Search results

+
  1. K

    Soundtracki

    HmmZ gier to-Silent hill 2 (majstersztyk)-Hitman 2-The Wither-Vampire bloodlines masquerade-Akira Yamaoka-Jesper Kyd
  2. K

    Epilog

    outro jest tylko jedne, możesz sobie sprawdzic w katalogu z grą /Data/Movies/Outro ...Wiec 3 rózne zakonczenia (zależące od naszych poczynan ) Outro...takie same dla wszyskich zakonczen ::))
  3. K

    Epilog

    No i gra skonczona 31.10.07 (22:36) :PWrażena ogolnie pozytywne Poza kilkoma minusami...Co do ostatniej walki z mistrzem zakonu to troche się rozczarowałem,Mistrz zakonu niby taki potęzny a jedynie co potrafił to przyzwac ifryty i...na tym praktycznie jego walka się skonczyłasam nafaszerowałem...
  4. K

    Opinie graczy.

    Ok tak wiec moje małe spostrzeżeniaDo Plusów gry zalicze+Genialne Dialogi+Grafikę+Fabuła !+3 rózne zakoneczia gry+Swoboda wyboru Minusy....-Przydługii czas wczytywania obszarów-Wszelkiego typu niewidzialne sciany itp ( naprawdę potrafią napsuc krwi)-Brak mozliwosci chodzenia,pływania,skakania...
  5. K

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Akt IV-Celina-Pani Jeziora-Wiesniaczka (trzeba jej dac szal/chuste dla córki na slub)-Wiesniaczka nr2 (Chce lalecze z cukru,mozna ją dostac od piekarza w zamian za Biały Miód)
  6. K

    Ciagle leje! czyli pogoda w grze

    Jak bedziesz w Akcie IV tam dopiero są widoki...(znaczy się bezchurne niebo,pola piękne zachody słonca ) ;D
  7. K

    Sąd na Abigail - winna, czy niewinna - oceń sam. Zawiera oczywisty SPOILER!!!

    Nie mieszam się w sprawy wiesniaków (czy jakos tak ) jak to powiedział Geralt..a Abigal spłoneła na stosie ( ciekawe że jak się wróci do tego miejsca nie ma ani żandego stosu a jej ciało lezy se o tak po prostu:P )
  8. K

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Akt III-Córka Bogatego Kupca (dostajemy zadanie od Jaskra )-Triss lub Shani-Królewna AddaNa razie tyle znalazłem :)
  9. K

    5000 Armor

    Well 5k is not so much Im in act III and I already have about 6k cashAnd I must say this armor is far more better than old one :)So get 5k buy armor and then go get drunk :D
  10. K

    Akt III

    Ja mam patkie pytanko,wie ktos gdzie mozna zalesc Vincenta przemienionego w wilkołaka ?Bo latam i latam po nocy wszegdzie go szukając ale nic ;/
  11. K

    Bugi

    1.Kiedy wedrowałem po Wyzimie Handlowej zagadałem do Rzeznika i chciałem od niego kupic mieso wtedy.... pokazało mi się okienko z przechowywanym inwentarzem tak jak u karczmarza. zonk ;DNo chyba że ten rzeznik to jakis przemytnik to wtedy wszysko gra ;D ;D
  12. K

    Multimedia

    Mnie osobiscie najbardziej do gustu przypadły kawałki "Rootwater-Born again"oraz "Beltaine-Bring to the Boil" naprawde świetne kawałki.
  13. K

    Patche

    Jesli ktoś jest w rozdziale/akcie 3 3 to po zainstalowaniu wszysko działa jak należy nie trzeba gry zaczynac od nowa.Co do czestego sypania sie do windowsa...gram od wtorku i gra raptem sypneła się do winy 2 razy :) wiec to raczej sprawy indywidualne u jednego gra chodzi dobrze na srednim PC (np...
  14. K

    Jakiej kamery używacie?

    Tylko TPP do innych sie jakos przekonac nie moge zbyt mi przypominają Diablo i Neverwinter Nights...no i jak dla mnie są jakies takie nieporęcznie (takie jest moje odczucie ) zbyt dużo chyba grałem w Gothica i Obliviona :P
  15. K

    Patch 1.1 dostepny do ściągnięcia

    Sciągnołem już dzisiaj rano wiekszych zmian i tak nie widze bo jestem w 3 rodziale, wiec dopiero jak zaczne 2 raz przechodzic grę może cos wychwyce.Ale po przeczytaniu poprawek coś przykuło moją uwage...."Poprawki sceny seksu z pielęgniarkami w Rozdziale 5."WTF ;D
  16. K

    Multimedia

    Zdecydowanie Fan-Arty i troche wiecej tapet :DBtw świetne kawałki MP3 :D nic tylko słuchac :)Wielkie dzieki ;D
  17. K

    Pierwsze recenzje - świetne oceny!

    Hmm mnie i tak najbardziej bedzie interesowac recenzja w CD-Action... ;)
  18. K

    Rozszerzenia

    No chyba nikt by się nie pogniewał ;DA tak poważnie to to co zwykle w dodatkach wiecej questów,nowe lokacje umiejętnosci itp...No i toolsy do modowania gry...
  19. K

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    AMD Athlon(tm) 64 Processor 3800+, MMX, 3DNow, ~2.4GHz2046MB RAMRadeon X1600 Series1280x1024Ustawienia srednio-wysokie :)I gra działa jak trzeba
  20. K

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Pierwsze wrażenie z grą jest jak najbardziej pozytywne ogromny piekny świat do zwiedzania, grafika stoi na wysokim poziome widac wszyskie detale itp Dialogi wypowiadane przez postacie są swietne i naprawde oddają klimat szczególnie teksty w najuboższych czesciach Wyzimy Jest też pare rzeczy...
Top Bottom