Search results

+
  1. H

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Takie wytłumaczenie dużo bardziej do mnie przemawia :D e-penis++ for you, dear sir. To znaczy, w moim prywatnym kajeciku, bo jeszcze postcount mi nie pozwala na rozdawanie tych punkcików.
  2. H

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Hm.Może to był jakiś inny myspace na którym słuchałem ZA DARMO kawałków INDIE kapel, które promują się za pośrednictwem tej platformy żeby dotrzeć do publiki?
  3. H

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    W Katowicach, na koncercie po wydaniu The Way Up.
  4. H

    A może animowany Wiedźmin?

    Pozwól, że nie skomentuję, bo mi witki opadły. Ależ tu nie chodzi o fanbojstwo czy też maniactwo, a zwyczajnie o to, że gadasz głupoty.Nie powiesz mi chyba teraz, że wygłaszasz jedynie swoje zdanie, bo właśnie wypowiadasz się nie w kwestii gustu, a w kwestii pewnych faktów, a te nie są tożsame z...
  5. H

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Delicious copypasta (z paroma modyfikacjami ze względu na pousuwane materiały; screw you YouTube!)Metheny'ego pewnie sporo ludzi zna, bo on u Anny Marii Jopek grał na przykład; niemniej nawet jak się go zna, to posłuchać nie zaszkodzi.Przy czym facet jest niesamowity - widziałem go na koncercie...
  6. H

    Witcher on Apple

    CrossOver DB states The Witcher doesn't work on their software.Just WINE - I've never tried.BTW, porting games to Mac isn't that much of a problem, considering existence of software like Cider. Of course, it still needs testing and tweaking, but it's not like you have to re-write the whole game...
  7. H

    Anime i manga

    In this case: Texhnolyze. Unika banałów EP, takich kwiatków jak idiotyczny design postaci Proxy, nie ma jego niespójności, a jest mocne, brudne, ciężkie i duszne; także realistyczna kreska, przy znakomitej zgaszonej palecie barw. Tylko rozkręca się wolno, ale to raczej niezbędne wprowadzenie w...
  8. H

    A może animowany Wiedźmin?

    Konjad, nie podawaj siebie za przykład; w końcu marzysz o byciu mangową dziewczynką :
  9. H

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Witcher [gra], hexer [film], sorceleur [ksiązka]... zdecydowaliby się oni wszyscy może ujednolicić tłumaczenie słowa 'wiedźmin', bo tak to mogą czytelnicy/gracze/widzowie tego nie powiązać ze sobą wszystkiego ;) [Chociaż w takim razie w przypadku filmu niech zostanie hexer :P ]Nie lubię takich...
  10. H

    Broń i ekwipunek Wiedźminów.

    Wybaczcie oftopa, ale na jakim kanale i kiedy oni to jeszcze puszczają?Co do płytówki w filmie, to ewidentne olewanie ksiażki, w której głownym atutem wiedźminow byla szybkość, nie zaś siła i wytrzymałość.
  11. H

    Graficzna strona gry \

    Hm, czy ja wiem? Skrinów jest dość, fajne byłbyby jeszcze jakieś nowe concepty, bo strasznie lubię oglądać szkice z gier :) Ale sporo osób ma rację, mówiąc, że lepiej nie przesadzać z ilością materiałów dostepnych przed premierą. Podziwiam ich, swoją drogą, za cierpliwość, ktorej i mnie brakuje...
  12. H

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Fajny detal, ale biorąc pod uwagę poziom szczegółowości postaci nie spodziewałbym się tego. Ew. inny wygląd po eliksirach. Acz pewnych informacji nie mam.
  13. H

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Własnie, dobre pytanie. Tak się składa, że obecny wygląd forum i sposób jego działania jest dla mnie, bywalca 'standardowych' for, tj. takich podzielonych na działy, a dopiero w nich poszczególne topiki, nieco egzotyczny ;) Kwestia przyzwyczajenia, oczywiście, niemniej jest to jedne z niewielu...
  14. H

    Gry komputerowe

    Ja sobie zdaję sprawę o co chodzi, to, co powiedzialem to miał być jedynie pśtryczek w stronę DM, który jest niczym więcej, jak H&S, nie zaś RPG. :P
  15. H

    Gry komputerowe

    Hm, dyskusje o Dark Messiah to nie OT? Wszak tytuł wątku to cRPG :POczywiscie przesadzam, jednak DM ani mnie ziębi ani parzy, oprócz ciekawego systemu walki nie ma nic, co by mnie doń ciągneło.Wypowiem się w temacie też o innych grach, bo szukam każdej sposobności do napisania jakiegoś posta, a...
  16. H

    Broń i ekwipunek Wiedźminów.

    Albo na tej stronie dopatrzyłem się pewnej nieścisłości, albo pamięć mi szwankuje.Rozchodzi się mi konkretnie o fragment opisujący stalowy miecz. Z pierwszych zdań wnioskuję, iż chodzi o wiedźmińskie stalowe miecze, zaś ten opisywany w książce jako jako wykonany starą techniką to nie miecz...
  17. H

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Ano zdarzają mi się literówki czy drobne potknięcia, niemniej staram się ich unikać. Nie zawsze jednak, jak widać, wychodzi ;) dzięki w każdym razie. Zachęcam też do konstruktywnej krytyki, która pozwoliłaby mi unikać błędów w przyszłości :)
  18. H

    Broń i ekwipunek Wiedźminów.

    Hm... mnie zastanawia jedynie, jak wygląda taki sihill? Na fachowej terminologii się nie znam specjalnie [wiem, co to jelec, głownia, etc. ale tak wymyślnych rodzajów mieczy nie znam ;)] Ktoś dysponuje precyzyjniejszymi danymi, niż tylko to, że ma ok. 40 cali i mały jelec? ;)W którymś z...
  19. H

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Szukając dogodnego tematu do napisania pierwszego mojego na tym forum posta trafiłem na ten jakże zacny wątek, daleki od rozważań o grze czy sadze wiedźmińskiej, do których to rozważań niewiele mógłbym dodać, bowiem wiele zostało powiedziane, a ja nie chcę wymyslać nic na siłę ;)Mina mi trochę...
Top Bottom