Search results

+
  1. U

    Forum - bugi, sugestie, opinie

    Czołem Pono, kopę lat. : ] Jeszcze jedno mi się nasunęło: edycja nazwy wyświetlanej(może z historią nicków? Żeby nie było podszywania i zmian codziennych.)Nick z małej litery strasznie mnie uwiera.
  2. U

    Forum - bugi, sugestie, opinie

    Dodajcie system plusów i minusów, bo chcę zalajkować post Serka. :D
  3. U

    Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

    Teaser jest na tyle oszczędny, że nie ma co piać z zachwytu. Ale jeśli produkcja pójdzie w dobrą stronę i w ten właśnie klimat, będzie grubo. Samym projektem jaram się jak cholera. : ] Ps: Cześć dziubki, tęskniłem. :> edyta: Ser, a Ty spamerku niedobry, a ti ti! :] druga edyta: Afterlife to...
  4. U

    Jak wypakowac pliki z gry ?

    Szypek, dzięki za scalenie. Dzięki, będę próbował. :]
  5. U

    Jak wypakowac pliki z gry ?

    Witam, potrzebuję tekstur zbroi(najlepiej całych modeli 3d ze zbrojami) gdzie w plikach gry można to znaleźć, ewentualnie jakim programem wyciągnąć z plików?
  6. U

    Wiecznyogień

    To pewnie wiecie też, że: WO=Kompletna rozp*erducha... ;>
  7. U

    Wiecznyogień

    Oferta jest zacna. Zawsze to podbicie liczby nowych postów na martwym forum. ;]
  8. U

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Tylko uprzedzam fakty, żeby nie było Wam za słodko.
  9. U

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Kiedy wydana zostanie edycja rozszerzona?
  10. U

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Genesis, wąchaj stopy Masa! Albo nie, napisz mi coś jeszcze, dzieki Tobie nie jest mi smutno i szaro. :DDzięki Und, teraz mogę umrzeć szczęśliwy. ;*
  11. U

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Powiedz po prostu, że mam największego chu7a i wszystko będzie jasne.
  12. U

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Hahaha miałem to właśnie napisać. 8)Forum znowu stanie sie nudne i nieciekawe. Od jutra znowu zacznę układać pasjansa. :(Ps: Czy Mas, w moim avatarze, może pozostać?
  13. U

    Wieści z forum - sierpień

    Oj Undomiel i Iwona dostaną omletem po oczach za taką zniewagę i zaniedbanie!
  14. U

    [18+] alkohole wszelakie

    Dowiesz się soon, jak napiszę relację ze zlotu.
  15. U

    [18+] alkohole wszelakie

    Oj szczypie w oczy, oj szczypie...Ja na przykład preferuję finlandie ze spritem lub borygo z octem.
  16. U

    Wieści z forum - sierpień

    Podobaja mi się nowe wieści z forum, ktoś( ;) ) odwalił świetna robotę!Wallace! Do you wanna? Do you wanna? Do you wanna falochron? ;D
  17. U

    Wieści z forum - sierpień

    Ja chce jeszcze jednego pampucha, ale Beltusek mi apetyt zepsuł... :(Misiek, proszę...I.
  18. U

    Wieści z forum - sierpień

    Ma lepsze branie pod latarnią. Dlatego ja jem pampuchy z omletem i omlet z pampuchami, a Wallace pasztet z chlebusiem. ;p
  19. U

    Wieści z forum - sierpień

    A matka Wallace'a ani razu... Gdzie tu sprawiedliwość? :(
  20. U

    Po prostu sport

    I JESZCZE RAZ I JESZCZE RAZ! FLASZKA NAM PĘKŁA! Hahaha! :D
Top Bottom