Search results

+
  1. G

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Tak. Płatne DLC miały być o czymś nowym - jakimś ciekawym wątkiem , który się rozwinie. I tak to wygląda. Lusterko to postać nowa i intrygująca. A Toussiant zapewne czymś ambitniejszym będzie. Wrzucanie w te DLC iorwetha/saski byloby właśnie tym, z czego w akcji "darmowe DLC" się naśmiewają -...
  2. G

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Ostatnie DLC to będzie ścieżka Iorweth/Saskia w grze... Jeśli nie, to wtopa panowie...
  3. G

    Wiedźmin 3 - grafika

    W Black Flag też woda była niczego sobie....
  4. G

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Wyszedł hot fix dedykowany wywalaniu sterownika w Chrome. Być może i na crash' e Wiedźmina pomoże. http://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/3694/~/geforce-hotfix-driver-353.38
  5. G

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Ja mam ten problem na 770. W końcu, po którychś z kolei sterownikach, częstotliwość crashy spadla prawie do zera... do czasu aż ruszyłem na Skellige. F5 moim przyjacielem, co 20 minut coś się sypnie :). Dzisiaj wyszły nowe stery, aż się boję testować. Jestem ciekaw nowego Batmana. Jeśli na nim...
  6. G

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Wreszcie jakoś tako się grało... od patcha 1.06 problem powrócił. Crash'e co kwadrans... Nie można tego cofnąć? Mogę grać z utrudnioną alchemią...
  7. G

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    Nowe stery... gra może i chodzi płynniej i z tego co obserwuje karta się już aż tak nie grzeje... ale... częściej mnie wyrzuca do pulpitu. Wcześniej przy otwartej obudowie mogłem trochę pograć teraz co 20 minut... No nic... czekamy na patch...
  8. G

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    Mnie póki co pomaga granie z otwartą obudową... (770).
  9. G

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    A jest gdzieś jakieś oznaczenie, że to DLC jest aktywne, bo za każdym razem gdy je kliknę na GoGu ściąga mi od nowa... ;/
  10. G

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Znowu padło, tym razem w czasie walki. Cóż... szukamy dalej :].
  11. G

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    Ech... znowu padło. :) Widzę, że trzeba się przygotować na sesje po 20 minut i pach! :).
  12. G

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    NA ten błąd pomaga to: Panel sterowania nvdii: Wiedźmin 3 Optymalizacja wątkowa: włącz Tryb zarządzania: Preferuj maksymalną wydajność. Wróciłem do ustawień rekomendowanych dla 770 (wysokie/ultra hbao+) i gra się nie wywaliła (Pozostałe ustawienia - nielimitowana ilość kratek, pełny ekran...
  13. G

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    Rozwiązało problem! Panel sterowania nvdii: Wiedźmin 3 Optymalizacja wątkowa: włącz Tryb zarządzania: Preferuj maksymalną wydajność. Wróciłem do ustawień rekomendowanych dla 770 (wysokie/ultra hbao+) i gra się nie wywaliła. Przegrałem półtora godziny! Sukces! Uff... oby to było wszystko...
  14. G

    GTX770 nie jest w stanie zadowalająco uciągnąć gry nawet na średnich

    To rozwiązuje problem! Na 770 używam rekomendowanych (wysokie/ultra hboa+) i przestało crashować!
  15. G

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    desti2 a czemu Ty tu w ogóle zaglądasz? Działa Ci ładnie gra, to graj, a nie wpadaj sprzedawać kopa ludziom, którym nie działa. Mało tego, odbierasz im prawo do wyrażania swojego niezadowolenia. Coś jest na rzeczy z układami Keplera. Na anglojęzycznych forach ludzie cofają sterowniki trzy...
  16. G

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    Dwie godziny rozgrywki, cztery crashe do pulpitu w różnych momentach. (770) Zszedłem niżej, na ustawienia wysokie, w porównaniu do tego co proponuje sama GExp. Karta się grzeje i owszem, ale takie coś? Bardzo dziwne.
  17. G

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    Ja mam nie kręconą 770 i właśnie to zaliczyłem po 10 minutach grania.
  18. G

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Instalacja bezproblemowa :). Podpięcie do GoGa - również. Figurka świetna i cała. Twarz Geralta średnia, ale za to gryf pięknie pokolorowany. ArtBooka nie przeglądałem, poza pierwszymi stronami. No to co... zaczynamy :). re up: Mają.
  19. G

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Jest moja paka! Trochę sfatygowana, zobaczymy jak w środku.
  20. G

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Sprawdź przez stronę https://www.dpd.com.pl/ Kliknij chat, wrzuć kod pocztowy i obrazkowy, dostaniesz telefon do kuriera.
Top Bottom