Search results

+
  1. U

    Wieści z forum - sierpień

    Heh.. Wspomnieli Gofra. Pamiętam te piękne czasy kiedy forum miało zupełnie inny "dizajn". Sesje RPG z Nightmare i pisanie z Yarpenem O Behemoth. Tego się nie zapomni ;>
  2. U

    Fight

    Tak wpadłem na ten temat i mam pytanie. O co tu chodzi? ;D(Jetem pierwszy raz na tym forum od jakiegoś roku)
  3. U

    My forumowicze

    Ja chce nasze pierwsze forum.. Nic nie miało takiego klimatu..
  4. U

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Ja dopiero gr instaluje bo dotarła przed godziną,,,Już zacieram ręce ;D
  5. U

    Pełna lista utworów z wiedźmińskiej płyty!

    Rootwater się nie spodziewałem.. Ciekawe jaki to będzie kawałek.
  6. U

    Co nieco o sprzęcie

    Hmm.. Jakoś w tym tygodniu kupuje sobie komputer o parametrach:AMD x2 +5600Radeon x1950 pro2gb ramu.Mam nadzieję że udźwigne wieśka chociaż na średnich.. Mam coś zmienić w tej konfiguracji?
  7. U

    Nasze zdjęcia

    Suchy: Zawsze na zdjęciach wyglądasz jak na swoim awatarze? ;P
  8. U

    Zlot - propozycje, dyskusje, itd

    Fajnie by jednak było, jakby jakiś zlot miał miejsce jeszcze przed premierą Wieśka.. I żeby propozycja owego zlotu wypłynęła gdzieś "z góry".
  9. U

    Ujawniona zawartość pudełka z grą karcianą.

    Nie wiem czy ktos to zauważył, ale dziwie się czemu na karcie oznaczonej jako "Doppler" jest ten obrazek Geralta z umierającym przyjacielem..
  10. U

    Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

    Mam pytanko co do wymagań. Powiedzmy że mam kompa o komponentach takich jakie są podane w optymalnych wymaganiach do Wieśka. W takim razie, na jakich detalach gra bedzie mi plynnie chodzila? Raz slyszalem za na srednich, a raz ze na maksymalnych..
  11. U

    Wyszperane w sieci

    Broń dla tych, którzy są "odpowiedni" by ją mieć.. Korwin się wypowiadał na ten temat jakoś ostatnio.. Wrzuce jak na YT znajdę.Powiedziałem że mam "podobne" poglądy.. Nie toleruję homosiów, ale bez przesady.
  12. U

    Wyszperane w sieci

    Ten filmik NOP.. No cóż.. Ja mam podobne poglądy, także nic do niego nie mam.Worek ukrycia +20. Hehe ;D
  13. U

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Nowy Thrash to chociażby i VS.. No chyba że Ci chodzi o taki bez "darcia mordy"
  14. U

    Telefonia PLAY kolejnym partnerem gry Wiedźmin!

    Nieźle.. Ciekawi mnie ta przyszła ciekawa akcja którą szykują.
  15. U

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    W życiu na LiD bym nie zagłosował.. Niecierpię lewicy i wszelkiej maści socjalistów.
  16. U

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Mi chyba na Zośce sie najbardziej wokal podobał..Ale cóż.. Kark mnie nieziemsko boli. Jestem śpiący i mięśnie odmawiają mi posłuszeństwa.. Czyli wczoraj na koncercie było po prostu zajebiście. Rootwater skopał tyłki. Lubie ich. I pomagałem wokaliście w Back To The Real, Caja Sukarije i w Havie...
  17. U

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Yarp: A jak Ci się Hatesphere podobało?
  18. U

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Hardcore. Chyba się wybiorę pierwszego na koncert do Ucha.
  19. U

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Progresja ssie.. Nienawidze progresywnego grania. Dlatego Unia mi się w ogóle nie podoba.. Brakuje mi wymiatania na gitarze i perkusji. To już nie to samo.Już dziś Baphometh! Już sie doczekać nie moge ;DA tak swoją drogą, to ciekawy jestem czy Vader bedzie grał Sword Of The Witcher na koncertach ;P
  20. U

    Ściągnij klip Vadera!

    No i dobrze że dali teledysk. Yarp ma rację.Jeszcze troche ponad miesiąc i będzie można grać ;)
Top Bottom