Search results

+
  1. G

    Aktualizacje wersji cyfrowych

    Aktualizacje wersji cyfrowych Witam wszystkich serdecznie! Jakiś czas temu zgłosiłem chęć nabycia wersji cyfrowej Wiedźmina 3. Posiadam wersje 1 i 2 części kupione w dniach premier obu tych tytułów, a co za tym idzie pozbawione wszystkich dodatków, patchy, itp. Jakiś czas temu zakupiłem wersje...
  2. G

    Pytanie odnośnie instalacji Edycji Rozszerzonej.

    Czyli można zupgrade'ować zarówno od wersji 1.0 jak i 2.0? Miejmy nadzieję, że tak rzeczywiście jest, bo jak wpisałem klucz aktywacyjny to instalator chciał ściągnąć ponad 9GB danych... ja podziękuję. Ogólnie jestem przeciwny wszelkiemu logowaniu przez internet w grach. Na przykładzie ME2 - po...
  3. G

    Pytanie odnośnie instalacji Edycji Rozszerzonej.

    Pytanie odnośnie instalacji Edycji Rozszerzonej. Witam, Mam następujące pytanie dotyczące instalacji Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2. Jako, że dysponuję internetem mobilnym z poważnymi ograniczeniami transferu, wybrałem opcję instalacji manualnej ściągając pliki w przy pomocy znajomych. Teraz...
  4. G

    Forum 3.0 - your suggestions

    I can't:- change the language... I'm clicking everything- find anything in that mess- log out... where's the f****** button?I hate the new forum.
  5. G

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.3 RC

    Jak na razie jestem w pierwszym akcie, ale już dwukrotnie przekonałem się, że mod nie jest doskonały. Przypadek pierwszy - udałem się w okolice domu Harena i w czasie kiedy Geralt rozważał co zrobić, Zoltan zmiótł wszystkich przeciwników, nim zdołałem się do nich choćby zbliżyć. Przypadek drugi...
  6. G

    Polska Wiki

    Po długim czasie nieobecności wróciłem na wiki i poprawiam wszystko, na co tylko starczy mi czasu, a z tym to akurat jest krucho. Jeżeli ktoś ma czas, chęć oraz zna angielski, to zapraszam do pomocy ;)
  7. G

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    Mógłby ktoś podać bezpośrednie linki do paczek językowych? Byłbym bardzo, ale to bardzo wdzięczny. Problem powtórnej rejestracji rozwiązany dzięki inwencji twórczej ;)Już nie potrzeba :) wystarczyło zamiast IE wykorzystać FireFoxa i wszystko się bez problemów ślicznie ściąga ;) więcej pytań już...
  8. G

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    Pomimo zmieniania ustawień prywatności w IE, ciągle wyskakuje ten komunikat... na forum się normalnie loguje, ale na stronce już nie chce. Czas zacząć grać w mniej stresujące gry.
  9. G

    Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

    Bardzo długo czekałem na ten dzień... i bardzo żałuję, bo dawno nie byłem tak wku...rzony (choć to zbyt małe słowo). Napiszę jeszcze raz tutaj... bo ani nie mogę znaleźć odpowiedzi, ani nawet się jej doczekać.Wczoraj wreszcie dostałem nowy komputer, na którym mógłbym spokojnie pograć we...
  10. G

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    Niestety... jestem zalogowany wszędzie, gdzie to tylko jest możliwe, a i tak ma mnie to w... pomimo, że moja wersja była wcześniej zarejestrowana, teraz nie mogę z tym nic zrobić.
  11. G

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    Ja mam nadzieję, że do pobrania będzie wersja, która nie wymaga zarejestrowanej wersji gry... bo wciąż i wciąż każe mi włączyć obsługę plików cookie w IE (która jest włączona). Dopiero co wymieniłem komputer i nie mogę ponownie zarejestrować gry, a bez tego edycji rozszerzonej nie mogę...
  12. G

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    Szlag mnie trafi za chwilę... próbuję zainstalować upgarde, jednak ciągle jest napisane, że muszę być zalogowany i mam włączyć obsługę ciasteczek w IE. Jest ona włączona, ale na tym szajskim IE w ogóle nie chce mnie zalogować... nawet tworzenie nowych kont nie skutkuje... >:(
  13. G

    Królowa kikimor

    Mnie się odechciało grać przez tę misję... kilkanaście razy próbowałem, filary padały, a robotnice zamiast wchodzić pod ziemię tamowały przejście. Tylko dwa razy poprawnie zareagowały na upadające kamienie. W końcu udało mi się przejść to zadanie... i to tylko dzięki bugowi. Po raz kolejny...
  14. G

    Problemy z grą - inne

    Nie wiem czy się karta przegrzewa... nie mam na niej czujnika, ale jak udało mi się jakoś dotrzeć do Wyzimy Klasztornej i Bagien to wszystko było ok. Dopiero po wejściu do Wyzimy Handlowej wyskakują takie babole uniemożliwiające grę.Wyciąg z DxDiagOperating System: Windows XP Professional (5.1...
  15. G

    Problemy z grą - inne

    Oto jak u mnie się prezentuje Geralt w Wyzimie Handlowej, chwilę przed tym jak mnie wywala. Wcześniej takich problemów nie miałem. Nie wiem co jest przyczyną, zmieniałem ustawienia karty graficznej na wydajność, około 4 GB miejsca na dysku poświęcone jest na pamięć wirtualną. Co jeszcze mogę zrobić?
  16. G

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Jak mówiłem... dobry to on był 3 lata temu. Wkurza mnie to, że pierwsze rozdziały poszły bez najmniejszych problemów, jednego wywalenia do windowsa, a teraz? Gra powinna działać w całości, albo w ogóle. EOT.
  17. G

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Średniej klasy... to jest sprzęt, który już w chwili kupienia nie jest jakimś super cudem, ot po prostu dobry komputer. Tobie może nie wywala... ale byś spróbował na Radeonie 9600 i 768 MB DDRAM. Zdziwiło mnie, że się w ogóle uruchomiło, ale jak już przeszedłem bezproblemowo prolog i dwa...
  18. G

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Aż do rozpoczęcia aktu III gra nie zawiesiła się ani razu. Pamięci mam mało, ale do tego dodałem około 4 GB przestrzeni dyskowej na pamięć wirtualną.Genesis, wybacz... ale pieprzysz jak potłuczony, wystarczy, że komputer średniej klasy ma około 3 lat i już pokazują się problemy z grą, a gdzie...
  19. G

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Ech... powiem jedno... sram na tę grę. Mam już dosyć tego, że nawet Wyzima Handlowa nie chce się wczytać, ładuje się 10 minut i bez żadnego ostrzeżenia mnie wywala. Na innych mapach nie miałem problemów z graniem, a tutaj to jest po prostu masakra. Chrzanię to i zacznę chyba grać w Gothica. Pff.
  20. G

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    No i moja przygoda z Wiedźminem skończyła się na akcie III... mój komputer nie był w stanie uciągnąć Wyzimy Handlowej. O ile pozostałe mapy chodziły bardzo płynnie na najniższych detalach, o tyle właśnie Wyzima Handlowa powoduje jakieś dziwne babole. Wywala przy próbie biegania, przy wychodzeniu...
Top Bottom