  12. M

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Mi najbardziej podobały mi się scena dekapitacji i ta, w której Geralt używa znaku na Gravierze i spada on na ziemie wraz z kilkoma cegłami. Po prostu to było świetne. Ładnie jest też zrobiona krew tryskająca z wrogów. Po prostu cud. A i tak jak powiedział Geno. Muzyka też fajna.
  13. M

    Wiersze...

    No nawet fajne. Mi się na prawdę podobało. Ty miałeś jakiś nagły przypływ weny twórczej, że napisałeś takie wiersze? No w sumie jeden z takich wierszy możnaby śmiało powiedzieć dziewczynie na jakiejś uroczystości...
  14. M

    Broń biała i miotająca, do zadawania bólu, jak i śmierci stosowa

    Wejdź sobie na stronke www.bagrit.ires.pl Tam masz spis wszystkich bractw rycerskich w Polsce.
  15. M

    Broń biała i miotająca, do zadawania bólu, jak i śmierci stosowa

    Panie Jacku, jak się to podoba to nie wchodź do tego tematu. I nie rób nam tutaj z siebie moderatora, bo od tego są odpowiedni ludzie. Gdyby ten temat się nie przyjął to już dawno byłby zamknięty. A co do tych mieczy, to ja też byłbym zainteresowany.
  16. M

    Broń biała i miotająca, do zadawania bólu, jak i śmierci stosowa

    Przeczytaj posty powyżej. Pisze tam, że robi za 100 złociszy. A ja jestem ciekawy, ile może kosztować kolczuga robiona dla kogoś "na miarę"...
  17. M

    Gry komputerowe

    Hmmmm. Morrowind był pewnego rodzaju jakimś przełomem. Jak na tamte czasy grafika była piękna. Refleksje na wodzie, wspaniałe niebo itp. A Oblivion moim zdaniem juz takim przełomem nie będzie, bo te wszystkie nowości sprowadzają się tylko do ulepszania starego, a nie wprowadzania jakichś nowości.
  18. M

    Wasze opinie i pytania na temat głównego bohatera gry!

    Masz rację. Wujek Staszek chyba lekko przesadził. To chyba z nerwów. Z jego wiadomości wynika, że my chcielibyśmy z Wiedźmina zrobić jakieś Simsy i jeszcze nie wiadomo co.
  19. M

    Gry komputerowe

    Fabuła w Oblivionie też jest niczego sobie. Jak to powiedzieli twórcy, jest zawiła i mroczna. lecz jak to wyjdzie, to ,,okaże się w praniu".
  20. M

    Gry komputerowe

    Chodzi o to, że na stronce CDP pisze o tym, że w najnowszym uaktualnieniu gry Guild Wars zmieniono ceny run i farb. Zmieniono w tym sensie, że ceny zostały obniżone na stałe.
Top Bottom