Search results

+
  1. R

    Sposób na Zeugla?

    A walczysz sam czy z Zygfrydem ?Dziwne, bo według mnie nie jest to silny przeciwnik. Ale też zależy jak masz rozwinięte parowanie ciosów,uniki itd.Ja łyknąłem tylko jaskółkę. Być może bez Zygfryda byłoby trudniej. Chyba połowę życia tylko straciłem. Używaj tez igni.Szybciej nie da rady, a jak...
  2. R

    Talenty złote i srebne

    To zależy tylko od poziomu. Na 15 dostajesz srebrne, chyba na 30 złote.
  3. R

    Kanały...

    Da się ich zobaczyć w drugim akcie, trzeba tylko ardem usunąć przeszkodę przy jednym przejściu. Ale można sobie co najwyżej ich pooglądać :)
  4. R

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Wszystkich 24 kart w jednym podejściu nie da się zdobyć. Wpływają na to decyzje które podejmujemy. Podczas przechodzenia można zdobyć max 21 kart.
  5. R

    Królowa kikimor

    No offence, ale przechodzenie gry na jednym sejwie to totalna głupota. Jedne sejw zajmuje 20MB, bez jaj z tą oszczędnością.:)
  6. R

    SPOILER przeraza/savolla

    Mając takie dylematy już na początku daleko nie zajedziesz bo nie będziesz się mógł zdecydować :)
  7. R

    Gdzie jest Velerad?

    A byłeś w strażnicy NA DOLE ?
  8. R

    W pełnym słońcu

    Nic się nie stało. Graj dalej :) Alina powróci.
  9. R

    Akt II

    Koło domu dziadka nie jest kokacydium tylko archeospor i jest on słabszy zdecydowanie od tego pierwszego.
  10. R

    Shani czy Triss -dyskusja

    Shani :) Ładniejsza jest i ma charakter który mi odpowiada :)
  11. R

    Akt II

    Sensownie jest zajrzeć do poradnika. Tam jest wszystko dokładnie opisane.
  12. R

    Akt III

    A przeszukałeś kikimorę ? W międzyczasie tunel się odblokowuje.
  13. R

    Akt II

    Ponieważ chciał zrzucić winę na kogoś innego niż on. Nie przewidział że Geralt i Shani zrobią sekcję tak dokładnie oraz że Geralt będzie posiadał informacje pozwalające zidentyfikować go jako winnego.:)
  14. R

    Akt III

    Nie ciało magistra tylko wnętrzności kikimory ;]
  15. R

    Akt I

    Spokojnie po pijaku można je rozwalić. Co do jaskini to najlepiej żeby pojedynczo je rozwalać.
  16. R

    Akt III

    A nie lepiej samemu sprawdzić ? :)Tak możesz.
  17. R

    Akt I

    Skuteczność znaku zależy głównie od jego rozwinięcia. Też na bestię średnio mi działał, ale jak się cofnąłem i trochę bardziej rozwinąłem go, walka poszła już gładko.
  18. R

    Akt III

    A pozyskałeś do pomocy Zygfryda albo elfy ?
  19. R

    Akt II

    Na bagnach ja najczęściej spotykałem alghule między gajem druidów a zawaloną wieżą, w pobliżu wyspy wywern.
  20. R

    Akt II

    Zajrzyj do poradnika, w Twoim przypadku to jedyny ratunek będzie,bo po tym co napisałeś wnioskuje że w Twoich poczynaniach króluje chaos :)
Top Bottom