Search results

+
  1. M

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    Mogę:-pojechać na wycieczkę na karaiby na wasz koszt :)-przebiec częściowo i przejść resztę maraton :) zawsze chciałem to zrobić ;p
  2. M

    Deszcz nagród z Rosji (Absolute Games)!

    Jestem w szoku. Chyba zacznę lubić Rosjan ;). Wielkie gratulacje panowie i panie!
  3. M

    Konkurs "Ferie z Wiedźminem"

    A co z terminem? do kiedy można nadsyłaś foty? Dziękuję
  4. M

    Zakonczenie - Moja interpretacja - [Spoilery]

    Szczerze mówiąc jak patrzyłem na kolejne osoby przyłączające się do mnie pomyślałem, że wzorem sapka wymordują wszystkoch przyjaciół. Ufff. A zaskoczeniem było to, że wielki mistrz okazał się Alvinem.
  5. M

    Jak zabić kościeja?

    Well w przewodniku piszą że poczwara sama pada po 2-3 minutach jesli nie pozwolisz jej zadać ciosu. U mnie nie działa... jestem tym mocno sfrustrowany ;/
  6. M

    Wiedźmin osiągnął status gold!

    to też się można zwolnić ( jeśli rodzice zrozumieją). Yeah! Gratulacje, dziękujemy!
  7. M

    Oficjalny Gameplay Wiedźmina już w sieci!

    Nie powiem genialny :), to niestety nie to co poprzednio ( ale tamten był naprawdę niesamowity ). Podobał mi się chociaż jak już mówiłem. Fajnie, że jest. Nic jednak nadzwyczajnego. I wiedźmin trochę dziwnie rusza rękami jak biega ;). Że ta premiera dopiero 26 (tzn. 24 ach te przedpremierowe...
  8. M

    Konkurs "Wakacje z Wiedźminem"

    Dlaczego on trwa przez polowe wakacji? Zamist jednej listy z pytaniami np. 30 i po minucie na każdą odpowiedź?
  9. M

    Szkice z nowego komiksu!

    Wszystkie ze te z jeżem i calanthe mnie nie odpowiadają, jakaś dzika perspektywa. Fajny jest Jaskier przy Bleobherisie(?) (to jak sam siedzi). Brokilon super, gorzej wypada czarnowłosy jegomoś(ć/cia)(?).
  10. M

    Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

    Yarpen Dahlberg 0137 :D to ja :). Wkurza tylko jedna rzecz- często powtarzające zamówienia podwójne :/. Powinna być rozdzielana pojedynczo, żeby uniknąć późniejszej odsprzedarzy na aukcjach ze zwiększoną ceną :/. No ale jakby się ktoś uparł toby i 7 kont założył. No ale jestem w 2 pierwszych...
  11. M

    Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

    Kiedy numerki? Bo, nibytaki numerek to nic, ale mieć jakiś z pierwszej pięćdziesiątki :). mhm
  12. M

    Edycja kolekcjonerska wyprzedana!

    Nasiedziałem się trochę przy pre-orderze :) , ale mam. Miło słyszeć przeprosiny, bo ostatnio w TV i prasie jest to zapomniana praktyka. Mam tylko pytania: Kiedy będą numerki? Jak jest z wybieraniem rozmiaru koszulki? Jaka jest dokładna data wydania?
  13. M

    Próbki głosu Geralta!

    Powiem tak. Głos przypomina trochę (a nawet więcej) głos Żebrowskiego. Próbki dobrze brzmią :)
  14. M

    Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

    Elwer: Podstawy były, ale nie do chamstwa. :) Dodatki do wiedźmina... mhm... można zamówić EK dodatków?
  15. M

    Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

    Ja powiem tak: mocno się wkurzyłem na taką pracę serwera ale mi przeszło. Widzę, że niektórych jeszcze trzyma, widać nie mają swojej EK ;). Oczywiście był to błąd gram.pl, coś spartaczyli , i miejmy nadzieję, poprawią się przy następnych takich razach (chyba tylko "Wiedźmin 2" ;) ).
  16. M

    Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

    Llordus: niekulturalnie robili to inni, nie wiem czy też ty. Jeśłi nie to proszę o wybaczenie, nie zapamiętuję nicków, ale wypowiedzi.
  17. M

    Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

    A sobie krytykuj, tylko konstruktywnie i kulturalnie. tyle.
  18. M

    Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

    Ludzie jakby skończyły się egzemplarze EK to by zamknęli kupowanie.Mam nadzieję!
  19. M

    Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

    Toteż myślę, że nikt CDPRed nie obwinia :). Chodzi raczej o gram.pl, które raczej z CDP ( nie red) dużo ma wspólnego;). Myślę, że wjeżdżanie i mieszanie z błotem ludzi jest po prostu głupie i nieuczciwe względem tych, którzy się starali jakoś naprawić stronę internetową. Owszem, mam do nich żal...
  20. M

    Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

    NAreszcie zamówiłem swoją EK :). Jak to jest z tą tablicą numerków? wie ktoś? I powodzenia w męczeniu się :)
Top Bottom