Search results

+
  1. T

    Pytania do twórców GWINTA

    Witam. Nowy patch wprowadził dziwny efekt rozmywania tła przez jego poruszenie - np. przy zapisywaniu nowej talii. Efekt jest denerwujący (zwłaszcza przy wolno działającym i rwącym się internecie) i chcę go wyłączyć, ale nie natrafiłem w opcjach na taką opcję. Czy istnieje możliwość wyłączenia...
  2. T

    Ruszyła przedsprzedaż gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści!

    Jedną mapę. Youtuber prowadzący anglojęzyczny kanał o Gwencie - KingBlackToof - w swojej analizie materiałów o Thronbreakerze pokazał wygląd map innych krain (nie wiem skąd je wygrzebał, ale udało mu się) -
  3. T

    Ruszyła przedsprzedaż gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści!

    Czy CD Projekt planuje wydać pudełkową wersję gry na PC (przynajmniej jeśli chodzi o rynek polski)? Bo informacje o grze zamieszczone na witchertales.com sugerują, że będzie dostępna tylko wersja cyfrowa do ściągnięcia z GOG.com.
  4. T

    Why I Dislike Animated Cards

    This game is free to play, but CD Projekt need to earn on something. This game is very generous in giving players free kegs and scraps as reward for playing, you earn them very fast. So you don't need to buy kegs for money, to have most of cards from collection in several months. Meteorite...
  5. T

    BETA - Napotkane błędy

    Cantarella - Nazwy obu opcji podczas wyboru ("Wybierz kartę" albo "Zakończ wybór") są nieprecyzyjne i mogą wprowadzać w błąd. Sugeruję zmianę tekstu w opcjach np. na "Wybierz pokazaną kartę" i "Wybierz inną losową kartę". Bo w tej chwili nazwy sugerują raczej wręcz odwrotne czynności niż te do...
  6. T

    BETA - Napotkane błędy

    Dzisiaj mojemu konkurentowi, zanim jeszcze zaczęła się rozgrywka, padło połączenie. W związku z tym otrzymałem punkty rankingowe i punkty doświadczenia jak za zwycięstwo... tylko nie policzyło mi zwycięskich dziennych rund - pozostały na niezmienionym poziomie.
  7. T

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Zaobserwowałem jakiś błąd przy obliczaniu punktów doświadczenia - po wygranej 2 do 1 bitwie (potyczka), pokazało mi w wynikach bitwy, że awansowałem na 20 lvl doświadczenia (i następnie przekroczyłem go o kilkadziesiąt punktów) - ale nie dostałem związanej z tym nagrody za level (Atrapy)...
  8. T

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Bardzo ciekawy remix piosenki Priscilii - w stylu japońskiej muzyki elektronicznej. Autor - Mitch Murder https://www.youtube.com/watch?v=tDwigW9wLHA&feature=youtu.be
  9. T

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Hmm. A gdyby tak akcję potencjalnego Wiedźmina 4 (lub 5 :P) umieścić jakieś 20 lat po zakończeniu Wiedźmina 3 i grać jako nastoletnie dziecko Ciri. Ciri byłaby w średnim wieku, Geralt i czarodziejki trochę by się postarzeli, większość postaci z książek jeszcze by żyła... Z jednej strony mamy...
  10. T

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Tymczasem na reddit trwają spekulacje związane z przeciekami dotyczącymi przyszłych DLC I tak dzięki Steamowi (https://steamdb.info/app/292030/depots/) wiemy, że następne 2 DLC będą nosiły nazwy "Fool's Gold" oraz "'Ballad Heroes' Neutral Gwent Card Set"...
  11. T

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Bardzo fajny fanowski filmik pokazujący żyjący i zmieniający się świat Wiedźmina. Autor filmiku (BenBuja) za pomocą modu zmienił punkt ustawienia kamery tak aby jak najlepiej pokazać piękne pejzaże, a następnie nagrał po kilka godzin ujęć czasu gry dla danej scenerii i puścił to w przyśpieszonym...
  12. T

    [LINKS ONLY] Witcher 3 News

    Presentation of the first demo version of Witcher 1 from 2004. It was done by 15 people on Neverwinter Nights engine and was showed on Bioware stand on 2004 E3.
  13. T

    A Night To Remember CGI trailer.

    In cdp.pl (branch of CDPR who publish games in Poland, recently sold, they publish The Witcher 3 in Poland) version of trailer with polish subtitles there is no question, that all this lullaby was sung by monster. "(...) Tylko ty jedna nie śpisz, strachem zdjęta... Bo wiedźmin cię dopadnie i...
  14. T

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    A tu 3 facetów z gametrailera w ramach cyklu "Trailer Score" ocenia ostatni trailer Wiedźmina Nie trzeba dodawać że ocena jest baaaardzo pozytywna :)
  15. T

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Fani ze smykałką muzyczną już zaczynają robić covery muzyki z trzeciego Wieśka :) Oto metalowa przeróbka Sword of Destiny.
  16. T

    A Night To Remember CGI trailer.

    I think that this Geralt's answer wasn't about fact that higher vampires are extremaly dangerous so he don't want to risk his life, but that he consider Regis as friend/creature that isn't threat to people, so no one can pay him to kill Regis. This doesn't mean that he will not kill another...
  17. T

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Właśnie oglądam kanał na żywo Gophera, na którym odpowiada na pytania http://www.twitch.tv/gophergaming Zabawne - jest ciągle spamowany "donacjami", co powoduje koszmarnie głośne dźwięki. Jak tak dalej pójdzie to zbierze na GTX980 :P
  18. T

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Thunder Trailer postarał się przedstawić na mapie świata drogę przebywaną przez Geralta w poszczególnych filmikach zarówno z trailerów Redów, jak i filmików youtuberów. Są lokacje z Białego Sadu (początek video), Wysp Skellige (od 1:24 - chyba od AngryJoe)... środka Temerii (2:35), Oxenfurtu...
  19. T

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Nowy spot TV - brak spoilerów
  20. T

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Z krótkiego filmiku Nvidii zapamiętam głównie to, że jest około 90 postaci głównych i 2000 pobocznych
Top Bottom