Search results

+
  1. J

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    WTF!!! GDZIE OFFTOPICK SIĘ PODZIAŁ!!!!!! Człowiek znika na dwa lata i całe forum wyparowało praktycznie.... :(
  2. J

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Wrażenia z Zamkniętej BETY Nie wiem gdzie najlepiej nadaje się tego typu wpis, jak coś proszę moderatorów o interwencję jeśli nowy temat jest niepotrzebny. Do rzeczy jednak! Od kilku dni jestem szczęśliwym beta testerem Gwinta i chciałbym się podzielić uwagami na temat samej gry. Jestem bardzo...
  3. J

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Możemy mówić o uogólnianiu czy islamofobii, a także o moralności, bez względu jak opacznie rozumianej, ale prawda jest taka że problem islamizacji europy istnieje. Bez samego zastanawiania się nad tym czy to dobrze czy źle, religia jak i kultura ta zyskuje przychylność coraz więcej osób na...
  4. J

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Albo jestem jakimś totalnym debilem i nie mogę tego znaleźć albo w mojej wersji gry nie ma takiej opcji, czy by pobrać DLC z GOG muszę coś więcej zrobić niż tylko zaznaczyć/kupić 16 FREE DLC Pack? Bo to mam zaznaczone że posiadam, ale ni cholery nie wiem czy pobrało mi w ogóle te DLC...
  5. J

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Forum z tego co wiem jest zintegrowane z GOG Galaxy - czy to oznacza że lista znajomych z forum importuje się automatycznie na gog galaxy czy nie?
  6. J

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Mam pytanie co do DLC - włącza się je jakoś konkretnie w grze, czy wszystkie są automatycznie włączone. Korzystam z GOG Galaxy. Chodzi mi o alternatywny wygląd Yen - czy muszę go jakoś ręcznie włączyć czy jest już zaimplementowany w grze odkąd pobrane zostały DLC?
  7. J

    Problem z "rwanym" dzwiękiem

    temat do zamknięcia - nie wiem czy ma to związek z nowym hotfixem czy po prostu w końcu coś udało mi się dobrze przełączyć, ale problem zniknął i gra chodzi normalnie... Niestety jak pisałem nie jestem w stanie na 100% powiedzieć dlaczego problem zniknął, więc nie pomogę tym co w przyszłości...
  8. J

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Po części jestem zniesmaczony trochę tym odcinkiem. Szczerze to książkowy Stanis, był własnie tym władcą któremu dopingowałem od chyba 3 części cyklu w zdobyciu tronu. To co z postacią w serialu zrobili w poprzednim odcinku (stanis był okrutny, ale nie wiem czy na tyle by zabić swoje dziecko...
  9. J

    Hotfix 1.06 na PC już dostępny!

    Klawisz prt sc na twej klawiaturze - o ile nie korzystasz z jakiegoś dziwactwa szczególnego - pozwala robić ps wszędzie - później wchodzisz do jakiegokolwiek edytora graficznego i klikasz wklej, albo ściągnij program do robienia screenów. F12 działa tylko na steamie.
  10. J

    Tomb Raider

    Och wydaje mi się że narzekacie dla samego narzekania - po co poprawiać coś co się sprawdziło i to bardzo. Ja cieszę się że zachowano mechaniki, które wcześniej sprawiły mi tyle radochy w ogrywaniu. Nawet jeśli to ma być tylko nowa paczka map - a jestem przekonany, że pewnie kilka nowych...
  11. J

    Problem z "rwanym" dzwiękiem

    Problem z "rwanym" dzwiękiem Mam problem z najnowszym wiedźminem który strasznie irytuje na moim laptopie Asus F750L. Szczerze nie spodziewałem się na początku że gra w ogóle ruszy na tym sprzęcie ale jeśli chodzi o animacje to na średnich detalach nie ma żadnych problemów - jest...
  12. J

    Wyszperane w sieci

    Słyszeliście o najnowszym pomyśle Apple na zarobienie kolejnego biliona?
  13. J

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Ok Widzę że nie ma jak rozmawiać Bo jeśli to jest twoje podsumowanie gospodarczych osiągnięć PO po naszej dyskusji To naprawdę jest sens bym rozpisywał się na inne tematy? Bo ja ciągle nie wiem jak oni dobrze zarządzali że tyle fajnych rzeczy im się udało zrobić. I tak dobrze na tle Europy do...
  14. J

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Ile masz lat? Co miesiąc płacę jako osoba prowadząca działalność gospodarczą do ZUS ponad 1000 złotych. Wiesz lie złotych emerytury otrzymam po 25 latach opłacania takich składek (zakładając że utrzymam się na rynku) - 600 zł z jakimiś groszami. Jeśli myślisz że ZUS czy państwo robi Ci łaskę...
  15. J

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Dlaczego wystarczy napisać kilka nieprzychylnych słów o rządach PO, by w odpowiedzi dostać program wyborczy PIS? IWAN napisał że rządy PIS były takie straszne - a nie były, gospodarczo były jednymi z najlepszych - i nie jest to zasługa "dobrej koniunktury" ale Zyty Gilowskiej, która wcześniej...
  16. J

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Wytłumacz mi w jaki sposób (tak choć na oko) Twoim zdaniem rząd w Polsce, w obecnej sytuacji prawnej, ma wpływ na utrzymanie stopy bezrobocia? Jaki wpływ rząd - ten Polski - ma na pozycję dobrą/bądź złą złotówki, bądź wykorzystanie środków unijnych? (bo większość to środki wydawane przez...
  17. J

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Wytłumacz mi w jaki sposób (tak choć na oko) Twoim zdaniem rząd w Polsce, w obecnej sytuacji prawnej, ma wpływ na utrzymanie stopy bezrobocia? Jaki wpływ rząd - ten Polski - ma na pozycję dobrą/bądź złą złotówki, bądź wykorzystanie środków unijnych? (bo większość to środki wydawane przez...
  18. J

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    PIS: (dwa lata rządów) nieudana reforma oświaty (mundurki) niewielkie obniżenie podatków i nowe ulgi podatkowe program rodzina na swoim udane negocjacie traktatu lizbońskiego (za co jednak im się oberwało) afera z begerową po której przestali rządzić Pierwsze w historii zmniejszenie deficytu...
  19. J

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Dziwię się że są jeszcze ludzie tak przesiąknięci nienawiścią do określonych grup politycznych, że wolą by rządził nimi człowiek który przez pięć lat prezydentury nie wiedział że podpisuje ustawę budżetową - ba mało tego że nie wiedział to jeszcze wypominał kontrkandydatom że ci chcą ją...
  20. J

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    https://www.youtube.com/watch?v=Xn55ZwFFEN8 Idee prawicy, mówione przez człowieka który wychował się na ideeologi korwina i na ideologiach głoszonych przez Maxa Kolonko. Gimbaza w najgorszym wykonaniu. JKM nie jest dobrym politykiem, on jest ideologiem, więc nie zastanawia się nad tym co mówi...
Top Bottom