Search results

+
  1. K

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    Paczkę sosnowych kadzidełek.
  2. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Spokojnie, jeszcze tylko ~4 lata.
  3. K

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Kupuje od razu, kiedy bedzie taka mozliwosc. Bardzo fajnie ze fanowska petycja cos zdzialala ;) Mam co prawda watpliwosci co do przydatnosci nowego poradnika i sensu wrzucania plyty 'inspired by' ale skoro ma byc to nie ma co narzekac :)
  4. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Gratuluję refleksu. Mogę prosić o uzasadnienie, dlaczego mój post jest "nie wnoszący"? I od razu co znaczy ten termin, chyba, że miałaś na myśli "nic nie znoszący", które to określenie mogłoby nawet pasować ;)Aha, chciałem jeszcze zaznaczyć, że swój głos w tej dyskusji już zabrałem i fajnie by...
  5. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    OK, o co? Nie jesteś moderatorem, więc chciałbym zauważyć, że twój post zwracający uwagę, że rzekomo nie przeczytałem poprzednich postów i mój post nie wnosi nic nowego do dyskusji, także nic nowego nie wnosi do dyskusji. Ba, jest całkowicie zbędny, bo pilnowaniem, żeby w dyskusjach nie śmieciły...
  6. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    To, że ktoś nie ma zarejestrowanej gry nie oznacza wcale, że jest piratem. Nie powinno się utrudniać ludziom życia tylko dlatego, że "istnieje podejrzenie że jest piratem". Co innego, jeśli fakt że piraci jest pewny, ale pewność ma się rzadko ;)
  7. K

    Gry komputerowe

    Mnie się Steam podoba, bo wygodnie się ściągało demka Overlorda i Portala - no i to jedyne, do czego go używałem ;) Poza tym, dostarcza dosyć ciekawych statystyk na temat sprzętu, którym dysponują gracze steama używający.
  8. K

    Gry komputerowe

    Ja bym na przykład nie mieszał do tego wszystkiego programistów, akurat oni mają niewielki wpływ na wymienione wady nowych gier ;)
  9. K

    Wyszperane w sieci

    Ludzie z RM są tylko podzbiorem kościoła katolickiego,
  10. K

    Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

    Mam nadzieję, że data premiery nie będzie znana aż do momentu kiedy będzie pewna ;)
  11. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Ta karma to kolejna zabawka po prostu ;)Bardzo dużo teraz wszystkiego na ekranie na tym forum jest. Ciężko znaleźć coś konkretnego. Tu kolorek, tam kolorek, tu kropeczka, obok kwadracik zaraz nad strzałeczką, któa chyba coś symbolizuje ;) No ale ja juz nie siedzę na tym forum tyle co przed...
  12. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    http://www.thewitcher.com/forum/index.php?action=unread;all;start=0 (Nowe nieprzeczytane wątki -> Wszystkie nieprzeczytane wątki) :)
  13. K

    Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

    Ciekawi mnie, w jaki sposób zostaną uzasadnione fabularnie regularne bijatyki pomiędzy Triss, Geraltem i przerazą ;)
  14. K

    Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

    Nie fatum a tradycja ;)
  15. K

    D'jinni i patch 1.3 przesunięte

    Parę dni w tę czy w tę, niewielka różnica. Ale potem się nie oburzajcie, kiedy przy ewentualnej kolejnej obsuwie (jakiegoś innego produktu) pojawią się głosy typu "znowu... czy wydaliście coś kiedykolwiek w terminie?" ;)
  16. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Niesprawiedliwy warn był, ale został w miarę szybko wyjaśniony i były nawet przeprosiny, więc nie demonizujcie tu moderatorów ;)
  17. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Po prostu kasować OT, a nie krzyczeć, że mają kończyć. Posty brzmiące "EOT" robią chyba nawet większy śmietnik niż sam off-topic.
  18. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    A potem trzeba być grzecznym żeby odznaki nie zabrali ;)
  19. K

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    dobre :DJa tam się nawet cieszę, że tego moda jeszcze nie ma, bo i tak nie mam czasu grać ;) Ciężko jednak nie zauważyć, że obsuwy są "znakiem firmowym" cdpr. Wystarczy nie nastawiać się na pierwszy podany termin i nie będzie rozczarowań. Nie sądzę, żeby narzekania były uzasadnione, skoro chodzi...
  20. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Znaczy trzeba zjechać co najmniej jednego nowego dziennie, albo będzie ban? :PDobra, dobra, zedytowałem :PKeth
Top Bottom