Search results

+
  1. G

    Bugi

    Wracając do problemu... Udało mi się ustalić, że im wyższa ustawiona jakość cieni tym więcej takich anomalii się pojawia (screen poniżej z najwyższej jakości), na niższych jakościach da się już jakoś grać, ale wciąż są różne błędy vel szyby w oknach pokazujące widok za budynkiem. Poza tym...
  2. G

    Bugi

    Witam, zaobserwowałem u siebie zanikanie/przeźroczystość tekstur po aktualizacji do Edycji Rozszerzonej. Głównie ta dziwna przeźroczystość tekstur występuje w Prologu w lokacjach "zewnętrznych" (screeny) , ale zdarza się też np. w komnacie Triss. W rozdziale I natomiast z samymi teksturami...
  3. G

    Easter Eggs *SPOILERS*

    Rozszyfrował ktoś do czego pasuje klucz, który wypada z jednego z łotrów przy okazji wykonywania zadania "Nawiedzony Dom"? Klucz nie ma żadnego szczególnego opisu, po prostu nazywa się "klucz" i opis ma taki sam. (Jest to zadanko w 2 akcie)
  4. G

    Bugi

    Podszedłem dzisiaj do "pani lekkich obyczajów" na Grobli (kliknąłem od razu na nią, żeby pogadać), stała dosyć blisko wejścia do Starej Wyzimy, a ja po Grobli chodziłem pierwszy raz, do czego zmierzam... otóż "Pani" wypowiedziała jedno zdanie i jednocześnie uruchomił się przerywnik filmowy...
  5. G

    Outra - domysły , rozważania

    Co człowiek to inne przypuszczenia...Więc może podzielę się z wami swoim :)Otóż, w moim odczuciu Wielki Mistrz to Alvin, ale Alvin to nie Wielki Mistrz (dopiero nim zostanie)Alvin jak się dowiadujemy ma podobne moce co Ciri, czyli może przenosić się nie tylko pomiędzy miejscami, ale i światami i...
  6. G

    Multimedia

    Arty które pojawiają się przy wczytywaniu lokacji :)Niektóre z nich widziałbym u siebie na tapetce :D (właściwie wszystkie :D )
  7. G

    Patche

    ekhm... :D a nie łatwiej po prostu wkleić zmiany w naszym rodzimym języku? :D I męczyć się nie trzeba z tłumaczeniem... :D
  8. G

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Twoja karta graficzna tych wymagań nie spełnia.Otóż, geforce 7300 ma numerek wyższy od 6600, ale nie znaczy to że jest lepszy.Producenci kart graficznych stosują takie "triki", tzn. że ważna jest "końcówka numerku", pierwsza cyfra oznacza "generację", czyli że 7300 obsługuje jakieś nowe bajerki...
  9. G

    Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

    chłopie, ten nr jest nr ZAMÓWIENIA, sklep gram.pl przyjmuje nie tylko zamówienia na Wiedźmina EK, ludzie zamawiają też inne rzeczy! Nr nie jest przyznawany dla produktu(gry) tylko do całego zamówienia! Do tego wg. mnie jest przydzielany losowo!
  10. G

    Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

    Nic ważnego, to samo co na gram.pl w "Moje zamowienia" (czy jakoś tak), 5 dni przed premierą także będziesz mógł potwierdzić zamówienie przez gram.pl bez odbierania żadnych maili.
  11. G

    Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

    Zadzwoń jutro do BOKu, myślę że powinni ci zmienić zamówienie na 1szt. i nie będa robić problemów. w końcu to EK i CDP :D
  12. G

    Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

    a dokładniej można to zrobić w szczegółach zamówienia (masz tam taką tabelkę z opcjami do wyboru).Ja zrobię to za kilka godzin, nie chcę innym przeciążać serwera :D Sam czekałem 4h mimo ze w koszyku EK mialem juz 30minut po rozpoczeciu pre-orderow :D
Top Bottom