Search results

+
  1. S

    Podpisanie listu intencyjnego pomiędzy CD Projekt Investment oraz Optimus S.A.

    Codziennie?? Mogło by być chociaż raz na dwa tygodnie by mnie udobruchać.
  2. S

    Podpisanie listu intencyjnego pomiędzy CD Projekt Investment oraz Optimus S.A.

    No fakt to może być przeszkoda, bo w Polsce to nigdy nic nie wiadomo.
  3. S

    Podpisanie listu intencyjnego pomiędzy CD Projekt Investment oraz Optimus S.A.

    Jednakowuż przy tworzeniu Wiedźmina jedynki nie było z tym problemu, strona była moderowana na okrągło, a teraz czuję się jakby ta gra nie była tworzona dla mnie (potencjalnego nabywcy i fana).
  4. S

    Podpisanie listu intencyjnego pomiędzy CD Projekt Investment oraz Optimus S.A.

    Ja nie wiem, co się dzieje z tym wiedźminem i ogólnie z CDP. Bez urazy, ale oni sobie w kulki lecą od dłuższego już czasu... żadnych newsów ani nic. Na stronce w ogóle się nic nie dzieje, nikt chyba nią nie zarządza, tylko co jakiś czas jakieś informacje typu "podpisanie listu intencyjnego" w...
  5. S

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A oto moje marzenia i sugestie co do wiedźmina 2:- przede wszystkim więcej interakcji z otoczeniem, możliwośc skakania, krycia się za rogiem, czyhaniem na przeciwnika i ogółem rozwinięcia tego systemu walki ( co prawda jest on dobry, więc nie trzeba go zmieniac, ale ulepszyc do tych elementow...
  6. S

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Ja mam problem z loadingiem i to trochę obniża jakośc grania, ale i tak jestem ostro zajarany tą gierką. Urzekła mnie własnym średniowiecznym klimatem, ciekawą, wciągającą fabułą, stylem rozgrywki, piękną grafiką i wiele wiele innych. Za całokształt dałbym 11 spokojnie, bo uważam to za jedną z...
  7. S

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Ja jestem zdecydowanie na tak, mimo że trochę mi ścina i czasami mi sie komp restartuje nie wiem czemu :/. Jednakże jaram się bezsprzecznie gierką :D:D
  8. S

    Oficjalna strona Wiedźmina - sugestie, opinie, krytyka

    Mi osobiście bardzo podoba się oficjalna strona wiedźmina. Jest to kupa dobrej roboty, że tak powiem. Na razie trochę mało informacji, ale to się da nadrobić :).
Top Bottom