Search results

+
  1. K

    Forumowa filmówka

    Niedawno dowiedziałem się, że moje długo zbierane punkty Era Premia już niedługo będą gów.. nic niewarte, więc postanowiłem je wymienić na bilety do kina. Teraz do akcji wkraczacie Wy forumowicze. Otóż proszę mi tu zaraz polecić jakieś filmy warte uwagi które znacie z autopsji. Oczywiście mam...
  2. K

    Filmowy Quiz III

    To może kolejna podpowiedź, chociaż sądzę, że i ona nic nie da ;)
  3. K

    Wyszperane w sieci

  4. K

    Filmowy Quiz II

    Tak :beer:
  5. K

    Filmowy Quiz II

    Nic z tych rzeczy ;)Film jest z '89
  6. K

    Filmowy Quiz II

    Żadne z powyższychOto ta sama postać
  7. K

    Filmowy Quiz II

    150 ++ pkt - Wallace80 pkt - Hostile77 pkt - Max.raj70 pkt - Gincio56 pkt - $korpioN36 pkt - S@LI25 pkt - geraltus2624 pkt - Jaroomsth23 pkt - Psyhe,20 pkt - Ifayra_na`Elerionn19 pkt - Nazgulek17 pkt - Kamila16 pkt - M i k e15 pkt - JIMP14 pkt - p.j.12 pkt - Marqson11 pkt - Włooczykij, Galhard10...
  8. K

    Filmowy Quiz II

    Bogowie muszą być szaleni
  9. K

    Filmowy Quiz II

    Tak :beer:
  10. K

    Filmowy Quiz II

    131 pkt - Wallace63 pkt - Max.raj60 pkt - Hostile56 pkt - $korpioN26 pkt - S@LI25 pkt - geraltus2612 pkt - Marqson, Psyhe11 pkt - Włooczykij ,Gincio-Gerd, M i k e10 pkt - JIMP, Remedium, Galhard9 pkt - Pablo8 pkt - Genesis6 pkt - juve-fan-sebek5 pkt - Pono Jr4 pkt - hrhg, Kageru, Marcus Fenix®...
  11. K

    Filmowy Quiz II

    Amerykańska podróbka o tytule "Kwarantanna"
  12. K

    Wyszperane w sieci

  13. K

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Również niedawno przeczytałem te 3 książki i jest w nich jedna rzecz która bardzo mnie wnerwia, a mianowicie "pamięć absolutna", głównych bohaterów. Oni po prostu wszystko pamiętają i nagle jak mają jakiś problem do rozwiązania, to przypomina im się jak kilka lat temu jakiś znajomy opowiadał im...
  14. K

    Anime i manga

    Sorki, że dopiero teraz ale wcześniej nie miałem dostępu do internetu.Jako, że kiepsko opisuję, to posłużę się opisem fabuły z ANN:"Yagami Light is an ace student with great prospects, who's bored out of his mind. One day he finds the "Death Note": a notebook from the realm of the Death Gods...
  15. K

    Anime i manga

    Przed chwilą skończyłem oglądać Death Note'a. Jest to pierwsze anime, które zrobiło na mnie tak wielkie wrażenie, po prostu "całym ciałem je czuję " (nie wiem jak to inaczej opisać). Polecam je każdemu, nawet tym osobom, które nie lubią anime.Oglądał ktoś z was, dwa speciale Death Note?? Opłaca...
  16. K

    Filmowy Quiz II

    :beer:
  17. K

    Filmowy Quiz II

    Nie
  18. K

    Filmowy Quiz II

    117 pkt - Wallace58 pkt - Max.raj56 pkt - $korpioN53 pkt - Hostile25 pkt - geraltus2621 pkt - S@LI12 pkt - Marqson11 pkt - Włooczykij10 pkt - Psyhe9 pkt - Galhard, Pablo8 pkt - Remedium7 pkt - Genesis, M i k e6 pkt - juve-fan-sebek,5 pkt - Pono Jr4 pkt - hrhg, Kageru, Marcus Fenix®, Podnozek...
  19. K

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Szczęśliwego Nowego Roku !!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mam siły na dłuższe życzenia ;)
  20. K

    Filmowy Quiz II

    Niech ktoś zada za mnie bo ja do 21 nie będę miał dostępu do komputera ;)
Top Bottom