Search results

+
  1. U

    Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

    Zdecydowanie i niepodważalnie Baldur's Gate Gra która zawładnęła umysłami milionów
  2. U

    Ulubione postacie z książek i filmów

    Doktor Lugner z książki Grahama Mastertona "Geniusz".Za co? za to, że przez 300 stron znakomicie ukrywał swoje prawdziwe oblicze cóż w końcu był geniuszem...polecam
  3. U

    Co sądzicie o Oblivionie?

    Właściwie to się dziwię troszeczkę. Skoro CDP wydał Morrowinda i dodatki to powinien zawczasu zaklepać sobie mówiac brzydko wyłączność na Obliviona .
  4. U

    Co sądzicie o Oblivionie?

    Z tego co czytałem na stronach LEM'a bo to on ma wydać Obliviona ech.. to jakoś firma ta nie kwapi się zbytnio do robienia polskiej wersji językowej.
  5. U

    Gry komputerowe

    NWN był lekko mówiąc za bardzo schematyczny. Grając w tę grę nijak nie odczuwało się że to my popychamy fabułę, że to gracz kreuje świat itp. NAsz bohater był jak laleczka na sznureczku , ale grało się przyjemnie.
  6. U

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Widziałem nowe szkice na stronie Wiedźmina, kot Triss wymiata....
  7. U

    Muzyka i dźwięki w grze

    Najlepiej niech zatrudnią dwóch Jeden za narratora a drugi hmm... jakaś b.ważna z punktu widzenia fabuły postać.
  8. U

    Gry komputerowe

    Bo to środek lata... poranek po nocnej nawałnicy dlatego tyle zieleni Mi się podoba w sumie. Z jednej strony wchodząc do takiego bujnego lasu można poczuć lekki strach i napięce, bo nigdy nie wiadomo co czai się w zaroślach... Pozatym jeśli twórcy przygotują dobry podkład muzyczny i dźwiękowy...
  9. U

    Oficjalna strona Wiedźmina - sugestie, opinie, krytyka

    Ciekawie, ciekawie tyle że jakos tak ciemno i mrocznie troszke
  10. U

    gram.pl

    W niedalekiej przyszłości ..... hehe za rok może dwaEDIT: Jeszcze tylko 6 dni i DSII zagości na mojej półce.....
  11. U

    Gry komputerowe

    Domo bzdury gadasz Gothic3 wygląda ładnie tylko na screenach i trailerze. Z resztą jest dużo dużo gorzej. Na targach GC np. gra tak niemiłosiernie się cięła, haczyła, skakała, itp. grafika też jakoś specjalnie nie zachwycała (przekolorowne screeny...?) także przedstawiciele mediów łapali się...
  12. U

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Jakoś dziwnie się robi na tym Forum . We niemal wszytskich tematach gada się o.... wszytskim, wypowiedzi też nie są jakoś specjalnie wyszukane, tu zdanie tam dwa tam z nowu w stylu "popieram" albo 3 strony kłótni z któej i tak nic nie wynika bo każdy zostaje przy swoim zdaniu . Czas na jakieś...
  13. U

    gram.pl

    Wiadomo, we wszytkich promocjach, ulotkach zachecających, reklamach itp. jest zawsze jakiś haczyk W takich dużych firmach jak CD Projekt w dziale marketingu i promocji zatrudnieni są najlepsi specjlaiści i fachowcy. Wydawć się może, że przy takim przedsięwzięciu jakie planuje CD Projekt firma...
  14. U

    Gry komputerowe

    Ja wiem czy dużo tego ramu 1024MB wystarczy w zupełności koszt jakieś 400-450 zł.
  15. U

    Gry komputerowe

    Do Morrowinda trzeba było sie przyzwyczaić, później było już tylko lepiej. Te grę albo sie kochało albo nie, z Oblivionem będzie podobnie, tyle ze tutaj przykuwa uwagę pieknie dopracowana grafika...
  16. U

    gram.pl

    Zapowiada się ciekawie. Numrtuje mnie tylko jedna sprawa. Ile jednorazowo dostaniemy tych "niby"pieniędzy? Jak ja mam kupic 30 gier by dostac jedną za darmo to dzieki bardzo za taka rewolucje
  17. U

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Memory....find(five)..... Argon i wszytsko jasne...
  18. U

    Świat Wiedźmina

    Nilfgardczycy nie są przecież głupi. Przejmą największe, najbardziej rozwinięte i co za tym idzie najbardziej dochodowe tereny. Resztę spalą, zrównają z ziemią a ludzi wymordują.
  19. U

    Gry komputerowe

    A ile dałeś za wszystko? Kupowałeś z polskiego eBay'a czy zagranicznego?
  20. U

    Gry komputerowe

    Będziemy mięli kolejną grę cRPG rodem z Polski. Studio REBELMIND pracuje na grą zatutyłowaną FRATER, jej premiera przewidziana jest już na II kwartał 2006 roku ! Firma ta stworzyła b.dobrego Space Hacka, miejmy więc nadzieję, że i ta produkcja bedzie równie udana.Więcej informacji pod tym adresem.
Top Bottom