Search results

+
  1. T

    Wyciek dokumentów deweloperskich

    Wyciek dokumentów deweloperskich Na neogafie i rededicie pojawiło się info, że nastąpił wyciek dokumentów developerskich do Wiedźmina 3 - koncept arty, bestiariusz i podobno niestety także zakończenia...
  2. T

    Wiedźmin 2 najlepszą adaptacją/użyciem licencji według redakcji Gamespot.com

    Wiedźmin 2 najlepszą adaptacją/użyciem licencji według redakcji Gamespot.com Wiedźmin 2 został wyróżniony przez redakcję serwisu gamespot.com jako najlepsza gra będąca adaptacją/wykorzystaniem licencji roku 2011. Pokonał w tej konkurencji Alice: Madness Returns, Aliens: Infestation, Batman...
  3. T

    Wiedźmin w 10 najpopularniejszych gier... na torrentach

    Wiedźmin w 10 najpopularniejszych gier... na torrentach Serwis "Rock, Paper, Shotgun" przeprowadził wczoraj ciekawą analizę najbardziej piraconych gier na PC. Badanie przeprowadzano na największej stronie torrentowej - Mininovie (wyniki powinny być więc w miarę "obiektywne). Nie podano pory...
  4. T

    Wiedźmin, They i CD Projekt w marcowym CD Action

    Wiedźmin, They i CD Projekt w marcowym CD Action Ekipa CD Projekt musi mieć wielkie zaufanie co do umiejętności dochowania tajemnicy przez redakcję CD Action, skoro ze sporym wyprzedzeniem (bo przygotowanie miesięcznika do druku, druk i kolportaż jednak trochę czasu trwają) zdradziła jej...
  5. T

    Game Developers Choice Awards - nominacja do nagrody "debiut roku"

    Game Developers Choice Awards - nominacja do nagrody "debiut roku" CD Projekt RED się jeszcze chyba tym nie chwaliło (a przynajmniej ja nie zauważyłem), że dostali nominację do nagrody Game Developers Choice Awards w kategorii debiut. Nagroda jest przyznawana przez Game Developers...
  6. T

    Spotkanie z ekipą CD Projekt na Polconie 2007, film

    Spotkanie z ekipą CD Projekt na Polconie 2007, film Wreszcie udało mi się:a) znaleźć konwenter wideo i opanować jego obsługę :)b) pracowicie przemielić w tymże konwerterze moje filmikic) założyć konto na youtube i przesłać na nie filmik :)Oto i on:http://pl.youtube.com/watch?v=_2zPITMp9I8To...
Top Bottom