Search results

+
  1. socchi

    Wiedźmin: ewolucja

    Wiedźmin: ewolucja z okazji E3, wielkiego hajpu na nowe materiały z dzikiego gonu, moich ósmych urodzin tutaj i zbliżających się 10tych urodzin forum, postanowiłem wreszcie zrobić to, com obiecał niedawno, to jest zebrać do kupy i podzielić się własnoręcznie zebranymi materiałami o charakterze...
  2. socchi

    Ja robię.

    Ja robię. Tak, ja.
  3. socchi

    [18+] alkohole wszelakie

    [18+] alkohole wszelakie Po zastanowieniu temat otwieramy ponownie. Jednak jeśli temat znowu sprowadzi się do spamu i licytacji 'kto więcej wypił', to zostanie zamknięty. A userzy warnowani :)Polskie forum i nie ma wątku o alkoholu, kiedy obok fast-foodowe bzdury? hańba! tak więc tutaj dzieci...
  4. socchi

    Kadra CDPR - roszady i tak dalej

    Kadra CDPR - roszady i tak dalej Jak z przecieków słychać - źle się dzieje. Z CDPR odeszło już wielu wspaniałych ludzi, na których pracy oparł się sukces 'Wiedźmina'. Ja rozumiem, że nie informujecie nas o każdej zatrudnionej osobie, ale z zewnątrz wygląda to naprawdę nieciekawie. Nie chcę...
  5. socchi

    Paczka tapet na Gamespot.com

    Paczka tapet na Gamespot.com j/whttp://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher/download_6189680.html?page=1&tag=result;title;0większość już była, ale mam wrażenie, ze co najmniej kilka jest nowych
  6. socchi

    MAPY na witcher.phx.pl

    MAPY na witcher.phx.pl Jak na najlepszą wiedźmińską stronę w sieci, nie mamy chwili wytchnienia i ciągle przygotowywujemy nowe materiały. Ostatnio naczelnemu zachciało się map. No i zagonił co najlepszych członków redakcji do roboty. Okupione krwią dzieło możecie podziwiać TUTAJ
  7. socchi

    Kręgi mocy - co i gdzie

    Kręgi mocy - co i gdzie no, jak wyżej - proponuję, żeby wpisywać tu gdzie znajdują się kręgi i znaki, których możemy się tam nauczyć
Top Bottom