Search results

+
  1. K

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Ok. Pytanie które już kiedyś zadawałem przy okazji produkcji W1:Oczy naszego bohatera, Czy nadal będą one tylko w jednym, kocim wariancie? Czy kiedy wypijemy eliksir powiększą się źrenice jak w serialu, albo w ogóle nie tylko oczy ale i cera Geralta zblednie, pokażą się żyły (jak w intro W1)...
  2. K

    Wyciek filmu prezentacyjnego - najczęściej zadawane pytania

    Następny który obejrzał PIERWSZY FILMIK O WIEDZMINIE 2 na dodatek WERSJE ALPHA i mowi ze nie ma klimatu ludzie dajcie spokój ;p, a zamiast tej kitki moglyby byc np wlosy zaczesane do tylu ;p [E:Do kitki tez nic nie mam:D] Może lepiej wypuscic ta sama gre pod nazwa Wiedzmin 2??E:Może lepiej...
  3. K

    Wyciek filmu prezentacyjnego - najczęściej zadawane pytania

    Jeszcze jedno pytanko jezeli mozna ;pCzy geralt bedzie mial taki fryz w finalnej wersji gry?
  4. K

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona - nowa wersja 1.5 już wkrótce!

    Niedługo będzie tyle patch'y co do WoW'a. Czy te arbooki i Bestiariusze będą jak w EK??
  5. K

    Pączki ćwierkają, czyli tłustoczwartkowe wieści z forum

    27 lutego - Adamek walczy o obronę pasa federacji IBF :)
  6. K

    Wiedźmin, Ufoki i Nowy Rok

    Ufoki najlepsze :D :D :D Pozdro
  7. K

    Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

    Teraz zazdroszcze konsolowcom.... Jedan wątpliwość, jeżeli to ma być ta sama gra tylko żę początek troche zmieniony na potrzeby wprowadzenia do nowego systemu walki to co to za nowy filmik z platige image? To chyba będzie całkowicie inna gra. I spełnij sięmój koszmar... nie pogram sobie w...
  8. K

    Co nieco o sprzęcie

    Dzieki Iwona natchnęłaś mnie żeby ponownie zajrzeć do rejestru. Nalazłem wszystkie pliki o nazwie spore i je skasowałem xD Działa. :peace:god bless fiji tobie też dzieki, trzeba sie pobawic w profiler'ze pozdro :D
  9. K

    Co nieco o sprzęcie

    ok. a moze poradzicie cos na to że gdy kiedys zainstalowalem spore fabryke stworow to sie troche pobawilem i ja odinstalowalem. Jak teraz kupiłem całego spore'a to nie moge zainstalowac ponieważ:-gdy zaczynam istalacje wyskakuje komunikat ze jest zainstalowany spore fabryka stworow i ze program...
  10. K

    Co nieco o sprzęcie

    Mam mały problematos. Mianowicie od kiedyś tam użytkowałem kierownice Logitech WingMan Formula GP i gdy wyciągnąłem ją z szafy chciałem się przygotować na nadejście undercover'a :P instaluje stery podłączam kierownice i... w każdej samochodowce kierownica kaput.. czyli gdy jest ustawiona prosto...
  11. K

    Rocznica w pigułce

    z wiedźmina 2 xD
  12. K

    Film z okazji pierwszej rocznicy premiery gry Wiedźmin!

    Dlaczego uważasz ze nie wszyscy pograją. Pamiętasz jak wyglądał NWN i co Redzi zrobili z aurorą? Dlaczego niby nie mają lepiej zoptymalizować CryEngine'a? A za rok czy 2 kiedy ewentualnie wyszedłby wiedźmin 2 myśle że każdy miałby sprzet który uciągnie taki silnik. W końcy trzeba isć z duchem...
  13. K

    Film z okazji pierwszej rocznicy premiery gry Wiedźmin!

    Patrząc na ten filmik i scene kiedy Geralt walczy z tymi wargami w śniegu naszła mi myśl że używają silnika z Crysisa (CryEngine2) i jeszcze to przecięcie mieczem drzewa. Tak mi sie jakos pomyślało ale sam w to wątpie :P
  14. K

    Film z okazji pierwszej rocznicy premiery gry Wiedźmin!

    Maciehttp://www.wrzuta.pl/audio/bN0ih6rQVG/the_witchermożecie ściągać używając strony zrzuta.infoE: Ach! dosłownie minuty xD
  15. K

    D'jinni - znalezione błędy/bugi

    Po włączeniu edytora i pobawieniu sie w nim kilka mintut wywala komunikat z błędem i opcjami ie wysylaj itp. co zrobic?
  16. K

    CD Projekt RED oraz REDFlame Interactive prezentują - minimod do gry Wiedźmin

    O co w ogóle w tym modzie chodzi? Tylko siekanie mieczem?
  17. K

    Co nieco o sprzęcie

    Bardzo fajnie, tylko dlaczego nie można dostosować PCeta i systemu do owej technologii 128 bitowej. I co sądzicie o tym przeniesieniu obliczeń na kartę graficzną?
  18. K

    Co nieco o sprzęcie

    Chciałbym poruszyć temat Konsoli i PC. Wiem że dużo już się pisało na ten temat ale ostatnio dużo czytałem o konsolach, a zachęciło mnie do tego wyjście nowej gry w świecie Gwiezdnych Wojen. Chodzi o SW: Force Unleashed ,które wydane zostanie na wszystkie platformy oprócz PC.Dlatego zadaje sobie...
  19. K

    Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

    Ci którzy zamówili Update na gram.pl (w tym ja) chyba dostaną grę wcześniej, gdyż dzisiaj dostałem maila potwierdzającego zamówienie którego wysyła się na 5 dni przed wysyłką. Czyli wychodzi na to że wysyłka w czwartek, a ja zamówiłem kurierem i będę miał update już w piątek :P:P:P:P:P
Top Bottom