Search results

+
  1. U

    Alternatywna wersja utworu muzycznego z ''Zabójcy Potworów'' dostępna do pobrania!

    Bardzo mi się podobały obie wersje, a gdyby ta z wokalem została użyta w filmiku, to wydaje mi się, że nie przeszkadzało by to dialogom, bo one weszłyby jeśli dobrze pamiętam film już po końcu śpiewu. Już się nie mogę doczekać na "Wiedźmina 3". Mam nadzieję, że pójdzie mi na kompie bo wreszcie...
  2. U

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    A mnie się wydaje, że archiwa są uszkodzone, bo naprzykład jak próbowałem ściągnąć patcha, to wykazywało mi przewidywany czas pobierania na 26 godzin a po około 20 minutach plik pozornie był ściągnięty, ale jak jusz próbowałem instalacji, to wyskakiwał mi komunikat o uszkodzonym pliku.Czy ktoś...
  3. U

    Dwa nowe filmy gameplay na naszej stronie

    Wszystkie trzy nowe filmiki są świetne, ale przy filmach o rużnicowaniu postaci i tym drugim z ostatniego newsa są nie aktywne linki do pobierania i można je odtworzyć tylko bezpośrednio na stronie i to w małym okienku, co mnie osobiście utrudniało dokładne przyjżenie się tym filmikom.Mam też...
  4. U

    Wywiad z szefem one2tribe Wojciechem Ozimkiem na gram.pl

    Już mi się udało, bo znalazłem link w pierwszym poście tego tematu.Wywiad jest bardzo ciekawy i czekam z niecierpliwością na obiecane rozszerzenia.Ale mimo to dzięki za pomoc.
  5. U

    Wywiad z szefem one2tribe Wojciechem Ozimkiem na gram.pl

    Wygląda na to, że coś jest z linkiem nie wporzątku, bo wyskakuje mi informacja o błędnym adresie.
  6. U

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    :-\Ok dzięki, już szukam.
  7. U

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    No cóż, ja zato wcale niemogę znaleźć linka do pobrania tej przygody, bo w dziale "Rozszerzenia widnieje tylko informacja, że: "Pierwsze oficjalne rozszerzenie już w krudce". Co jest grane? i jak do licha mam pobrać tą przygodę?
  8. U

    Oficjalny Gameplay Wiedźmina już w sieci!

    Całkiem fajny filmik, choć przeczytawszy jego zapowiedź spodziewałem się trochę więcej, ale cóż niemożna mieć wszystkiego. ps. Witam was po długiej przerwie.
  9. U

    Wrzesień - oficjalna data premiery

    Fakt data by się zdała, ale jak jej nie podają, to pewnie wiedzą co robią, ale parametry mogliby już podać i w ten sposób nas nieco uspokoić, bo mielibyśmy zajęcie przy przygotowywaniu sprzętu, na którym mam gra będzie chodzić.
  10. U

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Myślę, że nadszedł czas bym i ja wam znów polecił parę tytółów:1. Dla tych, którzy się interesują teatrem, a w szczegulności teatrem lalkowym polecam dość niedawno wydaną książkę autorstwa Henryka Jurkowskiego pod tytółem "Moje pokolenie", Można tam poczytać o wielu ciekawych ludziach ze świata...
  11. U

    Forumowa filmówka

    To na jakiej podstawie stawia diagnozę?
  12. U

    Kto będzie podkładał głos w Wiedźminie ?

    Wiecie co, mam nieodparte wrażenie, że ta nasza rozmowa otym kto powinien podkładać głosy w "Wiedźminie" zaczyna przypominać nieśmiertelne rozważania, do których nas często zmuszali nauczyciele w szkole, przy analizie wiersza na jenzyku polskim, pytając nas uczniów, co autor miał na myśli?A...
  13. U

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    Mości Maspingonie, pozwala sobie waszeć co nieco za wiele pisząc te kłamstwa, że niby ja mam być tylko czymś w rodzaju alterego waszeci, bo tak rozumiem ten tekst o koncie fejkowym, to raz, a dwa gdzie i kiedy ja się czepiałem włosów Geralta?Proszę o cytat i podanie pełnej daty, z której ten mój...
  14. U

    A może animowany Wiedźmin?

    Przypuszczenia? Ciekawe, a brzmiały tak pewnie jak prawda objawiona.
  15. U

    A może animowany Wiedźmin?

    A z kąd masz tę pewność?
  16. U

    Tłumaczenia wywiadów i artykułów o Wiedźminie

    No chłopaki! kawał dobrej roboty, zwłaszcza tłumaczeniu Daerdina, nic niemożna zarzucić, choć i kolega 3xM się nieźle postarał.Moje szczere wyrazy podziwu.
  17. U

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Codo ubrania, to tak, można je zmieniać, ale co do wpływu tych zmian na interakcje z bohaterami niezależnymi, to nie umiem ci odpowiedzieć.
  18. U

    Geralt - antybohater czy ikona popkultury?

    I tu się częściowo mylisz, bo faktycznie z tego co do tej pory wiadomo wynika, że:a. Będziemy podążać dalej w czas po wydarzeniach z sagi.b. Jednocześnie starając się odkryć, co się tak naprawdę wydarzyło w czasie, którego my jako Geralt niepamiętamy, a chodzi tu o czas pomiędzy wydarzeniami z...
  19. U

    Forumowa filmówka

    Ale pajace!Z innej beczki, czy ktoś z was już był na "Rysiu"? Ja się na dniach wybieram i chciałbym byście się zemną podzielili swoimi wrażeniami, na temat tego filmu.
  20. U

    Zapowiedzi, recenzje

    Niezłe tłumaczenie Yarpen, ale miewałeś lepsze.
Top Bottom