Search results

+
  1. K

    [Wiedźmińskie Gadżety - wasze opinie]

    A ja dałem medelion. Chodze za nim od dawna, a na allegro są, ale bardzo drogie. I jeszcze sygnet.
  2. K

    Pomoc przy składaniu komputera

    No racja np crysis gf 9600 GT AMP jest lepszy od 8800 GT o 2 fps na najwyższej rozdzielczości
  3. K

    Pomoc przy składaniu komputera

    punktowo tak, ale w fps nie poczytaj troche :P
  4. K

    Pomoc przy składaniu komputera

    Można i tak.Ale ten gf może już nie wystarczać,(ten radeon jest już lepszy) ostatnio wyszedł nowy gf 9600 gt - ok 650 zł
  5. K

    Pomoc przy składaniu komputera

    http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=338853749 polelcam taką konfiguracjeTeraz można mieć jeszcze lepszą karte graf. i tańszą Radeon Hd 3870 x2 --- jest tańszy i trochę wydajniejszy od gf 8800
  6. K

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Temerius siedział nad książka w karczmie „Ognista przystań”. Była to najstarsza, a zarazem najdroższa karczma na Najorce kraju, który słynął z dużych plaż i dobrego wina. On sam siedział przy stoliku schowanym w cieniu pochylając się nad książka i regularnie popijając piwo. „Człowiek to...
  7. K

    MMORPG w jakie gramy

    Ja grałem w Metin2, Silkroad, Lineage II, a teraz siedze nad Shaiya. Jest to gra twórców Lost chaos. Można znaleź w niej kilka nawiązań do sławnych tytułów np do Wowa - mamy dwie strony do wyboru dobrych i złych. Polecam
Top Bottom