Search results

+
  1. Pakulas

    Delmain phone bug (Version 1.6)

    Looks like same issue as here https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/phone-bug-issue.11101147/
  2. Pakulas

    Phone Bug / Issue

    I have exactly the same problem on PC but in a different place, in-game time and while completing a different quest. After Delamain called me (which I couldn't answer/reject) I get exact same issue (cannot save, fast travel and talk to NPC because of that endless phone call). I already cleaned...
  3. Pakulas

    Przewodnik po rasach w Wiedźminie na IGN.

    Czy możemy się spodziewać polskiej wersji przewodnika na jakiejś fanowskiej stronie? ;D
  4. Pakulas

    "Sword of The Witcher" - premiera nowego klipu zespołu VADER już dziś!

    Sword of the WitcherBlood upon the skies‘Crying walks across the LandDark Spirits yet awakenedI feel that Something moves aroundEons in my veinsLegends conjured in my bloodInsomnia holds my mindAlways ready….Always!!!Sword-Its bladeUnholy savior in my handsThat metal touchGiving hope or deathI...
  5. Pakulas

    Wiedźmin na Games Convention 2007

    A kiedy dokładnie odbędą się te targi w lipsku?
  6. Pakulas

    CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

    ja swojego kompa kupiłem w Vobisie :-\(3 GHz, 512 ramu i GeForce 7300 LE 256) więc chyba też będę musiał dokupić ramu, jednak wciąż mam nadzieję, że zoptymalizują grę do co najmniej 512 MB ramu aby można było grać normalnie na low-detalach :P
  7. Pakulas

    CD Projekt ujawnia pełen skład edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina.

    heh a ja z kolei, gdy byłem jeszcze mały, to grałem w DOOMa II i nie mogłem zasnąć później :-X :Dale dalej grałem bo wciągało ;)
  8. Pakulas

    CD Projekt ujawnia pełen skład edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina.

    Najpierw zobaczymy czy cdpr coś na tym zarobi (to w końcu jej pierwsza gra), jeśli na tym dużo zyska to na pewno każda kolejna gra wydana przez cdpr może być i skórzana, i ozłocona itp...
  9. Pakulas

    Wszystkiego najlepszego!!!

    Szczęścia, weny twórczej ale przede wszystkim zdrowia ! Sto Lat Panie Andrzeju ! :)
  10. Pakulas

    Skład Edycji kolekcjonerskiej

    oprócz Allegro.pl - no może nie od razu Czekamy na resztę zawartości Edycji Kolekcjonerskiej.
  11. Pakulas

    OS dla The Witcher

    Też jestem użytkownikiem Linuxa, a dokładnie Ubuntuno i na pewno też spróbuje uruchomić grę na tymże systemie :)zobaczymy co z tego wyniknie ;D
  12. Pakulas

    Wiedźmin na komórkę - gameplay

    Mam nadzieje, że będzie to bardziej rozbudowana gra niż pozostałe tego typu gry na komórki. Prince of Persie przechodziłem bardzo szybko, bez większego problemu. A w tym przypadku oczekuję czegoś bardziej porywającego i wymagającego myślenia a nie tylko klikania w przyciski ;D
  13. Pakulas

    Nowa strona „Wiedźmina”!

    Gratulujemy chłopakom z Bitter Lixa i CDPR , wspaniała robota! ;)
  14. Pakulas

    Głos Geralta w angielskiej wersji gry!

    No cóż.. co tu dużo mówić. Anglicy się postarali, gratulujemy :)
  15. Pakulas

    Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

    na tych obrazkach widać złe "odbicie" pudełka (photoshop się kłania) :P ale mniejsza o to ;)pudełko proste, skromne aczkolwiek ładne, medalion na czarnym tle (i ten znaczek 18+ ;D ) oddaje nastrój, tajemniczość całej gry i przez to bardziej zachęca do kupowania :)a zawartość według mnie jest...
  16. Pakulas

    Konkurencja wiedźmina i jego szanse na rynku

    Mniemam, że chodziło Tengronowi o Obliviona
  17. Pakulas

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Mam nadzieje, że te bariery będą jakoś realnie wyglądać np. jakieś gęste, duże zarośla lub rozrośnięte drzewa, rwące rzeki przez które nawet Geralt nie przejdzie albo po prostu mury i żelazne bramy zamku, góry lub jakieś wielkie zapadliska - o takie bariery sobie wyobrażam,natomiast jakieś małe...
  18. Pakulas

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    Uważasz, że lepiej wymyśleć coś bardziej oryginalnego? to idzie na cały świat więc lepiej nie ryzykować zbytnią oryginalnością, bo może się większości nie spodobać - lepiej używać sprawdzone chwyty
  19. Pakulas

    Wydanie gry, czyli pudełko+zawartość

    A ja uważam, że będzie więcej kosztować. Przecież The Witcher sprzedawać się będzie jak ciepłe bułeczki w dniu premiery, równocześnie na całym świecie. Pomyślcie ile mogą na tym zarobić. Nie zdziwiłbym się gdyby ta gra będzie kosztować więcej niż 100 PLN.
  20. Pakulas

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    Brawa należą się dla ekip Platige Image i oczywiście dla Bagińskiego, a dla CDPR wolę jeszcze poczekać choć może dotychczasowy sukces jaki zdołała uzyskać ekipa CDPR w dziedzinie crpg można uznać za wystarczający do bicia im brawa wolę jednak poczekać do końcowego wyniku.
Top Bottom