Search results

+
  1. P

    Drobny upominek od IFRITu

    Drobny upominek od IFRITu Drobny upominek od IFRITuJeszcze raz chciałem przeprosić w imieniu Ifritu za obsuwę Wiedźmnikołaja. Korzystając z tego, że jestem wolny ( tzn do Wiedźminkołaja zrobiłem wszystko co potrzebne) postanowiłem uprzyjemnić wam trochę czekanie. UPOMINEK #1: Tapety na komórkę...
  2. P

    Alaris tworzy

    Alaris tworzy http://www.sendspace.com/file/jzfcx5Motyw Rise of the White Wolf na SE k800i zaprojektowany przeze mnie.Uwierzcie warto to zapakować na komórkę;) Sam go mam. W przyszłości pomyśle nad kolejnymi, może na więcej marek i typów komórek.
  3. P

    Alaris - Galeria Plików

    Alaris - Galeria Plików Witajcie. Od jakiegoś czasu działam jako twórca recolorów tekstur. Pracuje dla Ifrit Teamu. Co chwilę bedę zamieszczał na giełdzie plików moje recolory. Narazie jest ich tylko kilka. Przygotowywuje elementy przede wszystkim do modów Ifritu, a nie moge ich narazie...
  4. P

    Giełda Plików - Pomoc dla samodzielnych twórców.

    Giełda Plików - Pomoc dla samodzielnych twórców. Otwieram ten wątek by wspomóc osoby, które próbuja w pojedynkę/w kilka osób zrobić przygodę, a mają problemy z innymi sferami tworzenia poza d'jinnim tzn. nie są dobrymi grafikami, czy tez twórcami dialogów. Została przedewszystkim dla nich...
  5. P

    [w toku] Menu Alarisa "Krwawy Wilk"

    [w toku] Menu Alarisa "Krwawy Wilk" Nie samym ifritem człowiek żyje, ale gra wiedźmin tak;) Korzystając z chwil wolnych od pracy przy Masakradzie, dłubię ciągle przy graficę we wiedźminie. Obecnie bawie się przeróbkami interfejsu. Od dzisiaj zacząłem robić modyfikację, dośc...
Top Bottom