Search results

+
  1. A

    CD Projekt i Optimus podpisują umowę wartą 63 mln zł.

    Ja mam głównie nadzieję, że mają też odpowiednie pieniądze na Witchera na konsole, bo aby Wiedźmin 2 sprzedał się dobrze na konsolach, musi być też Wiedźmin 1. A wiadomo - konsolowe gry to ponad połowa sukcesu wydawniczego...
  2. A

    Podpisanie listu intencyjnego pomiędzy CD Projekt Investment oraz Optimus S.A.

    Nie rozumiem, za dużo % i za mało szczegółów... Czy dobrze zrozumiałem że CD Projekt się po prostu sprzedało?!
  3. A

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Ano z tej strony masz rację. Też bardzo bym chciał zobaczyć Wieśka na swojej konsoli, (gra przybrała by wtedy bardziej zręcznościowego schematu, co byłoby ciekawe) ale jeśli konsolowy Wiedźmin 2 wyjdzie (jeśli w ogóle...) dopiero po premierze na PC, no to szkoda ;/
  4. A

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    A mnie ta sprawa cieszy :) Miło wiedzieć, że zrobili własny engine, lepszy i wydajniejszy :) W końcu REDzi poszli o krok do przodu i stają się coraz lepszą marką ;D
  5. A

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    @KAPITAN JACK SPARROWTwórcy planują wydać wieśka na konsole, ale póki co robią tylko wersję na PC
  6. A

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    No przecież wiem, wymieniłem tylko tą najbardziej znaną grę z koniem jako konieczność :D Byłbym niessssamowicie zaskoczony, jakby w TW2 pojawiły się konie-transportery i pochwy (na miecze :) ) A co do cenzury to oczywistym faktem jest, że w Polsce ona będzie odblokowana, ale w niektórych krajach...
  7. A

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Ooo... z tą Płotką to świetny pomysł! Z tego co pamiętam to w pierwszej części gry na początku pojawia się całkiem dobrze wykonany model konia, ale widać go nie więcej jak 10 sekund:) Wiadomo, ciężko by było zrobić konia jako środek transportu (Oblivion i AC to chyba jedyne gry z taką...
  8. A

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Ta druga opcja jest najbardziej prawdopodobna. Pewnie mieszkała tam ciocia Geralta i wpadł do niej na herbatkę :peace:
  9. A

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    No dobra, już dobra! :) Wiem o co ci chodzi i myślę, że rozbujałeś jądra w dobrym kierunku.Jak widzę do tej pory udało nam się samym domyślić co, gdzie i jak odnośnie pokazanego materiału. W następnym pewnie pokażą Geralta jedzącego marchewkę, a my będziemy się zastanawiać skąd w niej tyle witamin?
  10. A

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Sugerujesz, że ten obóz ma kółka i sam się przemieszczał w stronę legowiska smoka? Hmmm... to ma sens!
  11. A

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Zgadzam się, ale pozostała jeszcze kwestia smoka... Czyżby był sojusznikiem zabójców? :D@WITCHEROFKAERMORHENJa ci dam lizusa... Staram się trzymać regulaminu... :D
  12. A

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Och, przepraszamy droga pani :angel: :whistle:Jestem zgodny co do teorii z królem Kaedwen, to by wyjaśniało parę oczywistych faktów :hmmm:
  13. A

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    A jak dla mnie to wręcz przeciwnie. Bo ci którzy nie widzieli outra, pomyślą "Ale fajny cios, ten Wiedźmin fajnie macha mieczem!", natomiast ci którzy już je widzieli "Eee... Już to widziałem, nie mogą pokazać czegoś fajniejszego?" :)
  14. A

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    A czy przypadkiem AC 2 nie ma wyjść za miesiąc? ;o Co do premiery TW2, to można gdybać, ale wszystkiego dowiemy się naprawdę w dniu zapowiedzi, tak jak zapowiedziano... :D
Top Bottom