Search results

+
  1. H

    [BUG] Passiflora - 2 bugi naraz

    [BUG] Passiflora - 2 bugi naraz Przez przypadek uruchomiłem misję z turniejem Gwinta w Passiflorze (26 level, ja mam 17), teraz nie mogę ukończyć dwóch ważnych questów: 1) Starzy znajomi - w budynku nie ma Vernona, mam zablokowaną ścieżkę kariery w Gwincie 2) Spisek - ważny fabularny quest...
  2. H

    Keira Metz

    Keira Metz Jejku, zupełnie nie spodziewałem się takiego scenariusza, od romantycznej kolacji do walki na śmierć i życie w przeciągu jednej nocy. Myślałem że pasek zdrowia jej spadnie prawie do zera, ale Gerard ją oszczędzi, czy coś w tym stylu... żal mi się zrobiło kobiety. Niestety jestem...
  3. H

    Top 10 Madness

    Top 10 Madness Czy nie macie czasem tak, że sam nagłówek "Top 10" wzbudza Wasz zainteresowanie? Osobiście uwielbia tego typu wyliczanki - głównie z tego powodu, że często dowiaduje się z nich o ciekawych tytułach, o których jeszcze nie słyszałem. Zasady? Wymieniamy 10 tytułów / rzeczy, które...
  4. H

    Zgadnij kto to - quiz

    Zgadnij kto to - quiz Punktacja jak w innych tego typu tematach. Obrazek zniekształcamy tak aby nie mógł go rozpoznać ten ludzik, który pracuje w Google Grafika i żeby trudniej było odgadnąć. EDYTA: W przypadku braku umiejętności graficznych w celu oszukania Profesora Googlowskiego, a...
  5. H

    GOG.com zamknięty!

    GOG.com zamknięty! Niestety, byłem w lekkim szoku kiedy wszedłem dzisiaj na stronę GOGa, na początku pomyślałem, że to jakieś problemy techniczne albo atak, ale opis nie pozostawia złudzeń :( pewnie serwis nie przynosił spodziewanych zysków i CD Projekt postanowił go zamknąć. Szkoda, wielka...
Top Bottom