Search results

+
  1. D

    Video czat z Vaderem - wejściówki do zdobycia

    Video czat z Vaderem - wejściówki do zdobycia W najbliższy czwartek około godz. 18tej na stronie gram.pl odbędzie się video czat z muzykami kapeli Vader (to wiadomość szczególnie ważna dla naszej forumowej, metalowej braci ;)). Jest to pierwsza tego typu inicjatywa na gram.pl więc może być...
  2. D

    Mapa Świata - reaktywacja:)

    Mapa Świata - reaktywacja:) Pewnie najstarsi górole nie pamiętają jak w zesżłym roku prosiliśmy Was o pomoc w stworzeniu pierwszej oficjalnej mapy świata "Wiedźmina". Wielu z Was zabrało się wtedy ostro do roboty. I mimo, iż nie pociągnęliśmy tematu tak żwawo jak to zapowiadaliśmy to Wasza...
  3. D

    Witamy nowego moderatora:)

    Witamy nowego moderatora:) Hej wszystkim,Chciałbym powitać naszego nowego moderatora - Witu (bądź Wita?:P). W zasadzie nie takiego znowu nowego gdyż Witu pomagał nam już w zeszłym roku. Teraz zostanie z nami do premiery gry (a może i dłużej). Forum nam się rozrasta - zarówno polskie jak i...
  4. D

    Szukamy administratora serwisu thewitcher.com!

    Szukamy administratora serwisu thewitcher.com! Hej wszystkim,Szukamy osoby, która zajmie się naszymi serwerami wiedźmińskimi. Dokładne wymagania i informacje można znaleźć tu: http://www.pracuj.pl/oferty/284379.htmlOd siebie dodam że na razie będzie to raczej praca dodatkowa dla kogoś kto...
  5. D

    CD Action Wiedźmiński Insider - opinie

    CD Action Wiedźmiński Insider - opinie Hej, jakoś w miarę niezauważenie przeszedł wiedźmiński insider, który jest w naszej gazetce reklamowej dodawanej do CD Action.Tym, którzy czytają CD Action a olewają np. reklamówki chce powiedzieć, że w gazetce CD Projektowej 2 strony poświęcone są...
  6. D

    Udostępnianie materiałów graficznych z gry - zmiany.

    Udostępnianie materiałów graficznych z gry - zmiany. Elo elo,Mieliśmy wczoraj burzliwe spotkanie w REDzie (z cyklu "marketing vs. produkcja - walka o ogień" ) i podjęlismy pewne decyzje, które będą miały wpływ na prezentowanie materiałów graficznych fanom. Otóż, od sierpnia zmieniamy...
  7. D

    Wybieramy moda!!!

    Wybieramy moda!!! W związku z nasilającymi się prośbami o większą kontrolę na forum wpadłem na pomysł głosowania . Wybierzcie moderatora z Waszego grona! (hehe, potem bedę żalował, ale co tam )W tej chwili forum zajmuję się ja, ale jak już parokrotnie tłumaczyłem - nie jest to moje główne...
  8. D

    E3 2006

    E3 2006 Heja,Jeśli macie jakieś pytania odnośnie Witchera na E3, pracy naszej ekipy bądź po prostu chcielibyście dowiedzieć się więcej o targach to chętnie odpowiem na wszelkie pytania . Na dniach wrzucę też bloga podsumowującego nasz wyjazd na E3.
  9. D

    Zmiany na forum

    Zmiany na forum Hej,Planujemy jakieś zmiany na forum w najblizszym czasie. W związku z tym pytanie i zarazem luźny temat do rozważań: jakie zmiany powinny zajść na naszym forum? Mówiac zmiany mam na myśli niemal wszystko: od szaty graficznej, przez techniczne sprawy aż po luźne pomysły...
  10. D

    New forum on RPG Vault

    New forum on RPG Vault I'm pleased to announce that "The Witcher" has now its own message board on RPGVault. We welcome you to join and help us to stir it up You'll find few guys from CD Projekt there as well. So, here's the link: http://vnboards.ign.com/The_Witcher/b23070/ Enjoy ! Let's...
  11. D

    Witcheropedia reaktywacja:)

    Witcheropedia reaktywacja:) Wiem, że wielu z Was narzekało na funkcjonowanie Witcheropedii w ostatnim czasie . Rzeczywiście nie spełniała ona swojej roli... Ogłaszam jednak wszem i wobec, że właśnie nastąpiła jej reaktywacja . Zadawajcie pytania a ja będę starał się znaleźć na nie odpowiedzi...
Top Bottom