Search results

+
  1. D

    Video Game Awards WTF?

    Video Game Awards WTF? Nie znalazłem jeszcze tematu na ten temat na polskim dziale. Otóż Video Game Awards podało listę nominowanych gier do nagród. Jest i Wiedźmin 2, ale tylko w jednej kategorii - najlepsza gra na PC. Nie było miejsca dla Wiedźmina 2 w kategorii najlepsza gra RPG ;o Co dziwi...
  2. D

    z drżącym sercem

    z drżącym sercem Witam. Szukałem na internecie rozwiązania do tego problemu, ale nikt nie udzielił odpowiedzi. Otóż, gdzie do cholery jest Iorweth jeśli chcemy oskarżyć elfa? Mapka szaleje, pokazuje mi jego położenie w miejscach, do których nie można się dostać. Przeszukałem wszystkie chałupy i...
  3. D

    Zapach kadzideł

    Zapach kadzideł Witam. Przechodzę W2 drugi raz. Tym razem przy tym zadaniu postanowiłem nie dawać receptury temu ziomkowi. Według poradnika, przy takim wyborze powinienem napotkać tych rzezimieszków gdzieś w lesie po czym mają mnie ogłuszyć i zaprowadzić do laboratorium. Niestety idąc na...
  4. D

    Wiedźmin 2 - NIEoficjalne zapowiedzi [plotki]

    Wiedźmin 2 - NIEoficjalne zapowiedzi [plotki] Według źródła gamezilla.pl już we wrześniu zostanie oficjalnie zapowiedziany Wiedźmin 2. Cały News możecie przeczytać tutaj:http://www.gamezilla.pl/content/wiedzmin-2-oficjalna-zapowiedz-za-miesiac
  5. D

    problem z djinnim na samym początku.

    problem z djinnim na samym początku. Zainstalowałem Djinniego wersja 1.4.5 (...) z płytki zawartej w edycji rozszerzonej. Włączyłem sprawdzając czy działa i od razu wyłączyłem i po wyłączeniu wyskoczył błąd "wysyłaj, nie wysyłaj" z edytorem djinni. Myślałem, że wystarczy tylko reset i powinno...
  6. D

    galeria DaZz'a:)

    galeria DaZz'a:) Witam. Pewnego razu znudzony już siedzeniem na kompie postanowiłem coś sobie namalować:) Pierwszy raz coś narysowałem od 4 lat, kiedy to fascynowałem się dragon ball'em. Jeśli się spodoba, to będzie tych szkiców z wiedźmina więcej, jeśli nie to... może będę sobie rysował dla...
Top Bottom