Search results

+
  1. H

    [W1][przygoda] Wiedźminkołaj

    Kto wie, kto wie .... ]:->
  2. H

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Obiecujemy, że wszystkie bugi zostaną poprawione w ER Wesela i dziękujemy za wszelkie uwagi i sugestie. ::)
  3. H

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Szkoda. Wypadek uaktywnia się przy 3 rozmowie. Kolejne dwie rozmowy na ten temat z Zygfrydem można przeprowadzić dopiero po 3 rozmowie z Kalksteinem.
  4. H

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Dziwne... dla pewności pobrałam z podpisu Drtha i widzę ten plik. Upewnij się. W katalogu "Wesele" masz ten właśnie adv i jeden podkatalog.
  5. H

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    FLABER6 - ściągałeś ze strony czy z podpisu DrthKwasa?
  6. H

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    "Skopiuj plik ADV do Shared Documents/folder Wiedźmina/. Najlepiej znaleźć go klikając na mój komputer. Powinieneś zobaczyć już plik "m1_module.adv" w tym folderze. Jeśli plik się nie pojawił wybrałeś zły folder. Możesz spróbować użyć ścieżki C:\Documents and settings\All...
  7. H

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Masz zainstalowaną Edycję Rozszerzoną? :)
  8. H

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    A pomieszczenie w którym przebywają krasnoludy? Byleś tam? Test ciężkie do zauważenia.
  9. H

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Rozmowy odblokowują się po pewnym czasie . Wystarczy chwilę poczekać. :)
  10. H

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    I.II.III.Proszę ;)
  11. H

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Zdecydowanie ;) Rozmawiajcie z kim się da i ile wlezie . Dialogi niektórych postaci odblokowują się dopiero po wypowiedziach innych osób a i jest kilka niespodzianek ]:-> ;D
  12. H

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Możliwe :) Porozmawiaj ze wszystkimi jeszcze raz po jakimś czasie :)
  13. H

    Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

    Ostatnio kiedy wchodzę w komentarze automatycznie nastawiam się na lawinę krytyki skierowanej w Redów. Już mało nawet, że naskakujecie na nich ale także na siebie. Jestem przeciętnym wiedźminomaniakiem, który niechętnie się udziela zwłaszcza w tematach podobnych do tego, ale to co się tu dzieje...
  14. H

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Ja bym wolała osobiście 12 nagich wiedźminów :P A tak poważnie to bardzo wiele jest też kalendarzy z nagimi kobietami ale to nie usprawiedliwia jawnej dyskryminacji :>
  15. H

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Chcę zwrócić Stwórcom uwagę na jeden maleńki problem. Mamy styczeń 2008 r i wypada nabyć sobie nowy kalendarz. Ku swojej radości okazało się, że jest dostępny wiedźmiński. Ale radość był zdecydowanie przedwczesna. Czytam: "koncepcyjne z gry przedstawiające przedstawiające namiętne kobiety". No...
  16. H

    Kolejne wyróżnienia dla Wiedźmina

    A mnie nie wiem czemu denerwuje to, ze gra została oceniona tak nisko :P Moim zdaniem to najlepsza gra jaka wyszła na PC i powinna dostawać 1 miejsca zawsze :) No, ale oczywiście biję pokłon "Stwórcom" . Gratulacje !
  17. H

    Premiera gry "Wiedźmin" przesunięta na 26 października.

    Taaa.. juz za rok premieeeraaa , juz za chwiiiilę... i znów za rok premiera :PZaczynam tracić nadzieję ze doczekam tego momentu :P
  18. H

    Szkice z nowego komiksu!

    A mi się podoba. Fakt, cięzko się połapać o co chodzi w danych scenkach ale to tylko zapowiedź tego co będzie. Prezentacja stylu, kreski itp Ja jestem zachwycona i już szykuję się finansowo na ich wydanie :))
  19. H

    Konkurs "Wakacje z Wiedźminem"

    I konkurs się wyłopotał :P
Top Bottom