Search results

+
  1. socchi

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    a i jeszcze jedno mi się przypomniało: żeby Geralt znowu był brzydki taki jaki był w jedynce i żeby znowu miał owłosioną klatę. ament.
  2. socchi

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    ale nadal będzie można biegać po pijaku, jeśli tylko wyciągnie się miecz, prawda? właśnie, miecze! na super glue!
  3. socchi

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    czy w aktualnym stanie załatania (albo niezałatania) da się w miarę komfortowo grać na xboxie one S? i dwa, nawet jeżeli da się komfortowo, to czy taka rozgrywka ma sens? serdeczności!
  4. socchi

    Rozpoczyna się nowa saga

    chłodem powiało że hej! to ja z innej beczki. newsik wziął mnie z takiego zaskoczenia i taką przyjemność sprawił, że aż poczułem chęć zalogowania się i napisania, że z przyjemnością wydam na tę gierkę tę parę stówek. od zawsze miałem chętkę na rozegranie historii z jakimś samostworzonym w...
  5. socchi

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    bezużyteczny jak zwykle.
  6. socchi

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    kto tu jeszcze zagląda a kto rozdaje bany? spowiadaj Hostile , weź no mnie wprowadź w realia o, nie łączy postów?
  7. socchi

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    no elo ​bardzo chciałem powrócić w innym tonie niż wracałem zawsze, ale... czy tylko mnie to forum ledwo działa? :D to nowe jest?
  8. socchi

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    szalom. ​półtora, o ile dobrze liczę, roku po premierze to feedback raczej mało aktualny, tym niemniej, nie byłbym sobą, gdybym się nie odezwał, bo skończyłem właśnie podstawkę w3. ​wyszło wam. wyszło jak cholera. dziękuję.
  9. socchi

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    matko bosko jakie tutaj zmiany! gdzie mój avatar!
  10. socchi

    Wyszperane w sieci

    witam przyszedłem tylko powiedzieć, że miałem rację moderator szypek26 - nie www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1644264,1,rok-temu-pendolino-wjechaly-na-polskie-tory-wysmiewane-i-krytykowane.read...
  11. socchi

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    sens życia rip in peace. dwa słowa bezbeki: jako user, który niejedną gównoburzę w tym legendarnym wątku zakręcił, decyzje moderacji rozumiem i - z trudem, ale jednak - w całości popieram. rak, który się tam zalągł od kilku miesięcy był jednak niczym przypadkowym, ani sztucznym - jest to...
  12. socchi

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    nie psuj dobrego wrażenia, ja siedzę cicho
  13. socchi

    Jeansy

    co
  14. socchi

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    prezydentowi-elektowi życzę wszystkiego najlepszego. będę trzymał kciuki za sukcesy, a nie porażki. szczere gratulacje z mojej strony, choć wyborcą oczywiście nie byłem.
  15. socchi

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    spokojnie, teraz to tam jeszcze nic, prawdziwe problemy to dopiero na jesieni :)
  16. socchi

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    no nie do końca. żubr przez większość spał, a dudek latał ćwierkał i obiecywał gruszki na wierzbie całemu zagajnikowi. no i się opłaciło, proste
  17. socchi

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    no cóż, przynajmniej spieprzajdziadu.com odzyje. znowu będzie śmiesznie!
  18. socchi

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    zawsze mogłeś się nazwać nekrofeel
  19. socchi

    “Wybierz swoją ścieżkę” - Zwiastun premierowy

    żegnaj :( ---------- Zaktualizowano 22:45 ---------- byłeś dobrym kompanem do pyskówki. szanuję.
  20. socchi

    “Wybierz swoją ścieżkę” - Zwiastun premierowy

    czy to dzisiaj czy oni będą grać w to zaraz
Top Bottom